Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Jestem Z Bieszczad


jasny gwint

Rekomendowane odpowiedzi

WitamNie jestem ze śląska, ale w przyszłym sezonie będę prawdo podobnie często gościł w Wodzisławiu.Poganiam yamahę fazer 600Dlatego chciałbym coś sie dowiedzieć się na temat fotoradarów czy pojazdów policyjnych z wideo rejestratorami. Jeśli ktoś by zawitał w Bieszczady i nie miał gdzie rozbić namiotu to mam duże podwórko.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i motocylkistów. A poza tym to nie wiem jak tu się,dodaje wiedomości i jesli cos zrobilem nie tak to proszę przeniesc tego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNie jestem ze śląska, ale w przyszłym sezonie będę prawdo podobnie często gościł w Wodzisławiu.Poganiam yamahę fazer 600Dlatego chciałbym coś sie dowiedzieć się na temat fotoradarów czy pojazdów policyjnych z wideo rejestratorami. Jeśli ktoś by zawitał w Bieszczady i nie miał gdzie rozbić namiotu to mam duże podwórko.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i motocylkistów. A poza tym to nie wiem jak tu się,dodaje wiedomości i jesli cos zrobilem nie tak to proszę przeniesc tego posta
Jeździmy w Bieszczady po przynajmniej 2 razy do roku od przeszło 15 lat;) Na wstępie proponuję troszkę więcej pewności siebie. Nie Tłumacz się z czegoś czego jeszcze nie zrobiłeś. Po za tym to forum śląskich motocyklistów a tutaj trafiają sie takie rzeczy o którym nawet fizjonomom się nie śniło. Graba ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć W okolicy Wodzisławia często widziane jest srebrne Mondeo (widuję przynajmniej raz w tygodniu). Fotoradarów za dużo nie ma. W okolicach Rybnika jest parę nowych i tam często Vectra jeździ
Witam Dziękuję za odzew. Dopiero na wiosne pojade w tamte strony, ale zapamiętam, te auta.pozdrawiamBartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy w Bieszczady po przynajmniej 2 razy do roku od przeszło 15 lat;) Na wstępie proponuję troszkę więcej pewności siebie. Nie Tłumacz się z czegoś czego jeszcze nie zrobiłeś. Po za tym to forum śląskich motocyklistów a tutaj trafiają sie takie rzeczy o którym nawet fizjonomom się nie śniło. Graba ;)
Grabadzieki za odzewJak będziecie w bieszczadach to ja mieszkam we wsi Ustianowa Górna, przed samymi Ustrzykami DolnymiZapraszamPozdrawiamBartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale zapamiętam, te auta (...)
Witamy Cie...albo przywitamy na wiosnę na naszych drogach...Za bardzo ich nie wbijaj sobie w główke......Ja kto mówią - nie każdeu psu Burek...Tak sie złozyło,ze mam okazje od czasu do czasu jeździć Vectrą i czasem musze "poganiac" przez CB ludzi,którzy na mój widok zaczynaja jechac "obrzydliwie" przepisowo...;)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na nasze drogi i
Dzieki za odzew. Na pewno wiosną zawitam do wodzisławia, chyba ze zima bedzie łagodna to wczesniejPozdrawiam szerokosci
oojj facet toś się wkopał ... mieliśmy plan odwiedzić Bieszczady w następnym sezonie to teraz już wiemy gdzie pojedziemy ... Ustianowa Górna welcome to tylko sie nie zmyj z forum do tego czasu ;) Witam serdecznie
Jak pisałem, podwórko jest do dyspozycji. dla kolegów motocyklistówPozdrawiam i szerokosci
Witamy Cie...albo przywitamy na wiosnę na naszych drogach...Za bardzo ich nie wbijaj sobie w główke......Ja kto mówią - nie każdeu psu Burek...Tak sie złozyło,ze mam okazje od czasu do czasu jeździć Vectrą i czasem musze "poganiac" przez CB ludzi,którzy na mój widok zaczynaja jechac "obrzydliwie" przepisowo...;)...
WitamUważam, że każdy gliniarz powinien jeździć na moto, a zwłaszcza na dobrym plastiku, to inaczej by na nas patrzył. A głowe to sobie zawracam, bo miałem juz sporo nie miłych spotkań z fukcjonariuszmi prawa, łączne z kręceniem filmików. Tak że musiałem robić szkolenie o odzyskanie punktów. Pozdrawiam Również gliniarzyszerokości
Cześć fotoradarów Ci u nas dostatek Vectry, Mondea, jakies fiaty nawet jest w czym wybierac hihi..
witaj mankadziekipozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.