Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie Dla Ludzi O SŁabych Nerwach!


ElectroOne

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś kiedyś widziałem cały długi film jak się znęcają nad zwierzętami i ten fragment obdzierania ze skóry też tam był. Tych co to robią nawet nie wiem jak nazwać...zrobiłbym im to samo, zadał taki sam ból jak oni to robią tym biednym zwierzakom obdarł ze skóry i dodatkowo posypał solą jak można robić takie rzeczy.... mój mózg jest bardzo graniczony widać bo zastanawiałem się już nie raz jak można być takim potworem i sprawiać tyle cierpnienia czworonogom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz tutaj petycję, żebym poparł humanitarne zabijanie zwierząt w polskich rzeźniach, na pewno ją podpiszę. Co mnie jakieś filmy na youtube obchodzą? Chcesz - podpisz, nie chcesz - to wiesz co. Zrób coś dla mnie i nie drażnij mnie głupimi wywodami, bo jeszcze kosy ze mną nie miałe(a)ś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam temat i na szcescie nie wlaczylem tego,kiedys juz to bylo ,az lzy sie cisna.ja bym tych kut....sow przywiazal gdzies do drzewa i niech zdychaja z glodu jeden po drugim,to by byla chyba odpowiednia nagroda dla nich,brak slow......swiat dazy ku zagladzie,a wszystko dzieki czlowiekowi niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koorwa, centralnie mnie zatkało...brak słów.Kiedyś jechałem sobie samochodem przez Zabrze i kątem oka zobaczyłem dwóch małolatów kopiących jakieś zwierzę uwiązane na sznurku...Zawróciłem i podjechałem do gówniarzy obczaic co kopali-to był mały kotek...Wysiadłem i zacząłem gadać do kolesi o co biega,że może ja teraz zacznę ich tak kopać, itd...Chłopcy trochę zdębieli...Odwiązałem kociaka który w te pędy się ewakuował ile sił w nogach...ale kolesie nie dali za wygraną!..Zaczęły się pyskówki i machania łapkami ale w pobliżu stali panowie od jaboli którzy się właczyli do rozmowy i kolesie-chojraki wymiękli...Nie wiem jak potoczył się los małego kociaka ale mam satysfakcję, że zareagowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś na sacie film o "predyspozycjach kulinarnych" Chinioli . Od tamtej pory na widok każdego Chińczyka mi się do dzisiaj scyzor sam otwiera w kieszeni . I niech mi nikt lepiej nie pierdo*i nic o rasistach . Co to kur*a problem zabić zanim się skórę ściągnie ? Też jem mięso , ale to jak tam się męczy zwierzęta to ..........brak słów po prostu . No jak bym widział to na żywca to bym chyba ch*ja zajeb*ł gołymi rękami !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jedzą psy akurat mnie nie szokuje. W naszej kulturze czujemy emocjonalne przywiązanie do psów więc ludzie tego nie są w stanie pojąć, że można sobie zrobić bitki z azorka czy żeberka z pimpusia ale w innych kulturach nietykalnymi są zwierzęta, które u nas są podstawowym mięsnym produktem żywieniowym. Nie jestem jednak w stanie pojąć tego z jakich powodów ktoś takiego zwierzęcia nie zabije, przecież skręcić mu kark to chwila, a ile cierpienia się mu zaoszczędzi. Dla mnie to jest szczyt sadyzmu. Psa nie miał bym sumienia zabić ale takiego "człowieka" to zabił bym jak psa. Widziałem już w życiu różne rzeczy. Nie wspominając w ogóle o filmach z internetu gdzie arab arabowi ucina nożem głowę ale np. za małolata gdy miałem praktyki w szkole wstawili nam na zakład lokomotywę, którą ściągnęli po tym jak trzepnęła chłopaka w Będzinie. Mózg był rozbebłany po zderzaku i przewodach. Taka breja do której przylepiły się pukle długich blond włosów. Innym razem też widziałem jak źle pozbierali gościa po tym jak go pociąg rozjechał i przeoczyli kilka mniejszych kawałków bo zbierali go w nocy. Widziałem trochę nieprzyjemnych rzeczy i w sumie mnie to nie ruszyło ale ten filmik gdy obejrzałem to zrobiło mi się naprawdę paskudnie. To się działo, dzieje i będzie dziać bo zanim zresocjalizują chińczyków jeszcze z 50 lat minie jak nie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szokujący film.. W każdym razie nie wiem czy wiecie ale do dzisiaj w korei północnej sa obozy masowej zagłady, gdzie przeprowadza sie eksperymenty na ludziach, zabija zakaża etc..Polecam film "labolatorium diabła" ukazuje bardzo okrótne sceny..
Pisałem o nim w temacie "kinomania" ja go raczej nie każdemu polecam. Film uważam za dobry ponieważ jako jeden z nielicznych porusza pewną problematykę.Film łatwiej znaleźć pod tytułem "Hei tai yang 731 2" lub "Man Behind the Sun 2" chociaż ja za lepszą uważam cztery lata starszą pierwotną wersję "Hei tai yang 731". Labolatorium diabła to w sumie sequel "Hei tai yang 731" w dodatku nie ma do niego napisów. Jeżeli kogoś zainteresuje problematyka może obejrzeć wszystkie cztery części chociaż w trzeciej wiele nie znajdzie gdyż ta część odbiega od pozostałych. Czwarta część będąca rekonstrukcją innych wydarzeń w porównaniu do poprzednich różni się tym, że w film wkomponowano oryginalne fotografie i nagrania przedstawiające ukazywane w filmie wydarzenie pojawiające się w trakcie trwania filmu zaraz po scenach będących rekonstrukcjami wydarzeń z tychże fotografii i nagrań.W przeciwieństwie do zwykłego filmu ten oglądamy ze świadomością, że wszystko to wydarzyło się naprawdę więc osobą szczególnie wrażliwym odradzam jego oglądanie gdyż przedstawia sceny podobne jak w filmie z pierwszego postu tyle, że dotyczą ludzi, a ponadto podczas kręcenia naprawdę zabijano zwierzęta oraz wykorzystywano ludzkie zwłoki. Jedną z bardziej nieprzyjemnych scen jest scena z czwartej części, w której żołnierze podczas eksterminacji ludności miejskiej wchodzą do domu odbierają matce niemowlę i na jej oczach wrzucają je do garnka ze wrzątkiem mając przy tym świetną zabawę. Więc dziewczętom jeśli nie są socjopatkami film obligatoryjnie odradzam gdyż zwykle ludziom po obejrzeniu film na długo zapada w pamięć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja prezes napisał.... co kultura, to inne zwyczaje.. u nas np krowy są pyszne, a w indiach za zabicie krowy, kamieniują człowieka..Generalnie nie można zabronić chinczykom zjadania psow czy kotów, bo to jest w ich tradycji od tysięcy lat i to tak samo jakby nam zabroniono zjadać krowy czy świnie, ale.....NIECH K**** TRAKTUJĄ JE PO LUDZKU!!!!!Mialem kiedys taki przedmiot w szkole sredniej jak towaroznawstwo i tam cos było o uboju zwierząt.. z tego co pamiętam zwierzę przed samą śmiercią powinno być "spokojne psychicznie" i nie katowane - wtedy to nazywa się humanitarne zabijanie...W przypadku filmu, to masakra, to co bylo pokazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.