Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowa Konstytucja


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie ogladam TVN fakty i PIS rzucilo projekt nowej konstytucji.. ja pier.... ja te poje.... powiazane z radiem maryja to wprowadza to bedzie ARMAGEDON!!!!!!Konstytucja zaczyna sie w ogole od Ku Czci Bogu!!!!Krzyze w kazdej szkole i instytucji publicznej itp itd...Konstytucyjna ochrona zycia poczetego.Konstytucyjny zakaz legalizowania zwiazkow homo.To w skrocie... Czy nasza konstytycje ustalaja ksieza czy politycy?jestem wierzacy ale szanuje inne wyznania i nie zycze sobie komus narzucania mojego, czy innego wyznania wiec jestem za wywieszaniem krzyzów i w konstytucji pisania o bogu.. niech w takim razie dadza jescze allaha i innych.Ochrona zycia poczetego - a jak pary chca usuwac swoje "przypadkowe akcje" albo ofiary gwaltu chca sie pozbyc "przykrych wspomnien" to dlaczego ma im to zabraniac konstytucja?Zakaz legalizowania zwiazkow homo - niech se robia co chca, tylko niech im dzieci zabronia adoptowac. Akurat za legalizacja ich zwiazkow jestem, bo jak 2 laski albo 2 kolesi zyje ze soba cale zycie, to w razie wypadku nie ma prawa ich odwiedzic w szpitalu osoba z ktora zyja.Ogolnie widac, ze chca sobie przed wyborami znow elektorat swiętojebliwych, zarliwych fanow radia maryja zdobyc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy sobie uchwalać nową konstytucję, ile chcemy i jak często chcemy. Niestety jestesmy pod jurysdykcją europejską i to co sobie wymyslimy, to tylko sobie wymyslimy. Tazzman, jestesmy katolikami, i w naszej tradycji jest Wiara i nic z tym nie zrobisz, to jest część naszej kultury i tradycji, nie zmienisz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyze w kazdej szkole i instytucji publicznej itp itd...
tak było i niech tak pozostanie
Konstytucyjna ochrona zycia poczetego.
z tym sie nie moge z\godzic chociaz urosie szara strefa i podniosa sie ceny chociaz kto ma sie wyskrobac to sie wyskrobie...
Konstytucyjny zakaz legalizowania zwiazkow homo.
popieram w 100%. nie zycze sobie wynaturzencow chodz\acych legalnie po ulicyPs i tak to nie przejdzie.tutaj skutki liberalizmuna przykladzie niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie za dużo oglądacie TVNu, skad taka agresja w was na PIS?Co do stwierdzenia, wejdzie-nie wejdzie niestety nie ma to zadnego znaczenia. Prawo unijne jest juz ponad naszą konstytucją, jaka by ona nie była, nie ma znaczenia. Nawet przed podpisaniem przez naszego prezydenta traktatu reformującego juz był przykład zastosowania ENA, który normalny kraj wydaje swoich obywateli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie za dużo oglądacie TVNu, skad taka agresja w was na PIS?Co do stwierdzenia, wejdzie-nie wejdzie niestety nie ma to zadnego znaczenia. Prawo unijne jest juz ponad naszą konstytucją, jaka by ona nie była, nie ma znaczenia.
No generalnie to masz rację , tylko .........Kaczory nie są tak durnymi ptakami jak potocznie niektórzy sądzą . Dorwali się do koryta i tam przywalili swoje łapska nitami z tytanu . Ta szopka z konstytucją w TAKIM stylu jest robiona z premedytacją i BARDZO świadomie przez pomazańców z PiSu . To że UE nie pozwala nic nie znaczy , BO NIE O TO CHODZI ! Chodzi o to by wygrac wybory w POLSCE ! Tylko i wyłącznie . To że żadne z tych postulatów nie przejdzie to średnio myślący ludzie wiedzą , ALE ELEKTORAT PiS ,czyli w większości niestety bieda , zaściankowość , nietolerancja i katolickie maniactwo , załapie ten haczyk ( raz się to już udało ) . JA osobiście mam tylko nadzieję że Polacy nie dadzą się całkiem znowu wykolegować . Należy pamiętać przy KAŻDEJ okazji gdy ogląda się PiSowski ryj w telewizji ,że ci panowie już mieli okazję pokazać co potrafią i wtedy mieliśmy faszystę za ministra edukacji a debila skończonego za ministra rolnictwa . Kwestia jeżdzenia po religii to ............... , no tylko mogę napisać , "a nie mówiłem " . Religia to takie paskudztwo ,że jakby jej nie było , to świat byłby rajem . Niestety jest i miesza na świecie . Popatrzmy na Radyjo , PiS , Talibów i innych którzy z religią na ustach wygrywają wybory . Czy tą są ludzie miłośierdzia ? Tolerancji ?? Zrozumienia ??? Pusty śmiech .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA kontytucja istnieje jedna jedyna konstytucja od 1789 roku i do tej pory ustanawiano wyłącznie poprawki, a u nas co kilkadziesiąt lat rzuca się pomysł nowej konstytucji napisanej od podstaw... Dlaczego oni potrafią mieć jedną dobrą konstytucję ponad 200 lat a my nie?Konstytucja powinna być jak dla mnie podstawą podstaw, którą nikt nie ma prawa zmieniać i podważać a jedynie wnosić poprawki, bo wiadomo świat się zmienia - aborcje, homoseksualizm, ochrona środowiska - tego 50 lat temu nie było.A ta nowa konstytucja zaproponowana przez pis.. Kur** brak mi słów.Przewiduje ona również zwiększenie uprawnień prezydenta - czyli pis jak zwykle dąży do zmniejszenia znaczenia demokracji. W każdym kraju gdzie demokracja jest głęboko zakorzeniona prezydent pełni rolę jedynie reprezentatywną a ci chyba chcą zrobić z prezydenta króla, który ma pełnie władzy! W życiu na tych poje*** nie zagłosuje, ludzie chyba już powoli zaczynają zapominać co się działo przez 2 lata rządów pis...Nie jestem również fanatycznym zwolennikiem platformy, ale jak narazie jest to najlepsza opcja dla rozwoju Polski, napewno lepsza niż pis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia to takie paskudztwo ,że jakby jej nie było , to świat byłby rajem . Niestety jest i miesza na świecie . Popatrzmy na Radyjo , PiS , Talibów i innych którzy z religią na ustach wygrywają wybory . Czy tą są ludzie miłośierdzia ? Tolerancji ?? Zrozumienia ??? Pusty śmiech .
To nie religia miesza na świecie tylko ludzie, fanatycy albo "spryciarze" w ogóle nie rozumiejący o co w tym wszystkim chodzi zasłaniający się wiarą by dojść do wyznaczonych celów politycznych itp. Jak widać Ty też nie rozumiesz, jak wielu innych. Oh, pusty śmiech ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, wlasnie zakwalifikowałeś goscia z doktoratem na debila, miło mi, pamietasz w ogole jak bylo gdy PiS wygral wybory i prowadzili negocjacje - o stołki oczywiscie, z PO? Pamietasz dlaczego PO nie rządziło wtedy z PiS?
Za dużo dup, a za malo stołków . I tak już od paru lat, a super komedia ze sporem Kargula i Pawlaka przeniosla się w nasze realne życie nawet normalni ludzie się tak nakręcili /patrz wyżej/,ze dalej tworza tą tragikomedie , po co ? ...żeby dokopać drugiemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, wlasnie zakwalifikowałeś goscia z doktoratem na debila, miło mi, pamietasz w ogole jak bylo gdy PiS wygral wybory i prowadzili negocjacje - o stołki oczywiscie, z PO? Pamietasz dlaczego PO nie rządziło wtedy z PiS?
wiesz co , właśnie tak uważam . To że ktos ma doktorat, absolutnie nie świadczy że nie jest debilem . Jest debilem i to z doktoratem ! Pamiętam dobrze negocjacje o których mówisz bo ślędzę życie polityczne . To co wyprawiał wtedy PiS zajebiście się wpisuje w kanon politykierstwa tej parti . Merytoryzmu ZERO , za to skakanie po fobiach i szukanie dzióry w całym . Jak tak sobie przypominamy , to wspomnj takie cuś jak Porozumienie Centrum .Partyjka która okradała skarb państwa ( budynki w centrum Warszawy np ) , przypominam ci że to była partyjka Kaczyńskich . Jak zaczeło się robić za ciepło , partyjka zniknęła jak kamfora . Powstał PiS ( parunastu kolesi czyt.- przydupasów ) i zaczeli robić 4 RP . Pierwsze co zrobili to skasowali długi PC !! Pamięta ktoś o tym ??? No chyba nie za bardzo , a były to nie małe pieniądze . Generalnie cały ten PiS to jazda na fobiach i kompleksach ludzi . Zero sensu . Partia do bólu populistyczna . Gotowa związać się z każdym , byle trwać przy korycie . Nie jestem wielkim zwolennikiem PO , żeby nie było , ale to najlepsza opcja jaką możemy wybrać obecnie , alternatywy nie ma ( moim zdaniem ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wiary w boga i politykę kościoła katolickiego to się nie będę wypowiadał bo mógł bym obrazić czyjeś uczucia religijne A dla przykładu to Niemcy poprzez właśnie złą politykę kościoła katolickiego stacili całe pokolenie wiernych a u nas dzięki tak wspaniałym wybitnym osobą podtrzymująca władzę jak Ojciec Dyrektor Rydzyk czy Jankowski będzie inaczej w końcu jesteśmy katolickim narodem ..Zresztą i tak wiara to jest tylko opium dla motłochu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wiary w boga i politykę kościoła katolickiego to się nie będę wypowiadał bo mógł bym obrazić czyjeś uczucia religijne A dla przykładu to Niemcy poprzez właśnie złą politykę kościoła katolickiego stacili całe pokolenie wiernych a u nas dzięki tak wspaniałym wybitnym osobą podtrzymująca władzę jak Ojciec Dyrektor Rydzyk czy Jankowski będzie inaczej w końcu jesteśmy katolickim narodem ..Zresztą i tak wiara to jest tylko opium dla motłochu..
Już cie lubia Stary . Pius XII to był rzeczywiście kawał ............ Katolika !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tam (w rzadzie) za duzo ludzi biednych i z ukladami. Za duzo tych co maja "taśmy" HEHEHE na kazdego. Nigdy nie bedzie dobrze bo kazdy sie boii ze jak wyskoczy przed szereg i nawet jakby chcial cos dobrego zrobic to delikatnie mowiac go "upierdo|ą" bo taka inicjatywa zabierze komus dietę albo pogrozy jakies gronno lobbystow. Do dupy z takim rzadem gdzie kazdy jego czlonek jest na dorobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.