Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gra W Moto-siatkówkę - Znajda Sie Chętni ?


Benzin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nic nie stoi na przeszkodzie zagrac na dwoch salach zamiast jezdzic gdzies na Myslowice.Jak zbierze sie ekipa z okolic bytomia to jestem za Bytomiem.
Dokładnie mozna zagrać na 2 salach 2 ekipy.A kiedyś zagrać jakis sparing
Hmm... do Bytomia to my raczej nie będziemy jeździć - więcej czasu spędzilibyśmy w samochodzie niż na sali Ale jak reszcie odpowiada...
Jestem za wiekszością osób z ekipy, która grała do tej pory bo jesteśmy z różnych części i nigdy nie daliśmy plamy z frekwencją, dlatego szkoda, żeby się rozpadła, a nowe osoby oczywiście mile widziane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc załatwiać ? Chcę byście byli pewni bo nie chcę wykładać kasy, a potem grać w syfa w trzy osoby ;) Potem można myśleć nad dalszymi rozwiązaniami. Buba przecież możesz się z kimś zabrać po drodze. Zresztą widzę, że mieszkasz w Katach więc to nie pół Polski ?a i zapomniałbym... sprzątaczka zaoferowała się, że po grze każdemu umyje plecy choć nie wiem ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę... ale tylko dziewczętom hihiWracając do tematu, ja dopiero raz byłem na siatkówce, więc w zasadzie głosu to nie mam ale wydaje mi sie że te osoby co są stałymi bywalcami powinny decydować, dlatego też popieram Mysłowice, mimo że godz 18 jest lepsza niz 20.Ale jesli dobrze rozumiem to ten piątek w Bytomiu, bo Myslowice od nastęþnego dopiero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy szybko zdecydować bo jak widać są dwie sale, a zaraz może już nie być żadnej .Jeśli chodzi o mnie to Mysłowice czy Bytom nie gra roli. Wolę jednak boisko które ma lepsze podłoże ( Mysłowice ) i jest więcej miejsca ( aby ściany nie były liniami końcowymi ).Jestem za Mysłowicami, ale jeśli padnie na Bytom to możecie na mnie liczyć. Więc spieszmy się bo ochota na grę jest wielka.PS. u mnie miejsce w samochodzie wolne więc mogę kogoś zabrać po drodze. Ze smoq73 jestem już dogadany. A co do mycia pleców w damskiej łaźni to można na mnie liczyć hehehe .Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGAOGLOSZENIE:1. jutro popoludniu potwierdze czy beda na stale zalatwione Myslowice2. proponuje zrobic liste na najblizszy piatek na Bytom godz 19-213. na miejscu w Bytomiu (jesli bedzie druzyna i sie spotkamy) omowimy co i jak robimy dalej4. pewnie kto mogl to popytal gdzie sie dalo ale jesli ktos ma i moze jakies dogodne miejsce znalezc do gry to smialo !5. jest widze na forum wola gry wiec nie zmarnujmy tego i pomimo przeszkod mysle damy radePSja na biezaco bede pisal jakie sa postepy w zdobywaniu miejscowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. lonerr2. Daro3. Kicia (jak nie benzin to ja)4. Smoq735. Re5pect6. Jarekpowiem tak że mi pasują bardziej mysłowice i tam chciałbym jeździc to po pierwsze. po drugie jak będzie bardzo dużo chętnych to proponowałbym probić to na dwie odrębne drużyny i każdy by jeździł tam gdzie mu pasuje bo bez sensu robić kilka drużyn i połowę czasu siedzieć na ławce (takie moje zdanie) a po trzecie nie dogodzi się wszystkim niestety no i szkoda żeby się taka fajną ekipa rozbiła ja będę jeździć tu i tu więc dla mnie nie ma problemu ale jak już napisałem to wolę mysłowice.edit: aha i żeby było jasne że jak Benzin załatwi mysłowice to tam jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.