Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CROSSowe jazdy w chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

name='SzymonW' timestamp='1349003055' post='720330']

Moje pytanie czy da sie dojechać do Chorzowa(z Orzesza) bez przypału z policją ? :D

Od razu kumpel by pewnie ze mną leciał :)

Widza Panowie na quadach też nieźle nawalają :DDo Chudowa potem Zabrze i Świętochłowice i iesteś na ,,Ajsce''wiem że łatwo się pisze ale troszke kręcenia jest żeby poomijać drogi publiczne,pozostaje ewentualność na busa lub przyczepke zapakować motocykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

Pierwszy post i szkoda, że odrazu taki.

Panowie dzisiaj w godzinach 11:00 do 13:00 w okolicach "ajski" a dokładnie na ulicy Buczka w Świętochłowicach skradziono mi moto.

Moto było juz kilkukrotnym gościem waszych offroadowych włości i pewnie z niektorymi juz sie zdazyłem poznać i przejechać, wiec do rzeczy:

Derbi Senda 50CC, na Siemianowickich blachach, kolor zielona żaba, opony kostka Michelin AC10, wydech przelotowy LeoVince V6 (przemalowany z standardowego chromu na czarny mat), akcesoryjne handbary o nieco innym odcieniu od reszty plastików, prawy handbar pęknięty, siodło w oryginalnym obiciu nieco już wytarte, na tylnim prawym boczku wlepa z zlotu motoserce w pszczynie (pozdrawiam Parysa, mielismy okazję sie tam poznać). Wahacz z nalepką "Bridgestone", olej do mieszanki to truskawowy IPONE 2T, wiec senda puszcza charakterystycznie truskawowe bączki.

Reszta na fotkach:

ncioog.jpg

11r4ron.jpg

264ma8m.jpg

w9b21z.jpg

350p4kz.jpg

1215si8.jpg

Moto jest jest juz zgłoszone i poszukiwane i wątpie zeby ktos bez papierów uzywał takiego sprzęta po czarnym, nie mniej gdyby ktokolwiek widział zieloną żabe latającą po ajsce i okolicznych krzakach błagam o jakieś info, za każda potwierdzoną informację się odwdzięcze!! Niestety nie trafiło na bogacza więc ciężko mi "machąć ręką" szczególnie, że miała iść podł młotek bo chciałem przesiaść się na większego sprzęta.

Za rozpuszczenie info wśród znajomych z Chorzowa, Świętochłowic i okolic, niech wam gleby miękkie będą a benzyna z kranu leciała.

Piszcie prosze tu, lub na GG: 3887918, telefon kontaktowy podam bez problemu na PM/wiadomosc prywatną.

Pozdrawiam Przemo.

P.S. prosze moderatora o nie przesuwanie tematu bo wiem że jest od tego specjalny dział, lecz mam nadzieje, że tędy dotre do wiekszej ilosci ludzi ktorzy być może mi pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolicznej szlachty nie znam niestety bo nie jestem "tamtejszy" więc dlatego liczę na kogoś bardziej zaznajomionego z okolicznym "folklorem", a jeśli jakiś panicz herbu zapity ryj sprzątnął mi moto żeby oddać na złom i kupić flaszkę to z czystym sumieniem życzę trafienia promocyjnej butelki Czeskiej metylowej "czystej" :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.