Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Marycha Jest Blisko


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tazz ! W tym kraju rządzą Księża-Pedofile-Masoni-Żydzi-Warszawiacy-Geje-Niemcy-Komuniści. ( niepotrzebne skreślić ) A ja mam dredy do pasa i jaram wszystko co się da, na gumie kończąc... ;) Czechów też kilka znam, ale wole być ślązakiem, a nie polakiem, czy czechem. ad. Topic - niech u nas zalegalizują, spadnie spożycie jak w Holandi, upadnie 3/4 powstałych przez pierwsze 3 lata coffeshopów. Tutaj ciekawy artykuł.Obawiam się jedynie, że przez fakt zezwolenia na marihuanę, za 10 lat zezwolą na tablety , a za 20 heroina, "bo ludzie mogą przecież sami decydować o swoim życiu "( gdzieś w tym czasie moje dzieci będą miały pierwszy kontakt z używkami... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego należy uświadamiać, a nie zabraniać. Człowiek rozsądny dobrze wie gdzie jest jego granica i jej nie przekroczy. A jak przekroczy, to na własne życzenie i tutaj żadne zakazy nie dadzą rady. Dostęp do wszelkiego rodzaju dragów w polsce, jak sami dobrze wiemy jest naprawdę łatwy. Niestety prawie kazdy pośrednik chce na tym zarobić i dodaje jakiegoś syfu, często bardzo niebezpiecznego dla zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w Czechach, wynajmuję kawalerkę i spieprzam U Nas bedzie cieżko z legalizacją bo boją się alkohol i papierosy.
to wcale nie takie głupie. Czesi teraz dobrze "poszli" po wejściu do uni.Tylko my nadal daleko za murzynami a legalizacji u nas nigdy nie będzie.Za dużo kasy poszło by bokiem. Zbyt wielu ludkom zależy żeby się tak nigdy nie stało.Szkoda gadać. O tych czechach to ja już czytałem z m-c temu. Znajomym opowiadałem to mi w głowę pukali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi to bardzo mądry naród.Powiem wam tylko ze jezdze na wystawy nozy i broni białej co roku (Brno i Praga) do Czech i tam całe rodziny przychodzą na takie wystawy zorganizowane w Ratuszu w Pradze na przykład i jest to dobry biznes. U nas natomiast noz dalej jest traktowany jak narzedzie zbrodni a kazdy ktory ma go przy sobie to napewno siedział.W kwietniu znowu na wystawe do Pragi ... ;)Lubie Czechów za ich zdrowe podejscie do zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

prawda jest taka:Czechy:dużo ateistów, mało katolikóww czasie wojen z nikim nie walczyli, zawsze się poddawali i mieli najmniej ofiar w historiigospodarka prze do przodulepsze drogi (dużo autostrad i system winiet)- jak jest korek w to w 5 minut pojawia się policja i kieruje ruchemlepsze podejście ludzi do życia/pracypolitycy walczą o prawa obuwateliKiedyś śmialiśmy się z pepików, a obecnie żałuje że nie jestem Czechem
Nie chce Ci brac iluzji o Czechach, ale jak bys tu mieszkal, to bys mial moze inne zdanie ...."politycy walczą o prawa obywateli" - to jest najlepsze haha .....juz dlugo sie tak nie nasmialam, dzieki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to życzę wszystkim spotkania z takim gościem na drodze. Puszkarz, motonita... obojętne.Wiem, że dzisiaj pasuje być cool i poprawnym w poglądach, ale gdzie jest granica?Znam dobrze problem od 20-25 lat i uważam, że powinno być karalne każde posiadanie narkotyków. Tak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.