Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gra W Moto-siatkówkę - Znajda Sie Chętni ?


Benzin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszę o niewbijanie szpilek w piłkę do siatkówkijest załoga gramy w piątek i jużPS nie bede pisal ze mam imieniny cioci - po prostu gdybym mógł to bym pojechał na a4 ale mam taki, a nie inny rozkład obowiązków, że kończe o 18.30 i wole potem jechac pograc niz dojechac ok 19 i kwitnac na koncu korka po ciemkunie każdy może, chce, ma czym itd itpnastawienia grajacych przeciwko protestujacym i odwrotnie jest bez sensu- a protestujacych popieram i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Właśnie byłem pooglądać salę do gry w siatę na Giszowcu.Wolne są jeszcze wtorki i czwartki w godz. od 17 - 21Boisko pełnowymiarowe, a podłoga antypoślizgowa (gumowa) Jedyny szkopuł to cena 70zł/h ale (ponoć do negocjacji) Rozmawiałem z dozorcą a kwestie finansowe trzeba omawiać z kierowniczką.Hala znajduje się przy głównej drodze S1 Katowice-Tychy 3km od A4 (węzeł murckowski)Trzeba się decydować bo ponoć pełno pytających o wolne terminy. Poniżej kilka fotek (nie które niezbyt wyraźne bo robione z poza szyby balkonu )post-12508-1256135525.jpgpost-12508-1256135555.jpgpost-12508-1256135584.jpgpost-12508-1256135610.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie. choc jeden pamieta.Dobrze ze na "motocyklowa brac" "mozna liczyc" zawsze. so nice
Też pamiętałem, ale nie mam zamiaru marnować pieniędzy i czasu na stanie w korku do bramek autostrady. Wolę zainwestować w swoją kondycję fizyczną i przy okazji przyjemnie spędzić czas z kolegami i koleżankami z forum.Poza tym nie ma sensu jechać tak wielką bandą, bo wtedy paradoksalnie nieźle Stalexport zarobi. Aby to miało ręce i nogi (uderzyło go po kieszeni), należy zablokować na jak najdłużej autostradę, ale wykorzystując przy tym jak najmniej pojazdów. Moja postawa nie oznacza bynajmniej, że nie popieram Waszego protestu.A co do sali na Giszu - trochę drogo wyjdzie. Musiałoby się 12 osób na pewno zebrać, żeby nie przepłacać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki plan:1. jeśli uda sie zalatwic sale na Giszowcu (by MisiekCBR) np po 60zl na 2 godz (19-21) czyli razem 120zl w najblizszy czwartek i bedzie chetnych do gry 12 osob to byloby niezle (sala jest na tyle duza ze mozna zagrac po 6 osob)wychodzi 10zl/osobe i gra gitara - i byloby fajnie juz na stale to zalatwic jesli bedzie taka mozliwosc2. jesli sie nie uda to gramy w piatek 19-21 tam gdzie ostatnio - optymalnie jak bedzie 10 osob bo wiecej to sie pozabijamy chyba ze bedziemy robic zmiany to moze byc wiecej ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.