Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Za Pierdoły O Tym Windows 7?!


Dromader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ooo ,temat o moim ulubionym produkcie To jadymy : KAŻDY Windows to porażka i problemy . Miałem wszystkie od początku te namiastki systemów i żaden nie działał jak należy . Teraz w 7 wyrażnie widać ,że dążą do najlepszego rozwiązania ,czyli chcą upodabniać się do Mac OSa.Zastosowanie DOCK,a np ( pasek szybkiego uruchamiania na dole) . Tyle ,że to dalej tylko nieudolne namiastki .Tylko wizualizacyjne i zreszta bardzo nieudolnie działające i zwyczajnie przy MacOSie brzydkie . Każdy kto chociaż raz, nawet tylko widział system "Makowy" nie ma tu żadnych wątpliwości . Problem najważniejszy jednak nie jest w wyglądzie tylko jądrze systemu . Windows nie będzie działał nigdy tak stabilnie jak systemy na UNIX'ie , takie jak Linux'y czu MacOS'y . Więc cała kwestia nowego czy starego Windowsa mnie śmieszy .To nadal jest to samo gówno i dla mnie największą tajemnicą tego świata jest fakt , że ktoś to kupuje w ogóle , a za taki szmal to jest normalne złodziejstwo ( zreszta podstawy tego systemu to złodziejstwo ) !! Linux jest za darmo ale trzeba trochę się znać , chociaż już nie tak jak kiedyś , a MacOS kosztuje 120 zł ( do kompa dostajesz za darmo) i jest mistrzem w stabilności , pomimo że ma w systemie wszystko co jest potrzebne normalnemu człowiekowi + programy dodatkowe ( np profesjonalna nauka gry na instrumentach ) . Przytoczę takie powiedzonko , dośc stare , ale bardzo trafne : - Nie znam ani jednego użytkownika Windows , który byłby zadowolony z swojego systemu . Nie znam ani jednego użytkownika MacOS , który by był niezadowolony z swojego systemu . Takich pioseneczek są setki :http://www.youtube.com/watch?v=OeLGj1ywLYA...feature=related

http://img96.imageshack.us/img96/2785/linuxwallpapermicrosoftx.th.jpghttp://img696.imageshack.us/img696/2759/windowsinstall.th.jpg Kiedyś na wystawie komputerowej COMDEX, Bill Gates dokonując porównania przemysłu komputerowego z samochodowym powiedział: "Gdyby GM dokonał takiego postępu, jaki miał miejsce w przemyśle komputerowym, wszyscy jeździlibyśmy samochodami kosztującymi 25 dolarów i zużywającymi galon paliwa na 1000 mil."W odpowiedzi na te uwagi, rzecznik GM złożył na konferencji prasowej następujące oświadczenie: Gdyby GM rozwinął technologie taką, jaką rozwinął Microsoft, wszyscy jeździlibyśmy samochodami o następujących własnościach:1. Auto ulegałoby wypadkowi dwa razy dziennie bez żadnego powodu.2. Po każdym nowym malowaniu znaków na jezdni należałoby kupić nowe auto.3. Od czasu do czasu auto stawałoby bez powodu na drodze; należałoby to uznać za normalne, zapalić ponownie silnik i kontynuować jazdę.4. Wykonywanie jakiegokolwiek manewru np. skrętu w lewo, powodowałoby czasami wyłączenie silnika, niemożność jego ponownego uruchomienia i w konsekwencji konieczność ponownego wbudowania silnika do samochodu.5. Tylko jedna osoba byłaby uprawniona do korzystania z auta, chyba ze kupiłoby się wersje "Auto95" lub "AutoNT". Ale wówczas należałoby dokupić większą liczbę siedzeń.6. Macintosh wyprodukowałby wprawdzie pięciokrotnie szybszy, dwukrotnie łatwiejszy w obsłudze i niezawodny samochód napędzany energią słoneczną, ale mogący jeździć tylko po 5% dróg.7. Wskaźniki temperatury oleju, wody i lampka kontrolna alternatora zastąpione byłyby przez pojedynczy wskaźnik "general car default".8. Nowe siedzenia zmuszałyby każdego do posiadania tyłka tego samego rozmiaru.9. Przed zadziałaniem, system airbag zapytałby "Are you sure?"10. Od czasu do czasu, bez powodu, samochód zamknąłby się i dałby się otworzyć tylko przez jednoczesne pociągnięcie za klamkę, przekręcenie kluczyka i przytrzymanie anteny radiowej.11. GM wymagałby od każdego klienta zakupu luxusowej wersji map samochodowych wydawnictwa Rand McNally (będącego wówczas firmą podległą GM) nawet, jeśli kupujący ani ich nie chce, ani nie potrzebuje. Rezygnacja z tej opcji powodowałaby natychmiastowe zmniejszenie osiągów samochodu o 50% lub więcej. Ponadto spowodowałoby to rozpoczęcie śledztwa przez Departament Sprawiedliwości na wniosek GM.12. Za każdym razem, gdy GM zaprezentowałby nowy model, kupujący samochody musieliby uczyć się wszystkiego od początku, gdyż nic nie działałoby tak, jak dotychczas.13. Aby zgasić silnik należałoby nacisnąć przycisk "Start".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul jak ty mie teraz zaimponowałeś! MacOsy maja jedna wade, funboyów
No to mamy problem . Ty uważasz że jak coś działa i nie trzeba rwać włosów z głowy przy pracy z tym , to jest to produkt dla funboyów . A ja uważam że jak coś nie działa to jest to bubel . Argument na Windows , że trzeba przy pracy z nim myśleć jest tak durny że aż śmieszny . Używanie jako minusa argumentu że cos działa dobrze to już jakaś paranoja . Ale tak właśnie działa propaganda Gatesa . Wmówić że ciulst*o to fajna sprawa . Wiesz , mój pierwszy komp to było takie coś jak SINCLAIR ZX Spectrum , potem wszelakiej maści Commodorki i dopiero jak się skończyły AMIGI to z musu wlazłem na PCty . I wszystkie systemy ( nawt taki BASIC ) jakie miałem w życiu były stabilniejsze od WINDOWS. To że mam teraz MACa to nie jest fanaberia , czy miłość do jakiejś tam firmy . Ale kilku ( chyba nasto nawet ) letnia walka z czymś co nie działa i wkurw*a podczas pracy wymusiła na mnie niejako zakup czegos co działa . I wiesz co ? Byłem na początku sceptyczny , bo myślałem tak jak większość ludzi myśli . Że Maki drogie , że szpanerskie itp . To są uprzedzenia Stary , nic więcej . Może kiedyś spotkam takiego , ale do tej pory nie znam człowieka , który po przesiadce na MACa nie odetchnoł by z ulgą . Przestałem się zastanawiać nawet nad tym , że komputer może mi robić jakieś jajca , wieszac się ,że jakis program nie działa itp .Komp poprostu działa i tyle - POPROSTU DZIAŁA ! A że obsługa jest prosta wręcz prostacka ? Misiek , ja to uważam za największy plus ! Nie kupuje sie kompa żeby światu udowadniać że się jest programistą , tylko po to żeby z niego korzystać !
Nie twierdze, że jest najlepszy na świecie, ale np do linuxa jest dużo lepszy, a od MAC'a bardziej dostępny i przede wszystkim tańszy.
To zapodaj sobie jakiegos obecnego Linux'a . To już nie ta bajka . A Windows jest tańszy od MacOS'a ???? Od kiedy ?? Ja do kompa dostałem za darmo dwa systemy bo akurat wychodził wtedy SNOW . Ale jak chcesz kupić to system kosztuje 112 zł w sklepie ! Ile kosztuje Windows ?? 6 paczek ! I co w nim masz ??? Bo systemie Mac OS jest raczej wszystko i z programów tam umieszczonych się korzysta , nie sa one tylko po to by wpisac na pudełku że tam są jak ma to miejsce w windach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HmmmGiemul nie Ty jeden zaczynales od takiego sprzetu i nie ty jeden przerabiales wszystko cow polsce sie pojawilo w dziedzinie komputerow.Sam mialem Zx przez sekund 5 potem Atari C64 , Amiga jakos bokiem poszla i juz dalej wszystkie wynalazki z dziedziny PC .Co do Maca to fakt jest dobry , fakt jest designerski ! Fakt jest taki ze eMaca G4 zarznaloem w 45 sekund na FinalCut'cie Pro i pomagala u tylko wtyczka z kontaktu . Nie zaprzeczalnym faktem jest to ze rozsadzilo Maca na Chorzowskiej w Gliwicach tak ze tylko kupa gruzu z niego zostala ! Wiec spokojnie jest dobry jednak tez ma swoje wady .Poszukaj na YT filmikow i sa pokazane crashe leoparda i cheetachy i innych biegajacych zwierzatek z rodziny Apple . Mialem do czynienia przez 2 lata dzien w dzien i miazdzylem je programami profesjonalnymi i co ? I fakt sa dobre jednak same maja problemy z roznymi rzeczami, z funkcjonalnosci ( plyty Cd sie zacunaly w kieszeni eMacow ) to system sie sypnol to nawet Pani z firmy SAD w warszawie powiedziala ze pierwsze widzi ze mozna tak szybko zawiesic Maca , a mozna .Dalej idac firma Apple jest firma ktora profesionalnie potrafi doisc klientele oraz wciskac im rozne gowna pod logiem ogryzka. Dalej przystaje ze Fakt dobre sa ! Co do Windy . Uzywam bo musze.Uzywa ze wzgledow na brak problemow praktycznie z kompatybilnoscia programowa . To ze jak chce to i zagram bez wiekszego problemu , a i odplae narzedzia profesionalne . Probelm z Windowsem zrodzil sie z tego powodu ze % ludzi uzywajacych tego systemu na milionach konfiguracji sprawia ze system potrafi pokaza srodkowy paluszek . kazdy z nas w PC ma inna czesc innego producenta lub wychodzaca z jakiejs wspolpracy . bazy sterownikowe sa przogromne . Musi sie cos zwalic nie ma sily.MS - wykorzystal idealnie swoj czas i dzieki temu zdobyl przewage .przewage ktorej nikt nigdy mu nie odbierze . Winzgroza jest i bedzie mimo tego ze ma swoje luki . Nawet giemul Apple dalo sie wrobic i pozowlilo instalowac na kompach inne systemy np Viste Co do linuxa - jest dobry , jest fajny , jest stabilby , zalezy od dystrybucji ma wsparcie i to potezne . Jednak nie pograsz sobei na nim , nie odpalisz bez problemow niektorych aplikacji . I tez go rozdupcysz ! Ja potrafie ! Zawsze przy instalacji Beryla lub czegos w ten desen na Atiku potrafilem okna rozwalic ( ubuntu ) mialem probelmy z WiFi na lapciaku ( Mendriva ) i problemu mi niekt nie umial rozwiazac wlacznie z wielkimi glowami linuxowymi . Wszystko ma plusy i minusy .Wszystko mozna rozwalic , jedne szybciej drugie wolniej . Wszystko mozna kupic . Jednak czasem nei warto przeplacac i czasem uniwersalnosc i mozliwosc upgradu to rzecz najwazniejsza . I tutaj wychodza PC i systemy wspierane rpzez producentow peryferi oraz hardware czyli Windows ! Niestety BTW ... i tak chce Maca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piknie się temat rozwinął..ale..Źle mnie zrozumiałeś, nie napisałem, że każdy użytkownik macosa to funboy, napisałem, że w przypadku macosa ich najbardziej widać, bo ślepo zapatrzeni są w cała firme z japkiem - tacy ortodoksyjni makjuserzy. Szkoda, że się nie poznaliśmy, bo ja nie odetchnąłem z ulga..i air śmigał pod linuxem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj sobie jakiegos obecnego Linux'a . To już nie ta bajka . A Windows jest tańszy od MacOS'a ???? Od kiedy ?? Ja do kompa dostałem za darmo dwa systemy bo akurat wychodził wtedy SNOW . Ale jak chcesz kupić to system kosztuje 112 zł w sklepie ! Ile kosztuje Windows ?? 6 paczek ! I co w nim masz ??? Bo systemie Mac OS jest raczej wszystko i z programów tam umieszczonych się korzysta , nie sa one tylko po to by wpisac na pudełku że tam są jak ma to miejsce w windach .
nowe linuxy są przebajerowane, to nie dla mnie. W xp mam nawet ustawiony tryb klasyczny bo mnie denerwował ten niebieski pasek.A, że można dostać mac ox bez komputera to nawet nie wiedziałem ale mi dobrze z tym co mam, nic więcej nie potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedziecie po tych windowsach, a wg mnie od czasów XP SP2 to BARDZO dobre systemy (Z pominięciem Visty, @!#!@# co za gówno). Od tamtego czasu nie pamiętam, żeby system zaczynał z czasem zamulać itp. (bo wcześniej instalacja przynajmniej raz w miesiącu). Nie pamiętam też kiedy się ostatnio zawiesił, właściwie to nie wiem czy xp sp2&3 i w7 w ogóle kiedykolwiek mi się zawiesiły, a non stop mam odpalonego Photoshopa, Adobe Bridge, Outlooka, komunikator, player i inne podstawowe aplikacje i i trzy opery które zazwyczaj mają otwarte kilkanaście zakładek - ogólnie dość sporo rzeczy w jednym czasie i PC chodzi non stop, jak raz w tygodniu się go ponownie uruchomi to max. Siódemka jakąś rewolucją mi się nie wydaje, ale jao ulepszony XP sprawdza się świetnie. Co do menu start to od lat mam je z prawej strony ekranu i takie rozwiązanie jest 100 razy wygodniejsze od małej pierdoły na dole. Tak to wygląda, polecam wszystkim:http://img230.imageshack.us/img230/6427/scrhm.th.jpgLinuksami nigdy się zbytnio nie interesowałem, bo nigdy nie obsługiwał programów graficznych które były dla mnie podstawą. No i miranda na nich nie działa . Mac... może kiedyś, w sumie z podstawowych rzeczy to chyba tylko miranda na nich nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam też kiedy się ostatnio zawiesił, właściwie to nie wiem czy xp sp2&3 i w7 w ogóle kiedykolwiek mi się zawiesiły, a non stop mam odpalonego Photoshopa, Adobe Bridge, Outlooka, komunikator, player i inne podstawowe aplikacje i i trzy opery które zazwyczaj mają otwarte kilkanaście zakładek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra juz dobra , fajne som te łindołsy . Ida sie kupić . Albo nie , ukradna jak większość i byda śmigać . A tak serio . Czemu powstają Hakintosze ?? (blaszaki PC z zainstalowanym MacOS'em .Mac to też PC ) . Bo ktoś lubi sie babrać i kombinować ? Czy dlatego że to stabilny system ???I dlaczego to Windows się chce upodabniać do MacOS'a a nie odwrotnie ?? Ja nie twierdze że APPLE to cud i że nie ma wad , ale system Mac OS jest zdecydowanie mniej kłopotliwy w użyciu niż Windows ( jakikolwiek ) . Po co sie wkurw*ać jak nie trzeba ? Ja pracuję na kompie kilka , czasem kilkanaście godzin dziennie . Całe lata bawiłem się grafiką , teraz już tylko okazjonalnie , ale wiem że można posadzić MacOS'a jak się chce , tylko problem w tym , że Winda siada sama z siebie po czasie , nie trzeba chcieć i wybitnie kombinować . Praca w durnym Corelu to robienie kopi co 5 minut bo można stracić to co się dłubało . Wielozadaniowość w takim wymiarze jak stosuję na MacOS'ie w Windzie poprostu by doprowadziła do takiej zamuły że można by szybciej na liczydle zliczać , a zawiszenie którejś aplikacji prawie 100% . Ile razy każdy Windziarz stawia system w roku ?? Bo ja stawiałem z 10 przynajmniej , ale może jestem wyczulony na zamulanie i mnie to zwyczajnie wkurwi*ło .A i jeszcze , Widzisz jak wywaliło tego MACA w Gliwicach to cała polska o tym śpiewa . Dlaczego ?? Bo to rzadkość jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur , masz racje . Tylko że na MacOS'ie ja to wszystko też mogę robić (chociaz nie muszę) I co ?? I właśnie NIC . To jest ta różnica . Ale ja tu nie chcę nikogo nawracać ,czy odwracać . Jeden lubi cipki , drugi bibki . Tylko niech mi nikt nie wmawia ,że Windows to stabilny system , bo miałem ( i mam ) doczynienia z nim na tyle że swoje tam wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się sprawdza idealnie zasada"jak dbasz to masz"Jesli jest komputer publiczny i ma do niego dostęp masa ludzi, którzy potrafią zrobić każdą głupotę, kliknąć w każdą reklamę to on się wiesza. Mój ojciec musi w szkolnym lapku raz na miesiąc odzyskiwać system, bo ludzie tak go zniszczą, ściągają wirusy etc, a w swoim laptopie nie formatował dysku ani razu od kiedy go kupił jakieś 2-3 lata temu.A swoją drogą przeczytałem właśnie, że wgrywanie Applowskiego softa na PC jest zabronione w licencji systemu, więc jak ktoś chce byś 100% na legalu to musi kupić system w zestawie z komputerem, więc jednak MAC os jest droższy do Windy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą przeczytałem właśnie, że wgrywanie Applowskiego softa na PC jest zabronione w licencji systemu, więc jak ktoś chce byś 100% na legalu to musi kupić system w zestawie z komputerem, więc jednak MAC os jest droższy do Windy
Oczywiście  że to nielegalne , napisałem tylko że taki proceder istnieje . Czy komputer Mac jest droższy od zwykłego blaszaka to bym dyskutował , a już system Mac OS jest napewno tańszy niż Windows . Z tą wysoką ceną za Maca to też tak całkiem nie jest tak jak się potocznei sądzi . Kup sobie PC o takich parametrach jak najnowsze Maki 27 , z takim monitorem ( nie tylko z takim calem ale i właściwościami ) dolicz oprogramowanie to zobaczysz ile ci wyjdzie . To samo . Z tym , że tu to działa i się nic nie gryzie . A za to że ktoś nad tym pracował żeby to właśnie się nie gryzło też trzeba zapłacić . No ale jak ktoś postrzega Maca jak drogi dizajnerski szpas dla nieuków to nic go nie przekona . Z tym ,że to on właśnie na tym traci , nie ja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylo ze BG zarombal pomysl tylko dlaczego maki swiata nie opanowaly skoro byly lepsze tylko system BG ? Bo winda licencjonuje swo produkt i to byl klucz do sukcesu .Sukcesu ktorego nie zrobil Mac z systemem wpierdzielonym bez mozliwosci zmiany.To ze Mak jest dobry,to wiemy , jednak nie rob tego co robia ludzie z zalozenia "funboye" Ati czy nvida ! ?Intel czy AMD ?PS3 czy Xbox 360 ? BMW czy audi ? Ok sa dobre . Dobrze wszyscy o tym wiemy . Ok windows nie jeast najstabilniejszym systemem na swiecie ! To tez wiemy ! Tylko windy uzywa 70% ludnosci na swiecie w milionie konfiguracji ! tego Mak nie ma ! Skoro znasz sie na PC sam wiesz ze mak jeszcze nei tak dawno byl jednym scalakiem i niczym innym ! To winda sprawila ze komputer stal sie osobisty, a nie Mac ! I dobrze ze gdyby nie Xerox to nei mial bym myszki i wiem ze gdyby nie Mac to nei mialbym GUI . Dobrze rozumiem Cie. Tylko widze ze ten blask az Cie oslepil . Nie jest tak ze jestem fanatykiem windowsa . Tylko nie mam alternatywy ktora wezmie odpali mi Szhopa corela flasha i pozwoli zgrac w Cs i cod4 ! na 1 urzadzeniu ! Nie zrobi mi tego mac 27 calowy za gruba kapuste, ale zrobi mi to PC w windowsem 7 oraz moniotrem 24 ' s-ips owym ktory kosztowal nieporowynywalnie mniej ! To ze mac jest fajny to fajnie .Sabym chcial bo lubie ich design , lubie ten system.jednak do jego funkcjonalnosci oraz do tego zeby iec uniwersalnosc nie pobijesz MS i Windowsa . Niczym obecnie tego nei zrobisz ! Nie zrobi tego linux chociaz na Wine rozne rzeczy odpalaja ale to nie jest to ! Ne zrobisz tez tego na Maku ! Bo ?Bo to producenci sprzetu ustalaja reguly gry ! I oni lubia MS , a nie Mac'a ! I choby Windows 7 byl gniotem ,gownem itp to i tak bedzie bardziej wspierany przez wszsytko niz Mac i jego najlepszy system . Tak jest to zrobione , moze kiedys sie to zmieni .Moze ...Linux - dla ludzi lubiacych grzebac , sieciowcow i turbo zastosowan profesionalnych Macowe systemy - dla grafikow i ogolnie multimedialistow ktorzy maja gotowe pod nich tam narzedzia i Windows - dla gier , programow wszelakich , muzyki , multimediow a nawet zastosowan serwerowych itp ( BTW komorek tez ) I stety albo nie Winda poki co bedzie wygrywac dla szarego Kowalskiego , a ich jest najwiecej na swiecie.BTW : Winda nie jest stabilna w 100% bo ma swoje dziury jak wszystk ok , ale tez nie mow im ze Mac jest stabilny i nie do zawieszenia bo widzialem jak klekaja wspomnialem o tym wczesniej.I wielkiej filozofi nie trzeba bylo zeby sie to stalo.Spokojnie Leoparda da sie wykrzaczyc ,da sie naprawde .Mac jest stabilniejszy niz windows a stabilna to byla odra i to na dodatek emulowana na mainframe 'ie IBM'a bo po 20 latach znalezli w niej dziure , a liczy wyplaty do dzisiaj w penym zakladzie na terenie slaska ! To jest stabily system pracujacy od lat 70 non stop prawie, i Mac tutaj zostaje daleko w tyle ze "stabilnoscia" .Wszystko co czlowiek zrobil - czlowiek zepsuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nic mnie nie oślepiło , naprawdę . Ja poprostu mam już tak nerwowe życie , że zwyczajnie nie potrzebuję jeszcze się wkurwi*ć przy kompie . Chcę załączyć i pracować , nie się zastanawiać "co tym razem mu nie pasuje" i tracić czas na robienie tego samego po kilka razy żeby w końcy zadziałało . Nie będę sie licytował na możliwości systemów bo myślę że dobrze wiesz jak jest .Jedyny argument z jakim się zgadzam na plus dla WINDY to gry . Jest ich dużo ,tu zgoda . Tylko że jednak coraz częściej sa problematyczne (żeby nie było kupuję oryginały ) . Problemy z instalacjami , przywieszki itp sprawy to norma w Windach . Dlatego że właśnie grałem , dość długo głównym kompem w domu był blaszak . Ale od momentu jak zamontowałem sobie w łbie że do grania to są konsole nie kompy , problem zniknoł jak kamfora . Chociaż na Macu też gram I widać właśnie fajnie w grach też pewne zjawisko - system w Macu optymalniej wykorzystuje sprzęt . W PC miałem kartę 4890 , wMacu mam GT 130 i wiesz gdzie lepiej chodzą gierki na podobnych ustawieniach ? - nie musze chyba pisać . Mam tu i tu PREYa i CoD Modern Warfare . Nic nie trzeba mówić , wystarczy patrzeć na monitor . Oczywiście można dowalać sprzęt żeby giery łaziły jak marzenie na PC tylko wtedy policz jaki szmalec trzeba wkładać w takiego PCta .Kilka Maców by się kupiło . Kompy mam w domu 4 ale siedzę tylko na jednym , bo mi nie dzwiga ciśnienia niepotrzebnie. Mam też WINDOWSa na Macu , ale tak zainstalowanego ,żeby mi nie namieszał w systemie . Używam go tylko do pracy w Corelu , bo nie zdecydowałem jeszcze jaki program do wektorów wsadzić . Konkludując - to że Winda ma 70% rynku to prawda . Smutna ale prawda . Ale częściowo jest tak również dlatego że "chodzi po ludziach" właśnie taki stereotyp jaki i tu sie pojawia - Mekintosz jest dizajnerski , szpanerski , elitarny i drogi . To durne mity które pokutują i przyczyniają sie do tego ,że ludzie nie myślą nawet o kupowaniu tych kompów . A szkoda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.