Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chyba Wreszcie Idzie Ocieplenie :)


BarT_3mc3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i znowuuu bd widziała ....motoryyyyyyy a mam sie z jednej str fajnie bo z mojego okna widac prostą na ktorej stawija na kole swoje maszyny...i próją po 200 km/h ;] więc oby do wiosny niewspominajac o lecie ;*********
Motor, to ja mam np. w pralce, hehee A mistrzem prostej to każdy głupi jest i nie trzeba do tego specjalnej odwagi ani umiejętności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZEREM śmigałem 2 tygodnie temu przy + 14 stopniach - kto nie wyjechał ten du..
Ciekawe czy ci, którzy wyjechali i zaliczyli dzwonka też tak myślą, a kilka ich wtedy było.Ja tam wolę poczekać. Sam syf na ulicach, a i temperatury takie, że nie można mieć pewności do opon.Poza tym, lepiej później zaczać, niż przedwcześnie skończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę zaczekać droga czarna ale zdradliwa. Wczoraj na styku Katowic i Sosnowca na 86 wyglebiłem peugeotem i na 99,9 % idzie do kasacji, ślisko jak cholera, zresztą koleś który mi przywalił z tyłu mówił to samo wolę nie myśleć co by było gdybym jechał R6 zamiast samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ci, którzy wyjechali i zaliczyli dzwonka też tak myślą, a kilka ich wtedy było.Ja tam wolę poczekać. Sam syf na ulicach, a i temperatury takie, że nie można mieć pewności do opon.Poza tym, lepiej później zaczać, niż przedwcześnie skończyć.
Było trochę syfu i co stego , autostradę koło mnie budują . Czekaj do maja , ja nie zamierzam bo sezon zaczynam w pierwszych dniach stycznia , a w terenie gleby to chleb powszedni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj do maja , ja nie zamierzam bo sezon zaczynam w pierwszych dniach stycznia , a w terenie gleby to chleb powszedni
Byłbym wdzięczny gdybyś łaskawie nie odczytywał moich wypowiedzi w kontekście narzucania czegokolwiek komukolwiek. Każdy wyjeżdża kiedy chce. Będę chciał, to wyjadę sobie w lipcu. Ciszy mnie to, że Ty już jeździsz. Pewnie jakbym dysponował zabawką do lasu, to sezonu bym w ogóle nie kończył.Ale ocenianie kogoś i nazywanie dupą tylko z tego względu, że w jeden z cieplejszych dni, nie udał się na przejażdżkę, jest nie na miejscu. I życzyłbym sobie, aby takie komentarze każdy zachowywał dla siebie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zrobile 30 km. Frajda? racej nie . caly czas trzeba uwazac , ale za to przegotowalem olej i przepalilem sprzet. Poza tym mialem pretekst zeby znowu umyc motocykl bo sie strasznie up..zbrudzil. Staram sie raz na miesiac przepalac sprzet i przejechac ok 30 km. Jak do tej pory wychodzi.Mala rada. Pamietajcie ze teraz moze byc juz tylko lepiej wiec nie trzeba wyjezdzac jak jest tylko konsek ciepla. jak nie czujesz sie na silach to poczekaj jeszcze dwa 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju ale wy marudzicie Ja tam jeżdżę już od soboty.Nie narzekam ..no może jedynie troche na kałuże.Ślisko jest więc 2x uwaga wskazana + zamiast przed siebie to trzeba patrzeć w dziury na drodze !!To jest problem !! Moto udu..one no fakt.Ale przyjdzie sobota i karcher pójdzie w ruch Więc kto chce ten jeździ.Kto nie ten nie.W każdym razie jest już zajefajnie bo jestem stęskniony za moją dzivką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.