Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przyznać Się Kto Był Gwiazdą?


funio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio puszką dostałem mandat. Jechałem w terenie zabudowanym i 20 metrów przed skrzyżowaniem był znak ograniczenia do 40km/h. Straszacy miejscy zrobili mi tam fotkę, że jechałem 65km/h na tym 20 metrowym odcinku 40. I mandacik. Poczekałem, aż wypisała i odebrałem, ale później powiedziałem swoje- żeby dała mi nr konta straży miejskiej, bo skoro są tak biedni, że muszą w ten sposób zdzierać z ludzi kasę, to zrobię im darowiznę i zachęcę do tego kilku znajomych. I żeby ustawili tam ograniczenie do 5km/h, to że będą mogli wtedy pieszym fotki robić.Ale tablicy nie zaginam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh...za zagieta tablice mandat chyba 200 zlza "zabrudzona" np jakiś syf z drogi się przykleił - max 50 zł...ogolnie to kosma, zdziwilbys sie jakbys mial tej vectrze uciec... w terenie zabudowanym spoko.. wjedzesz w jakas uliczke, chodnik i Cie nie zlapia.. na A4 nie ma bata... oni maja prawie 300 koni i 4 kolka - vmax jakies 270.Kiedys testowana byla miśkowa Vectra z pewnym gixerem litrowym... 250 kierownik gixa smigal i w zakresty skladal sie jak scyzoryk, a gosc z vectry siedzial mu na ogonie i wyluzowany go gonil...a przeciez nie pojediesz caly czas 250...przyspieszenie na maxa od 150 do 290 trwa w takim moto jakies 6-9 sekund, a w takiej vectrze od 150 do 270 max 10-13 sekund...nie ma mocnych na vectry na 2pasiea co do syrazy miejskiej to najwieksze ch.. wlasnie z tymi fotoradarami. Ostatnio byl remontowany most w wawie i ograniczenie do 20 km/h . w ciagu 2 godzin zrobili jakies 1500 zdjec i mandatow na kilkaset tysiecy.. srednio ludzie jechali o 20 km szybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman, dokladnie tak jak piszesz, ta Vectra to potwór a i kierowcy bardzo dobrzy.ale jak mowie, jak ktos oglada filmiki na YT jak koles hajabuza leci caly czas 300 po pustej autostradzie to potem mysli ze taki motocykl jest nie do zatrzymania, panowie z wisniowej vectry szybko weryfikuja takich gołst rajdjerówSM to niestety kureska instytucja, wiecej szkód niz pożytku robią.Ale tak to jest jak sie odpadło podczas testów na policjanta a gdzies swoim szeryfowskim ambicjom trzeba dac upust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że zatrzymali go przed robotami na pszczyńskiej. ten charakterystyczny łuk i znaki o robotach. a mówili, że Katowice. Tam też są roboty ale pod Gliwicami mi bardziej pasuje.
hmm.. przeciez sie przedstawil.. policja autostradowa sierzant Kaczmarek..a swoja droga rozmawialem w czasie akcji A4 z miśkami z Vectry. Jeden z nich jezdzi rowniez biała FJR - mowil ze jak sie przekracza na A4 predkosci o te 20-30 km to w sumie nie zatrzymuja. kazdego musielby by za trzymac.w terenie zabudowanym ta tolerancja to jakies 10-15 km.a te nieudolne pajace ze SM, ktore za cienkie byly zeby zdac egzam na policjanta ustawiaja fotoradary o 10% wiecej niż jest dozwolone, bo od tego pułapu jest podstawa prawna do wystawienia mandatu. 100 zł i 2 pkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mocnych na vectry na 2pasie
Kwestia umiejętności i desperacji. Nie wciskajcie tylko kitu, że np. ich tuningowana vectra, która ma niby 300km (a nie zdziwiłbym się jakby ją już dawno przemapowali celem mniejszego spalania) jest szybsza od 200 konnej hajki bo pęknę ze śmiechu. Do tej pory pamiętam jak RAZ na tv4 zdecydowali się puścić gościa który uciekł im super mega furze leciwym subaru, które fabrycznie nowe miało 265 kucy, a z każdym przejechanym zakrętem niknął w oczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci Vectra usiądzie na ogonie to nie ma bata żeby ją zgubić. Chyba że trafisz na korek i przeciśniesz się między samochodami. A że większości z was/nas umiejętności braknie to już inna bajka. To że Hajka lub inne diabelskie ustrojstwo poleci 300 to nie znaczy że taką samą prędkość będziesz miał np. w zakrętach. Chyba że na Playstation A rumakowanie kończy się tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia umiejętności i desperacji. Nie wciskajcie tylko kitu, że np. ich tuningowana vectra, która ma niby 300km (a nie zdziwiłbym się jakby ją już dawno przemapowali celem mniejszego spalania) jest szybsza od 200 konnej hajki bo pęknę ze śmiechu. Do tej pory pamiętam jak RAZ na tv4 zdecydowali się puścić gościa który uciekł im super mega furze leciwym subaru, które fabrycznie nowe miało 265 kucy, a z każdym przejechanym zakrętem niknął w oczach.
eh no tak.. na youtubie to wszystkie poscigi super wygladaja.. jak by mnie gonila vectra to wole nie ryzykowac jadac caly czas powyzej 250 na zakretach naszych pieknych polskich drog.Skoro uwazasz, ze jestes taki szybki to sprobuj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no tak.. na youtubie to wszystkie poscigi super wygladaja..Skoro uwazasz, ze jestes taki szybki to sprobuj...
Ani o sobie ani o pościgach na youtube nie pisałem, także nie bardzo rozumiem skąd taka odpowiedź. Ja tego ani nie popieram, ani do tego nie zachęcam. Wy uważacie, że nie da się uciec, a ja uważam inaczej. Nic mniej, nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani o sobie ani o pościgach na youtube nie pisałem, także nie bardzo rozumiem skąd taka odpowiedź. Ja tego ani nie popieram, ani do tego nie zachęcam. Wy uważacie, że nie da się uciec, a ja uważam inaczej. Nic mniej, nic więcej.
jak utrzymasz prędkość 300 km/h na A4 to jestem mym panem. Co chwila zwalniasz. A taka Vectra na sygnale po prostu jedzie stałe 230.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś takiego napisałem ? Cytujesz mnie a piszesz coś zupełnie nie związanego z moją wypowiedzią.Jedyne co dodam od siebie jeszcze w tym temacie to, że trzeba być oszołomem żeby uciekać non stop jadąc autostradą.
Daj na luzz Michał, im tylko w głowie 300km/h i youtube co drugi będzie Cię w ten sposób cytował, bo myśli, że wszystkie rozumy pozjadał.Nie wiem po co tak obszernie wypowiadają się osoby, które w takiej sytuacji by nie chciały być i co najlepsze osoby, które raczej nie były. No chyba, że mamy tu samych ghost raiderów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem okazję być zatrzymanym przez wyżej pokazaną vectrę na odcinku drogi dolatującej do lotniska w Pyrzowicach. Wyprzedziłem ów vectre przy prędkości ok.150- 160Km/h po czym panowie policjanci rzucili się za mną w pogoń co na szczęscie zauważyłem w lusterku nawet na myśl mi nie przyszło żeby uciekać. Zatrzymałem się posłusznie do kontroli miało być 500zł i 10pkt za predkość +100zł za zamazaną tablice, ale obeszło się na szczęscie bez mandatu, panowie z Bordowej vectry okazali sie w porządku zresztą jak większość policjantów których spotykam na drodze. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze napisze wprost:moj znajomy jezdzi jedna z tych vectr i kiedys zrobilismy maly test....i dodam ze nie chcialbym caly czas uciekac z predkoscia 200-270 tylko po to, zeby po chwili zwolnic do 180 na sekunde (jakis samochod czy cus) i widziec znow vetre w lusterku..jedyna opcja to uciekac w teren, w miasto, przez chodnik, barierki itp itd.. o ile nie maja nagranej tablicy rej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani o sobie ani o pościgach na youtube nie pisałem, także nie bardzo rozumiem skąd taka odpowiedź. Ja tego ani nie popieram, ani do tego nie zachęcam. Wy uważacie, że nie da się uciec, a ja uważam inaczej. Nic mniej, nic więcej.
Czy ja coś takiego napisałem ? Cytujesz mnie a piszesz coś zupełnie nie związanego z moją wypowiedzią.Jedyne co dodam od siebie jeszcze w tym temacie to, że trzeba być oszołomem żeby uciekać non stop jadąc autostradą.
Nieeee no wcale tego nie napisałeś.... ktoś za Ciebie napisał?
Daj na luzz Michał, im tylko w głowie 300km/h i youtube co drugi będzie Cię w ten sposób cytował, bo myśli, że wszystkie rozumy pozjadał.Nie wiem po co tak obszernie wypowiadają się osoby, które w takiej sytuacji by nie chciały być i co najlepsze osoby, które raczej nie były. No chyba, że mamy tu samych ghost raiderów
Przypominam, że to Burst zaczął o tym pisać i twierdził, że można uciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam1. Vectra 2.8 turbo 255KM z vmax ok. 270 km/h ale realne przyspieszenie kończy się w granicach 250km/h potem już jest bardzo wolno.2. Da się uciec na A4 bardzo szybko ale trzeba mieć do tego powód.3. Na A4 99% zakretów (Katowice-Opole) można przejechać z prękością 240-260 km/h.4. Hayabusa posiada prześwit ok. 7 cm więc ucieczka po osiedlu czy krawężnikach może się skończyć co najwyżej urwaną chłodnicą oleju, nie wspominając że średnica zawracania jest większa od małych puszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam1. Vectra 2.8 turbo 255KM z vmax ok. 270 km/h ale realne przyspieszenie kończy się w granicach 250km/h potem już jest bardzo wolno.2. Da się uciec na A4 bardzo szybko ale trzeba mieć do tego powód.3. Na A4 99% zakretów (Katowice-Opole) można przejechać z prękością 240-260 km/h.4. Hayabusa posiada prześwit ok. 7 cm więc ucieczka po osiedlu czy krawężnikach może się skończyć co najwyżej urwaną chłodnicą oleju, nie wspominając że średnica zawracania jest większa od małych puszek
1. Ograniczane do 250... chyba, że policyjne mają inaczej.Co do reszty. Nie chodzi o zakręty ale o innych uczestników. Chcę widzieć jak przy 260 przejeżdżasz między dwoma ciężarówkami jadącymi 100.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mel - co za problem ;) - trzeba tylko jadac te 260km/h miec aktualna mapke remontow zeby nie okazalo sie, ze np zamkneli prawy pas bo stawiaja panele akustyczne albo wymiana nawierzchni na lewym .Czyli czytac mape, celowac miedzy ciezarowki i patrzec w lusterka za vectraPrzed bramkami na krakow trzeba bedzie sie schylic pod szlabanem (bez zwalniania) i dalej w droge . - dla mnie sprawa uciekania jak najbardziej realna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.