Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gra W Moto-siatkówkę - Znajda Sie Chętni ?


Benzin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No no... niedawno zastanawiałem się czy zbierzemy wystarczającą ilość graczy, tymczasem niedługo będziemy mieli za dużo chętnych. Wtedy wprowadzimy castingi. Zgłaszam się na przewodniczącego komisji Kicia, mam dokładnie odwrotny problem - nie potrafię zdecydować, który z czterech kasków zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosiłbym tylko o scalenie informacji, 11.06.09r k-ce ceglana ile?? o 20 tej?ps. kask w drodze więc nie wiem czy dotrze a stary nie ma się najlepiej. I poważnie chcecie grać w kaskach?
Gramy przynajmniej gralismy w Chorzowie na ul. Odleglej w mosirze, ceglana nie udala nam sie. Co do kaskow - tak, tak jak najbardziej, to bedzie dobry test jak dziala antyfog w danym kasku a tak na powaznie (???) to chodzi pewnie tylko o zdjecia w stroju sportowym i kasku, najlepiej na tle siatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze!!!Dawno nie zagląłam na forum:(Też bym pograła (mimo 160cm ) ale widzę że macie 12-tkę .....Była bym chętna bo od wt- pt mam uczelnie a po uczelni chętnie bym wpadła.okolice chorzowa i katowic mi pasują bo mam po drodze do domu:PJakby ktoś wypadł do piszę się na rezerwowego tylko dajcie znać gdzie i o której!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XV Liceum Ogólnokształcąceim. rotmistrza Witolda Pileckiegoul. Obroki 87, 40-833 Katowicetel. (032) 204-65-98www: http://www.zszionr5.katowice.pl Zadzwońcie tam i się spytajcie o sale. Kiedys tam grałem tak wiec może bedzię się dało coś wykombinować.Najlepiej gadać odrazu z dyrektorem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mogę załatwić salę do gry w siatę w Bytomiu ( nie daleko byłej kopalni Rozbark )Rozmawiałem na ten temat z dyrektorką, trzeba podanie napisać i gdyby jutro się je zaniosło to w piątek można już grać.Co do godziny i dnia, sprawa do ustalenia. Myślę, że najlepiej byłoby spotykać się co piątek w godzinach 18-20Jak mi powiedział koleś z w-f koszt 1,5h. to 60 złCzyli jakby się uzbierały trzy drużyny po 5 osób to koszta są śmieszne.Kto byłby chętny to pisać, wtedy będę wiedział czy to załatwiać.dojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od nastepnego piatku mozemy miec za 95zł/2h duza sale do gry ale w Myslowicach (blisko autostrady A4) ale w godzinach 20-22dojazd i wyglad w linkach:http://www.mosir.myslowice.pl/main/img/jasinskiego_sala_d.jpghttp://www.mosir.myslowice.pl/main/jasinskiego.htmDojazd Jasinskiegowiec teraz mamy dwie opcje Bytom albo Mysłowicedla mnie zaden problem dojechac do Bytomia ze o Myslowicach nie wspomneprosze załoge o decyzje co komu i jak pasuje i robimy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.