Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piwo


keyti

Rekomendowane odpowiedzi

Zdefiniuj motocyklizm Jak dla mnie ma różne odcienie. Widzę więcej motocyklizmu w ryku silników, niż siedzeniu na Chudowie i obżeraniu się kulkami Ogólnie zgadzam się z Tobą, ale gorzej jak będziesz musiał nagle wrócić po piwku... Dlatego jak prowadzę nie piję, no chyba, że szykuje się dłuższa 'przesiadówa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przyszło Wam do głowy... Wam "prawdziwym motocyklistom", że Ci, którzy piją sobie browarka na Chudowie nie przyjechali tam pokazać się, posłuchać dwóch może trzech wydechów, zjeść pociski i wracać przed dobranocką do domu, żeby popier***ić jeszcze na forum.Jeśli ktoś ok 17 przyjeżdża na Chudów, piwko sączy do 18 i siedzi na Chudowie do 20-21 to moim zdaniem nie robi nic złego.Do naszego logo trzeba dorzucić jakieś paciorki, żeby lepiej oddawało klimat na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło Wam do głowy... Wam "prawdziwym motocyklistom", że Ci, którzy piją sobie browarka na Chudowie nie przyjechali tam pokazać się, posłuchać dwóch może trzech wydechów, zjeść pociski i wracać przed dobranocką do domu, żeby popier***ić jeszcze na forum.Jeśli ktoś ok 17 przyjeżdża na Chudów, piwko sączy do 18 i siedzi na Chudowie do 20-21 to moim zdaniem nie robi nic złego.Do naszego logo trzeba dorzucić jakieś paciorki, żeby lepiej oddawało klimat na forum...
Kowaleon jeśli myślisz, że nie przyszło nam do głowy, to masz o nas bardzo niskie mniemanie. Oczywiście, że przyszło. Ja na przykład pisałem o sytuacji, gdy jechałem z kilkunastoosobową grupą, gdzie większość ledwo co poznałem i kilkaset kilometrów od domu okazało się, że do obiadu panowie piją piwko, a 10 minut od odstawienia kufla są na drodze. Też mam na policję zadzwonić? Może mam zrobić focha, tupnąć i wracać sam? Po prostu trzeba to czasem olać niestety, jest jak jest, ja liczę że ci panowie wiedzą co robią. Nie twierdzę, że po piwie nie można jechać, po prostu trzeba znać swoje możliwości i potrafić odpuścić, jak nie ma tej wyższej konieczności, a nam się jednak w głowie zakręciło. Ja po 1 piwku jechałbym zygzakiem, więc tego nie robię, ale facet o wadze 90kg jak wypije piwo do obiadu to może nawet tego nie poczuje. Mimo wszystko gdyby był moim kumplem powiedziałbym mu co o tym myślę, bo nie toleruję jazdy w takim odstępie po wypiciu jak napisałem. W 10 minut alkohol może jeszcze nie zacząć w pełni działać, a raczej każdy kto czasem pije miał taką sytuację, że w danym dniu po małej ilości np. piwa poczuł się nienajlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja osobiście po piwku (Lech, bo mocnych nie lubię), czekam 45-minut do godzinki i wsiadam na moto (tylko i wyłącznie gdy mam TAKĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ ochotę na piwo). Ale nawet jeśli piwo wypiłem kilka godzin wstecz, to jeżdżę o połowę wolniej. Dla głupiego porównania zagrajcie w bilarda na trzeźwo, a po 2 piwach... Ja widzę różnicę... Dopóki tego nie zrobiłem to nie rozumiałem że nasze "teoretyczne" samopoczucie może mieć odwzorowanie w czasie reakcji. Pozdrawiam Motonitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo co do alko to nigdy nie prowadziłem mojej suczki przed upłynięciem co najmniej 1 godz, nawet się ze mnie śmiali niektórzy że nie chce jechać...raz kulam swoją DT-ke na Pszyczyńskiej z Kobióra w stronę Mikołowa o na Gostyni przed fotoradarem zatrzymuje się srebrna Hornetka i kolo do mnie co się stało czemu nie jadę...no bo wypiłem se piwko jakieś 40 min temu i nie chce mieć przypadkiem problemów...synek weś to sraj, jedź a nie pier**l... oczywiście miałem na kolesia wyje**ne i dalej kulałem sprzęta podziwiając las tak więc ja czekam conajmniej godzinkę aż wsiądę na sprzęta. 1 piwko to makss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.