Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gra W Moto-siatkówkę - Znajda Sie Chętni ?


Benzin

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wszystkim ktorzy przybylijak widac forum integruje i o to chodzilatem se zafundujemy wersje plazowa tak wiec do zobaczenia za tydzien i to w sumie niecaly bo plan jest na czwarteki to min 1,5 godz czyli 18.30-20 lub nawet 2godz 19-21 w tym samym miejscurece znaczy nadgarstki lekko spuchniete, a zakwasy rano beda ;) dla tych ktorzy powatpiewali ze sie uda zdjecia pojawia sie mam nadzieje wkrotce i na koniec moge tylko powiedziec ze forumowiczki mamy naprawde wspaniale dzieki za przybycie, gre i do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fotki fajne tylko mało ruchliwe następnym razem rezerwowi robią sesje i będzie z czego wybierać. ja już nie mogę się doczekać i obawiam się że raz w tygodniu to może być za mało już niedługo
fajne, fajne następnym razem zabieramy aparaty Ja też jestem za tym, żeby ze 2 razy w tygodniu zagrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w:- Gimnazjum nr 4: 35 zł/h, ale dopiero jutro dostanę odpowiedź kiedy (i czy w ogóle) są wolne terminy. To za małą salę, bo ta nowa hala nie nadaje się do siatkówki.- SP nr 12: brak wolnych terminów (aikido, kursy tańca itp mają zarezerwowane sale do bardzo późna)- MOS Katowice: nie ma sensu w ogóle pytać, bo nie dość, że terminy na pewno napięte będą, to jeszcze sala nie nadaje się do siatki- Gimnazjum nr 5 (dawna 14-tka): w sekretariacie odbywały się gorące rozmowy za zamkniętymi drzwiami. Spróbuję może jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba to zapytaj o ta male sale - na zdjeciach nie wyglada zeby byla taka mala jest wieksza od tej na ktorej gralismy ostatnio.Gdyby sie dalo to zamow na czwartek na 2godz - 19-21 albo 18.30-20.30a ja zarezerwuje mimo wszystko sale w Chorzowie.Jutro zdecydujemy gdzie gramy - o ile wogle bedzie jakis wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś z dyrektorką 4-ki. Nic z tego nie wyjdzie - codziennie do 22 zajęte. Co jakiś czas podpisują stałe umowy na wynajem w określone dni i godziny. Powiedziała, że kolejna okazja do podpisania umowy będzie dopiero w kwietniu przyszłego roku.Do 14-tki już mi się nie chciało iść, taka brzydka pogoda Pozostaje nam poprzednia miejscówka w Chorzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA !jest zamowiona sala w Chorzowie tam gdzie ostatnio:SALA ODLEGŁAw PIĄTEK 23.10 w godzinach od 19 do 21nie ma mozliwosci wynajecia w czwartek bo jakas sekcja karate ma na stalew związku z tym że w tym samym czasie jest protest na A4musze wiedziec czy bedzie drużyna w PIĄTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gimnazjum w Orzeszu jest możliwość wynajęcia sali ( 25 zł za godz ) sala zajebista wielka, sam osobiście chodze do tej szkoły i jest zajebiscie, to mozemy zrobic tak ze w Wtorek Orzesze a w piatek chorzów, co o tym sadzicie?jakbyście sie zdecydowali to bez problemu moge isc do dyrektorki i zarezerwować.Strona szkoły:http://www.zsorzesze.neostrada.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.