Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zientarski Znowu Za Kierownica


nie po katolicku

Rekomendowane odpowiedzi

jasne ze powinien odpowiedziec za to co zrobił przed sądem lub przed 'wyższa siła' ale dla mnie wszyscy powinni mu dac spokój, i tak koles ma bół psychiczny zagwarantowany do końca zycia. Jakos do 'wspanialej' Otyli nikt tak nie podburza sie a nigdy nie wiadomo co moze sie zdarzyć z każdym z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, gdyby to ktorykolwiek z nas prowadził i zabił czlowieka napewno nie obchodzono by sie z nim tak łagodnie.
z drugiej strony żaden z nas nie byłby tak obsmarowany gównem na każdym forum i w każdej dyskusji jak Zientarski.... od momentu wypadku nazwisko Zientarski przestało się miło kojarzyć z gościem, który zna się na samochodach.... pamięć ludzka ważna rzecz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu nawet samochód pożycze, co by jeszcze bardziej wku*wiał swoją obecnością takich krzykaczy ...
pozycz mu , przy odrobinie sczescia bedziesz zapier***al piechota a tamten nikomu juz wiecej krzywdy nie zrobi.
.... ale dla mnie wszyscy powinni mu dac spokój, i tak koles ma bół psychiczny zagwarantowany do końca zycia.
nie no powini zrobic zrzute narodowa i postawic mu pod halupe nowe " Enzo " jezeli ma to cale szczescie, chociaz jakas kare poniosl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poweim tak, w temacie o Janusszu Ś. były zgoła inne wypowiedzi ... Ja po lekturze jego książki mam do człowieka duży szacunek, ale mówicie że Zientarowi sie upiekło bo ma znane nazwisko ... Wy sami wieszacie na nim psy tylko dlatego, że ma właśnie takie nazwisko - jakby nazywał sie Świtaj to podejrzewam, że nikt z tych osób dumnie wyrażających swoje subiektywne zdanie nie traciłby czasu na pisanie takich głupot ...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie drażni Cię to jak go bronią nieudolnie ? Denerwujące jest podkreślanie jego zajebistości i ratowanie spieprzonego wizerunku takimi bzdurnymi wywiadami. Zientarski wszystko zapomniał, pewnie zapomniał również jak się sra ale przepisy zna Poza tym jak tu nie wieszać na nim psów jeśli nie spotka go prawdopodobnie żadna kara ? tylko nie mów, że ma uraz psychiczny czy coś w ten deseń bo to jest śmieszne. Jak zwykła niemedialna osoba kogoś zabije to w sądzie powie, że ma uraz psychiczny i to mu starczy ? Nie będzie to wtedy nikogo obchodzić, kara i tyle. Potwierdza się teza napisana kilka razy powyżej, że są równi i równiejsi. Nie bierz tej wypowiedzi za bardzo do Siebie, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby nie zaniki pamieci, brak swiatkow (!!!) ze to on prowadził ...gdyby facet wzioł to na klate, przyznal sie to zamiast gnojenia byłby szacunek.z wiekszosci sytuacji da sie wyjsc z twarzą, trzeba tylko miec jaja i nie bac sie odpowiedzialnosci.
osobiscie uwazam, ze nie zmieniloby to tak wiele.Sam fakt, ze czlowiek medialny ktory nawija o bezpieczenstwie na drogach itd a pozniej zachowuje sie tak malo odpowiedzialnie wystarczylby.ps.swiatkow -> swiadkowwziol -> wzial ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.