Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Informacja Dla Forumowiczow


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

1. Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.2. Moderator nie myli się - Moderator ma inne zdanie.3. Moderator nie obija się - Moderator czuwa.4. Moderator nie rozmywa tematu - Moderator przypomina o innych ważnych sprawach.5. Moderator nie obraża innych - Moderator dobitnie zwraca uwagę.6. Moderator nie wykłóca się - Moderator szkoli użytkowników.7. Moderator nie zakłada głupich tematów - Moderator sprawdza czujność użytkowników.8. Moderator ma zawsze rację!9. Jeżeli Moderator nie ma racji patrz na Pkt 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał założył temat dla jaj ale jego punktacja jest bardzo trafna i to powinny być na każdym forum żelazne zasady moderowania (wyłączając forum dla kochających inaczej).Ktoś w tej wybuchowej mieszaninie musi trzymać porządek aby to wszystko było czytelne.Pacza powołuje się na obiektywizm to może mu podpowiem że w historii zdarzały się przypadki obiektywnych dyktatorów. Nie powinno się mylić obiektywizmu z tyranią.A jakie kolwiek prywatne animozje zawsze można załatwiać na PW.Anuszka porusza kwestię nie lubienia kogoś a to się często niestety zdarza. Jeżeli mogę podpowiedzieć to moderator błyskawicznie powinien gasić w zarodku każdą prywatną wycieczkę pod adresem innego usera aż do zawieszenia konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał założył temat dla jaj ale jego punktacja jest bardzo trafna i to powinny być na każdym forum żelazne zasady moderowania (wyłączając forum dla kochających inaczej).Ktoś w tej wybuchowej mieszaninie musi trzymać porządek aby to wszystko było czytelne.Pacza powołuje się na obiektywizm to może mu podpowiem że w historii zdarzały się przypadki obiektywnych dyktatorów. Nie powinno się mylić obiektywizmu z tyranią.A jakie kolwiek prywatne animozje zawsze można załatwiać na PW.Anuszka porusza kwestię nie lubienia kogoś a to się często niestety zdarza. Jeżeli mogę podpowiedzieć to moderator błyskawicznie powinien gasić w zarodku każdą prywatną wycieczkę pod adresem innego usera aż do zawieszenia konta.
Pyjte - nie zawsze można uniknąć zatarczek . Wojna to też rodzaj rozmowy , ważne żeby odbywała się zzachowaniem jakiejś tam kultury osobistej . Ja osobiście często wojuję ( chyba u otwrte?), bo uważam że czasem warto . Ale też nie mam problemów z słuchaniem argumentów czy przepraszaniem jeżeli przeginam lub kogoś urazi mój sposób czy ton wypowiedzi . Trochę podgrzania temperatury czasem nie zaszkodzi , nie trzeba od razu ucinać języków , to nie jest kółeczko różańcowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko zauważasz różnicę pomiędzy żartami a obrażaniem innych lub różnicę pomiędzy sprzeczką w trakcie dyskusji a ubliżaniem innym to wszystko jest OK.Czasami jednak niektórzy gniewni w ferworze dyskusji mocno przeginają będąc świadomi swojej anonimowości i co gorsze bezkarności na co nie odważyli by się w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wcześniej, skoro nie przeszkadza to nikomu, to OK.Temat został potraktowałem poważnie z powodu tego, że jest w dziale "O Stronie i Forum".Jeżeli, jak pisze Anushka są to jaja, to powinien być w działe "FUN....". Jako moderatorzy powinni wiedzieć, w jakim dziale zamieszcza się odpowiednie tematy.To w sumie tyle z mojej strony.Pozdro i oby szybko ciepło było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wcześniej, skoro nie przeszkadza to nikomu, to OK.Temat został potraktowałem poważnie z powodu tego, że jest w dziale "O Stronie i Forum".Jeżeli, jak pisze Anushka są to jaja, to powinien być w działe "FUN....". Jako moderatorzy powinni wiedzieć, w jakim dziale zamieszcza się odpowiednie tematy.To w sumie tyle z mojej strony.Pozdro i oby szybko ciepło było
Twój komentarz jest na poziomie moderatora lub nawet admina , czyżbyś nim był ?Jeszcze się temat nie rozwinął a Ty już wszczynasz zadymę.Komentowanie działań moderatora jest nietaktowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój komentarz jest na poziomie moderatora lub nawet admina , czyżbyś nim był ?
Trafne uwagi i wytykanie błędów i nieścisłości nie jest tylko domeną rządzących. Po co w takim razie przycisk raportowanie?Tutaj nie mówię, że jestem nieomylny i stawiam się wyżej od innych. Nie aspiruję też do bycia adminem, czy modem. Po prostu nie lubię obłudy i wywyższania się. Jeżeli to nie przeszkadza innym użytkownikom tego forum to ich sprawa i wybór, który szanuję. Jednak ja mam obiekcje i dlatego się wypowiadam.
Jeszcze się temat nie rozwinął a Ty już wszczynasz zadymę.
Myślę, że Timac nie jest intelektualnie upośledzony. Więc nauczony doświadczeniem, które nabył będąc na tym forum wie, że taki temat założony przez moderatora w dziale "O Stronie i Forum" będzie budził kontrowersje.
Komentowanie działań moderatora jest nietaktowne.
Rozwiń tę myśl, chętnie na ten temat podyskutuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę podpowiedzieć to moderator błyskawicznie powinien gasić w zarodku każdą prywatną wycieczkę pod adresem innego usera aż do zawieszenia konta.
Dokładnie tak powinno być na porządnie zarządzanym forum.
Jeżeli tylko zauważasz różnicę pomiędzy żartami a obrażaniem innych lub różnicę pomiędzy sprzeczką w trakcie dyskusji a ubliżaniem innym to wszystko jest OK.
Również mogę napisać OK.
W wolnej chwili wyjdź z domu , załóż obie ręce na plecy, pochyl się i rozpędź a ściana Cię sama znajdzie.
Ciekaw jestem tylko, jak powyższa wypowiedź ma się do tych wcześniejszych. Ja tu widzę prywatną wycieczkę pod adresem usera. Nie dostrzegam tu również ani żartu, ani sprzeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.