Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DUCATI ST2 czy warto kupić


WIELCY SERCEM

Rekomendowane odpowiedzi

unearth @ 14.07.2010 18:01Oczywiście post wyżej to soczysty sarkazm. Z takim dylematem zgłoś się na forum użytkowników ducati forum.docpoland.com/
To żaden sarkazm czy kpina, to prawdziwe fakty. Włoszczyzna jest dobra do zupy i nic ponadto. Wiem bo jestem nieszczęsliwym posiadaczem Aprilii, dostępność części się poprawiła, ale ceny są chyba nie z planety Ziemi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brutus333 @ 14.07.2010 18:34
unearth @ 14.07.2010 18:01Oczywiście post wyżej to soczysty sarkazm. Z takim dylematem zgłoś się na forum użytkowników ducati forum.docpoland.com/
To żaden sarkazm czy kpina, to prawdziwe fakty. Włoszczyzna jest dobra do zupy i nic ponadto. Wiem bo jestem nieszczęsliwym posiadaczem Aprilii, dostępność części się poprawiła, ale ceny są chyba nie z planety Ziemi.A ja uważam że aprilie w ogole się nie psują i cześci można w kiosku nawet kupić :)Wiem, bo zanim kupiłem, to orientowałem się w temacie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do aprili nie mam złego zdania w końcu to silniki rotaxa mam na uwadze pojemności 1000 wiec nie ma co się wstydzić jedni uwielbiają enduro inni turystyczne kolejni typowo sporty no i zapaleńcy na czoperki bąć soft czoperki bąć harleye tak to juz jest.napisałem pytanie tylko dlatego że mam juz po uszy japońszczyzny,o ile się orientuje to ducati ST2 to co byłem już oglądać odpala dość dobrze jak i jeżdzi prosto nie ściąga czyli nie tak zle co do części wiadomo ceny na poziomie japońszczyzny wiadomo regulacje i przeglądy należy przeprowadzać na czas tak samo jak i w japończyku.z aprilia miałem do czynienia model Falko super sprzęcik.dość długo czekałem na moment gdy teraz moge pozwolić sobie na ducati nie typowego sporta lecz do turystycznej jazdy.jeśli mi wiadomo to ten model jest nastepcą słynnego modelu ducati PASSO tak zwanego Słonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher @ 15.07.2010 22:15
brutus333 @ 14.07.2010 18:34
unearth @ 14.07.2010 18:01Oczywiście post wyżej to soczysty sarkazm. Z takim dylematem zgłoś się na forum użytkowników ducati forum.docpoland.com/
To żaden sarkazm czy kpina, to prawdziwe fakty. Włoszczyzna jest dobra do zupy i nic ponadto. Wiem bo jestem nieszczęsliwym posiadaczem Aprilii, dostępność części się poprawiła, ale ceny są chyba nie z planety Ziemi.
A ja uważam że aprilie w ogole się nie psują i cześci można w kiosku nawet kupić :)Wiem, bo zanim kupiłem, to orientowałem się w temacie ;)Pokaż mi ten kiosk z tanimi częściami do Aprilii, stawiam kratę piwa. Trochę faktów: Klocki hamulcowe przód - 550zł, tył - 430zł, pompa paliwa 3260zł, chłodnica 4000zł. Czas oczekiwania od 2 tygodni do miesiąca. Taniocha co nie? A do Ducati nawet nie chcę znać cen, pewnie połowę droższe. Post edytowany: 16.07.2010 19:31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brutus333 @ 16.07.2010 19:30
Wicher @ 15.07.2010 22:15
brutus333 @ 14.07.2010 18:34
unearth @ 14.07.2010 18:01Oczywiście post wyżej to soczysty sarkazm. Z takim dylematem zgłoś się na forum użytkowników ducati forum.docpoland.com/
To żaden sarkazm czy kpina, to prawdziwe fakty. Włoszczyzna jest dobra do zupy i nic ponadto. Wiem bo jestem nieszczęsliwym posiadaczem Aprilii, dostępność części się poprawiła, ale ceny są chyba nie z planety Ziemi.
A ja uważam że aprilie w ogole się nie psują i cześci można w kiosku nawet kupić :)Wiem, bo zanim kupiłem, to orientowałem się w temacie :)Pokaż mi ten kiosk z tanimi częściami do Aprilii, stawiam kratę piwa. Trochę faktów: Klocki hamulcowe przód - 550zł, tył - 430zł, pompa paliwa 3260zł, chłodnica 4000zł. Czas oczekiwania od 2 tygodni do miesiąca. Taniocha co nie? A do Ducati nawet nie chcę znać cen, pewnie połowę droższe. Post edytowany: 16.07.2010 19:31No patrz, a ja za komplet(przód-tył) wzmacnianych Galferów zapłaciłem 330 zł, dedykowane Brembo są jeszcze tańsze :)Wszystkie inne elementy eksploatacyjne, oraz podzespoły typu ł.rozrządu, pompy paliwa itd, jakoś nie odbiegają znacząco,od cześci do japończyków.Ale ja się nie znam, pewnie kupuję u Pana Józka i wciskają mi kit z Chin :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.