Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Parada motocykli-dni sportu GLIWICE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam przyjemność ogłosić, że w dn. 12.05.2010 w Gliwicach na terenach Starej Hali odbywają się dni sportu. W związku z tym zapraszam wszystkich STUDENTÓW (niestety tylko studentów) Polibudy Gliwickiej na paradę motocyklową.Wyjazd o 10 z parkingu pod wydz. Architektury. (trasa mniej wiecej- z arch na zwyciestwa i na hale-w trakcie ustalania)Aha. Zgóry nakazano mi zaznaczyć, że raczej nie chodzi o palenie gumy itp. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zordoon @ 04.05.2010 13:30Witam. Mam przyjemność ogłosić, że w dn. 12.05.2010 w Gliwicach na terenach Starej Hali odbywają się dni sportu. W związku z tym zapraszam wszystkich STUDENTÓW (niestety tylko studentów) Polibudy Gliwickiej na paradę motocyklową.Wyjazd o 10 z parkingu pod wydz. Architektury. (trasa mniej wiecej- z arch na zwyciestwa i na hale-w trakcie ustalania)Aha. Zgóry nakazano mi zaznaczyć, że raczej nie chodzi o palenie gumy itp. Zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie, czepiacie sie... przyjezdzajcie. Przejazd odbywa sie co roku, niestety od tego roku wyszla inicjatywa z naglośnieniem tego. a przejazd odbywac sie bedzie z nowej hali, przez akademicka, zwyciestwa, ..., na stara hale. Co bedzie sie dzialo potem-nie wiem. moge zapewnic zarcie w postaci kielbasek i (chyba) bigosu. przynajmniej tak bylo w zeszlym rokunie projektowalam plakatu, nie jestem organizatorem-po prostu Pani Profesor prosila, by oglosić na forumamen alleluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec, parking jest tylko dla mieszkanców jakiejstam kamiennicy, ale ja tam stoje i nikt sie nie czepia. bezcenny. no i powiem ze chyba bezpieczny, bo moto mi stoi od kwietnia, bez zadnych zabezpieczen:)znajduje sie na wroclawskiej-pierwszy wjazd w prawo (w sumie po lewej tez jest parking wielki i tez tam stalam swojego czasu-bezpieczny). stamtad na krakowski jest jakies5min.pozdro----------i zalujcie ze Was nie bylo na paradzie-dostalismy kto ile chcial kielbas i koszulki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.