Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gry O Temetyce Motocykli


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupilem sobie dodatek do GTA 4. Ogolnie bardzo malo gram ale takie tytuly jak GTA, Silent Hunter, Ojciec Chrzestny czy Mafia to gorna polka. Jak juz wspomnialem kupilem dodatek do GTA a pisze o tym dla tego ze glowny motyw w tej grze to motocykle. Glowny bohater jest czlonkiem gangu motocyklowego i sporo trzeba sie najezdzic...Gierka fajna, duzo radochy daje. Co do motocykli to zrypali zupelnie fizyke jazdy ale pewnie dla tego ze gdyby zrobili to jak w realu to nie daloby sie grac. Troche smiech bierze jak widac hamowanie przy zablokowanych kolach w zakrecie albo przyspieszanie i hamowanie gdy bohater rozmawia przez komorke(trzymajac telefon w prawej rece) ale zabawa jest przednia.Znacie jeszcze jakies gry o z motocyklami w tle? Mam jeszcze PGR 4 Racing, To wyscigi samochodow i motocykli ale symutatorem tez tego nazwac nie mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTX MOTOTRAX - naprawde zarabista gra motocrossowa , od frestylee FMX i te sprawy do wyscigow motocross MOTO GP - typowo torowe zadania SBK 08 Superbike World Championship 08 - niby najlepsza gra motocyklowa 2008 r. TEST DRIVE UNLIMITED - nie gralem , ale slyszalem ze tez ponoc da sie posmigac na o2o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O brachu na maniaka trafiłeś-uwielbiam w to grać No to jazda z tematem moto gp 2008 wypas gra-szał pał.....http://img18.imageshack.us/img18/7269/motogp3.jpghttp://img527.imageshack.us/img527/3945/motogp4.jpgno i nowość Burnout Paradise-jazda na moto po mieście -wypasss gra ale szybko sie nudzi.jednak pomaga na zimę http://img23.imageshack.us/img23/5153/burnoutparadise20090223.jpghttp://img15.imageshack.us/img15/5153/burnoutparadise20090223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTX MOTOTRAX - naprawde zarabista gra motocrossowa , od frestylee FMX i te sprawy do wyscigow motocross MOTO GP - typowo torowe zadania SBK 08 Superbike World Championship 08 - niby najlepsza gra motocyklowa 2008 r. TEST DRIVE UNLIMITED - nie gralem , ale slyszalem ze tez ponoc da sie posmigac na o2o
nie wiesz z kad mozna zasysnac MTX??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA4 to GTA rozumiesz że masz Xboxa bo tylko na Xa wyszedł DLC Lost and Damned. Ja ma PS3 i niestety nie pogram w dodatek ( Microsoft wyłożył 50 milionów $ żeby dostać ten dodatek ) fakt fizyka jest dość śmieszna zwłaszcza kiedy przednie koło wpada w poślizg ale wg mnie GTA jest najlepszą grą roku 2008. Nie żałuje tych 200zł które musiałem wyłożyć w dniu premiery.Co do gier tyopwo motocyklowych. Niestety mało tego jest. Męczę ten temat od dawna.Na PS2 świetny był Tourist Trophy od twórców Gran Turismo. Co do SBK 08. Polecam poczekać bo w maju ma się pojawić SBK09 i sporo zmian. ( zniszczenia motocykla, kombinezonu )MotoGP08 - grałem demo i przyjemnie się gra ale SBK08 jest bardziej symulacyjne.Jeżeli ktoś nie szuka symulacji to łykajcie Burnout'a. Pełny arcade ale za to strasznie efekciarski i gra się rewelacyjnie.Podobnie jest z Midnight Clubem. Też typowo arcadowa gra na silniku z GTA.A Redlynx Trials 2 - Ściągnij se 2nd Edition - jest już w 3D Ale szybko się nudzi Podsumowując nie ma nic ciekawego. Ja osobiście czekam na SBK09. Jeżeli chodzi o gry możecie walić z pytaniami. Siedzę w tym od jakichś 15 lat ( dłużej niż na moto )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.