Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam Pracy...


MadJack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Zwiedziłem dzisiaj prawie wszystkie punkty kredytowe i banki w Gliwicach. Kredytu nigdzie nie dostane i ich sciema typu: "pokaz nam dowod, My damy Ci kredyt" jest komicznie smieczna. Jako iz kredytu nie dostalem to poszukuje nowej pracy. Mam wolne popoludnia i weekendy. Podejme sie kazdej pracy. Najlepiej bez dużej odpowiedzialności finansowej (teraz jestem kasjerem i jest horror). Szybko sie ucze i jestem sumienny. Zawsze punktualny, pracowity. Prawo jazdy kat. A od poniedzialku rowniez posiadam.Mieszkam w Gliwicach, wiec interesuja mnie wszelakie oferty w Gliwicach i okolicach Gliwic. Ucze sie w technikum informatycznym. Dobrze posluguje sie jezykiem angielskim.Kontakt:tel. 785 251 224gg: 1830700Pozdrawiam,Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiedziłem dzisiaj prawie wszystkie punkty kredytowe i banki w Gliwicach. Kredytu nigdzie nie dostane i ich sciema typu: "pokaz nam dowod, My damy Ci kredyt" jest komicznie smieczna.
Jest jeszcze jedna możliwość wzięcia kredytu. Możesz przyjść z osobą z rodziny która ma zdolność kredytową i kredyt będzie wówczas wzięty na Ciebie ale w razie niewypłacalności konsekwencje przenoszone są na członka rodziny. Nie pamiętam jednak jaki bank oferował tą usługę. POZDROEdit: już mi się przypomniało to było w WBK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź kup coś w Media Markt na 2 raty w lukasie. Chyba do kwoty 2000zł wystarczy dowód. Weź sobie coś za 300zł i spłać szybciej. Jak już coś miałeś u nich wzięte, to dadzą Ci kredyt bez problemu. Z wolnymi popołudniami możesz stać "na promocjach". Postoisz trochę, lachony powyrywasz, pojesz na degustacjach i jeszcze Ci zapłacą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.