Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Shisha - Czyli Fajka Wodna :p


cyb3rm4n

Rekomendowane odpowiedzi

WitamJakos rok temu dostalem w ramach prezentu ten oto wynalazek jak sie okazuje stary jak swiat . Jako ze bylem nalogowym palaczem papierosow z czego dumny nie jestem , przezucielm sie na to .Fajek nie ale ale lubie sobie zapalic shishe.W tym temacie chcialbym abyscie sie podzielili jezeli palicie to dokladnie jakie smaki i jak to wyglada z jakoscia .Czy sa suche , mokre , czy uzywaliscie nawilzaczy oraz czy bawiliscie sie w wynalazki takie jak suche melasy do namaczania . Ja osobiscie mialem :Mandarynke nakhly'i i smak byl ok w skali od 1 do 10 - 7/10mieta z czekolada ( pyszna) - 9/10Wisnia ( bardzo fajna lecz w duzej ilosci bardzo mdla ) - 8/10 2 jablka - 5/10 wanlilia ( slaby aromat ) - 3/10Jezeli mozecie podzielcie sie swoimi doswiadczeniami Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja palę od 2 lat i bardzo sobie ją chwale. co do tytoni to wszystko zależy jaka firma. paliłem już wiele smaków np. 2jabłka, winogron, melon, mango, jakiś mix ale bardzo dobry, mięte, wiśnie, kawe, truskawe, ananas, róże, i nie wiem jakie jeszcze ogólnie dużo tego juz było. mozesz sobie eksperymentować np z mlekiem w dzbanie albo winem czy piwem tylko trzeba dobrać smak żeby się nie gryzło. ja paliłem banana z mlekiem i było dobre. mleko daje gęściejszy dym a zimny płyn w dzbanie czy kostki lody łagodzą i fajnie ochładzają. jest tyle kombinacji ile sobie wymyślisz.polecam Ci sklep Buszek który jest np w Katowicach jest tam duży wybór tytoni.najlepiej wspominam róże która dawała super smak i zapach oraz mix róznych smaków ale każdy lubi co innego. miłego palenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliłem już wiele smaków np. 2jabłka, winogron, melon, mango, jakiś mix ale bardzo dobry, mięte, wiśnie, kawe, truskawe, ananas, róże, i nie wiem jakie jeszcze ogólnie dużo tego juz było. mozesz sobie eksperymentować np z mlekiem w dzbanie albo winem czy piwem tylko trzeba dobrać smak żeby się nie gryzło. ja paliłem banana z mlekiem i było dobre. mleko daje gęściejszy dym a zimny płyn w dzbanie czy kostki lody łagodzą i fajnie ochładzają. jest tyle kombinacji ile sobie wymyślisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę spróbować to polecam klub "SKUP KULTURY" w Tychach http://www.skupkultury.pl/ Chłopaki współpracują z Shishka.pl, w klubie jest dostępny cały asortyment tego portalu. W tygodniu można się świetnie odprężyć przy dobrej mieszance tytoniu a w weeka ostro poszaleć przy deckach dr. Black`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palenia z fajki nie da się porównać do niczego nie pale papierosów ale uważam że taka sheesha to dobra alternatywa a do tego rozluźnia i fajnie się przy niej gada a jeszcze jak w tle leci jakaś lekka przyjemna muzyczka no to relaks murowany nie wiem gdzie to widziałem ale na jednej stronie było porównane palenie papierosów do fajki wodnej jak znajdę to wkleję. dokupiłem sobie dyfuzor ( http://sklep.buszek.com/index.php?go=katal...f5db71d9d2a3926 ) który rozbija bańkę na mniejsze co wycisza sheeshe i dla mnie to duży plus.o fajce można długo gadać przynajmniej jamam to porównaniehttp://www.fajkawodna.org/index.php?option...4&Itemid=41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.