Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Studentka Szuka Pracy


judy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będe komentować waszych popierxxxczonych wypowiedzi Jak nie próbowaliście perfum to nie chrzańcie jeśli macie o tym gówniane pojęcie. I tak jak większość głupie podejście bo coś markowe jest a jedynie rożni się kolosalną ceną od tańszych produktów Off
Apeluje o czytanie ze zrozumieniem- wypowiadam się, bo PRÓBOWAŁAM, tzn. sprawdziłam osobiście perfumy, które reklamujecie oraz używałam markowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka- dlaczego ja przegapiłem ten temat?? Buu Tym bardziej, że od stycznia pracuję w FM i już właściwie tylko tam ;)No i na temat "wciskania" produktów słabej jakości. Mamy też telefonię komórkową opartą o Polkomtela (przekaźniki plusa- najlepszy zasięg w PL i najwięcej zasięgu z 3G). Ceny rozmów na kartę do wszystkich sieci od 0.25zł do 0.29zł, sms od 0.13zł do 0.15zł. DO WSZYSTKICH. Natomiast do nas ceny NORMALNE, nie jak do play. Też tani zamiennik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam kilka ofert, więc zobaczymy jaki będzie efekt. W każdym razie mam już jakieś doświadczenie w szukaniu pracy i wiem w co lepiej nie wchodzić. Jeśli chodzi o mlm to mam już znajomych którzy się tym zajmują. Dzięki za PW i za to, że udało się uniknąć offtopa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe komentować waszych popierxxxczonych wypowiedzi Jak nie próbowaliście perfum to nie chrzańcie jeśli macie o tym gówniane pojęcie. I tak jak większość głupie podejście bo coś markowe jest a jedynie rożni się kolosalną ceną od tańszych produktów Off
hmm.. skoro tak zbijasz obiekcje byc moze potencjalnych przyszlych klientow, to.... jescze duuuuzo o sprzedazy sie musisz dziecko nauczyc ;)pewnie sprzedajesz mlm wszystkich kolezankom w swoim wieku i tylko do tych, z ktorymi sie dogadujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pragnę pracować w dynamicznie rozwijającym się zespole..." NIE ZAPOMNIJCIE TEGO DO CV !! A co do perfum, to mialem jeszcze w liceum lekko to naświetlone na chemii - drogie perfumy powstają z rodników naturalnych, tanie ze sztucznych. Skład chemiczny tych rodników jest taki sam, ale dlaczego te naturalne pachną dłużej, tego nie wie nikt ( no jak się ktoś dowie, to niech nakręci o tym jakąś historię...) ( jest tu jakiś chemik ? Taka zorganizowana akcja, żeby ktoś to poprawił i przywdział we wzory, a nie kolejne pociskanie kitów amway, mlm, pks pkp... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w FM i sam korzystam z ich produktow. Jedna salepsze inne gorsze, co do perfum nie mam zastrzezen podobaja sie mojej dziewczynie i innym kolezankom ;) po z atym sa inne produkty godne polecenia i tansze niz te zazwyczaj przez nas kupowane. Jakby ktos byl zainteresowany tematem to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.