Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witajcie


Rafels21

Rekomendowane odpowiedzi

witam motoświrów, motofanów i tych którzy po prostu lubią jeździc:)Sam wg tej na prędce wymyslonej klasyfikacji jestem chyba gdzieś pośrodku. Pewnie gdybym znał się nieco bardziej na motomechanice byłbym już poza pierwszą kategorią... a moja SevenFifty była bym najszczęśliwszym stworzeniem na ziemi:)No cóż moto kupiłem w 2008 w lipcu, prawko zdałem w sierpniu... więc nowicjusz totalny ze mnie jest! Czy można w tym miejscu zastrzec sobie prawo do gupkowatych pytań?;)) Poza tym oczywiście ciężko pracuję, muszę spłacić przegląd mojej Cebuli:) komplet nowy napęd, płyny, świece, kosmetyka postaci lampki podświetlenia zegarów, filtry... poniżej fotki mojej ślicznotki!Poza tym osobiście znam tu jednego motofana. Cześć Smoq! trzeba by gdzieś polatać wkrótce:) śnieg topnieje!No i żeby nam wszystkim szybko stopniał (choć kocham narty!) koniec przynudzania!lewa w górze:)Chciałem zamieścić fotke ale nie przyjmuje... Admin Help;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jest tu silne grono witających:) miło! do zobaczenia !

Strzała i miłego forumowania życzę (Jakbyś miał jakieś pytania co do Seveny to wal śmiało, postaram się pomóc)
Dzięki - 3mam za słowo:)
Milego forumowania  Lewa w górze 
przy takich emotkach Jestem pewny że tak będzie! pozdr:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jedno co wiem to respekt i rozwaga a nawiniesz tysiace km-ow.Sprzet nie wybaczy Ci ignorancji a juz na pewno nie puszkarze.Przyczepnosci zycze.
Mam nadzieję że ignoracja mnie nie dopadnie - nie po to kupiłem neoklasyka żeby się gdzieś owinąć...a co do puszek sam jestem zapalonym puszkarzem, czasem trochę upalającym w bezpiecznych miejscach ale cóż- "shit happens";)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.