Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradziono HONDA 750 C2 SHADOW


Cygan&Haness

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Dzisiaj w Chorzowie (dzielnica Batory)w nocy skradziono motocykl Honda 750 C2 Shadow! Wersja USA, chromowane dekle, migacze na stałe, lightbary, wielka rola z tyłu. Ze znaków szczególnych, ma mały wgniot na wydechu, zaraz za pedałem hamulca... Jeśli ktoś zobaczy taki motor proszę o kontakt: 501-260-214, bądź na maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor czarny metalic. Dekle na silniku ma chromowane, nie jak nasze europejskie wersje w polerowanym duraluminium. Zniknęła z garażu w Chorzowie Batorym. Foty tylko dodam jak będę coś miał od właściciela, narazie jeździ i szuka gdzie tylko może... Motor jak już napisałem miał mały wgniot na wydechu od nóżki hamulca. Lightbar Heflinga, migacze mu się świeciły na stałe (wersja USA). Ogólnie wyglądał jak nowy... bez żadnych rys itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy słynnym rondzie w Chorzowie (ta plama namalowana).Numer VIN JH2RC44383M704509, zamontowane light bary ( lewy klosz pęknięty), na bagażniku zamontowana rola ( 60 L ), dwie sakwy boczne, przednia lampa ( klosz amerykański ), lewa manetka na części plastikowej, posiada uszkodzenie w postaci wgniecenia. Opony DUNLOP, na kierownicy zamontowana podwójna zapalniczka samochodowa. W obejmie rączki sprzęgła zamontowany wyłącznik Light barów, zabezpieczony gumową nasadką. Tylni lewy kierunkowskaz, posiada na wierzchniej części, ślady starcia niklu. 3e680614558ca40b9a4777912ed6090c.jpeg1.jpegb3b05e1a4458c7901264e1590bba8e5f.jpeg2.jpegfdf05b83d63d1d717e1d4cd6c083b459.jpeg3.jpeg9c17f9d47c9d7e6b6516e4f348e6164e.jpeg4.jpeged3edff60a4f41f473e3e75a4f3cc8d7.jpeg882845008.jpeg----------jeszcze dwa zdjęcia: 5070323f19d2e57faf0af9920bf221a6.jpeg882845008_6.jpeg135b50c61969fc7e13b851629b0b2607.jpeg882845008_7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten motor, rok temu chyba miałem go kupić, nawet już dzwoniłem ale znalazłem inny...ja pitole!!!!!!!!!!!!!!!!Będę się rozglądał, takich maszyn jest niewiele. Swoją droga to niech właściciel ogląda allegro, dział części zamiennych itp...Słyszałem o panu, któremu właśnie zawinęli podobnego cruisera i po jakimś czasie znalazł na allegro jak ktoś chciał opylic lampę identyczna jak w jego motorze...Więc wybrali się z kolegą, niby że kupcy i okazało się że lampa była właściwa a w stodole stała reszta...Dalszych losów pasera nie znam ale słyszałem, że długo jeszcze miał kłopoty z chodzeniem...No i niech właściciel jeździ na zloty w okolicy, Chudów obowiązkowo bo może się okazać, ze ktoś go kupi i nieświadomy będzie śmigał...Już raz się moto znalazło na zlocie w Częstochowie o czym było głośno więc może i drugi raz się zdarzy cud...Wartość takiego motocykla to około 20 tyś za rok 2005,2006 a jak starszy to i mniej nawet za 12 tys na allegro widziałem.Ci co go ukradli musieli wiedzieć po co idą, bo nie ryzykowali by dla paru tysięcy, więc dobrze byłoby tez popytać chłopców z miasta..Nie chcę się bawić w detektywa bo wiem jak to może wkrw...iać właściciela ale nasuwa mi się też żeby wybrać się na najbliższe moto bazary.. No i szukać szukać szukać....Ja mi ukradli 3 lata temu samochód to było podobnie, tyle że miałem autocasco na 100% wartości i nie robiłem zadymy, ale ciekawe było to, ze pojawiały się elementy nadwozia, silnik, koła na aukcjach od ludzi z np 1,2 komentarzami, takich zupełnych świerzaków...Dziwne nie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie ma żadnej ich aukcji w tej chwili na allegro.komis jest nieczynny. pusty plac, przeszklony gówniany pawilonik, dwie dziury w płocie. w środku kilka motorów "letko używanych", jakieś badziewne niby biuro.policjanci mówili, że te są czyste-w sensie legalne. no chyba, że nie są, ale jak ktoś swój rozpozna to dziura w płocie jest na tyle duża, że da się wyprowadzić.nikt tego nie pilnuje, trawa zarasta.na jednej z wylotówek z oświęcimia to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.