Jump to content
Sign in to follow this  
kawasaki

Moto Gp 2010

Recommended Posts

Ja lukam na DSF coś tam szprechają , ale skupiam się na ryku silnika VR 46
No właśnie te szprechanie mnie dobija:), ale zawsze cos.Czas pokarze ,moze ktoś całkiem inny bedzie wiódł prym w tym roku;)

I co z tego ze w lutym jest w mega formie? Nie zapominajcie, ze do pierwszego wyscigu zostalo ponad dwa miesiace. Takie testy nie sa dowodem na to, ze Rossi jest w super formie, a raczej potwierdzeniem tego, ze reszta jeszcze wogole formy nie ma... Moze i lepiej, bo przyjdzie wtedy kiedy u Rossiego jej juz braknie Oby tak sie stalo

I co z tego ze w lutym jest w mega formie? Nie zapominajcie, ze do pierwszego wyscigu zostalo ponad dwa miesiace. Takie testy nie sa dowodem na to, ze Rossi jest w super formie, a raczej potwierdzeniem tego, ze reszta jeszcze wogole formy nie ma... Moze i lepiej, bo przyjdzie wtedy kiedy u Rossiego jej juz braknie Oby tak sie stalo
Jesteś BOGIEM wszechwiedzącym ?

Jesteś BOGIEM wszechwiedzącym ?
A czy Ty masz jakis problem? FORUM jest od tego aby mozna bylo wyrazac swoje opinie, a nie od tego zeby nabijac puste posty debilnymi prowokacjami... Skomentuj to co napisalem, jesli Ci sie nie podoba, a nie przypier...aj sie... Jeszcze mam Ci odpowiedziec na jakies pytanie?

I tu sie Wojtek zgodze, jeszce troszke czasu na podreperowanie formy i doprowadzenie maszyn do odpowiedniego stanu

Lol jeszcze w tym dziale zadymy nie było. I niech tak zostanie
Jasne niech ten dzial pozostanie "czysty", ale wiesz, fanatyczne posty nie majace merytorycznego sensu sa typowa prowokacja... ok, koniec glupot, czas zajac sie konkretami...

Ja wam powiem, że jak czyta się newsy związane z moto gp to ja np. zaczynam żałować, że nie panuje tam taka atmosfera jak w WSBK. Ściany oddzielające boksy, brak wymiany informacji pomiędzy zawodnikami, jakieś dziwne zgrzyty jak np Toesland-Edwards w zeszłym sezonie. Lorenzo i VR też widać, że się tolerują i szanują ale nic więcej. Może to złudne wrażenie ale nawet w F1 widać jakoś więcej przyjaźni i więzi pomiędzy zawodnikami.

Powiem szczerze. To jaka atmosfera panuje w boksach mnie nie interesuje. Interesuje mnie atmosfera na trybunach i kibice a tych wg mnie jest więcej na wyścigach motogp. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. W motogp kasa jest na pewno większa niż w WSBK. Nie chodzi o same nagrody za zwycięstwa, ale przede wszystkim o profity od sponsorów. A jeśli chodzi o F1 to wg mnie nie złudne wrażenie a złudna przyjaźń.

Wojtku dlaczego życzysz innym źle ?
Ja nikomu absolutnie zle nie zycze! Niech wygra najlepszy, ale niech nie bedzie to Rossi, bo zaczyna sie nudno robic... EDIT:Odnosnie tego ktora seria jest lepsza... Chyba nie da sie odpowiedziec jednoznacznie... Tak jak ktos napisal, atmosfera na MotoGP jest jedyna w swoim rodzaju, pelne trybuny w kolorach zawodnikow... Rewelacja. Ale jesli chodzi o samo sciganie, ja dalej obstaje przy swoim, ze duzo lepsza od motogp jest WSBK... I ku temu sklania mnie to, dlaczego nie kibicuje Rossiemu... Jak nie jedzie Stoner, to Rossi nie ma rywala i jest nudno (licze ze ten rok bedzie duzo lepszy pod wzgledem konkurencji w czolowce), natomiast w wsbk jest kilku chlopakow ktorzy moga wygrac wyscig: Rea, Haga, Fabrizzio itp..

nie kibicuje Rossiemu... Jak nie jedzie Stoner, to Rossi nie ma rywala i jest nudno
Czyli wszystkie wielkie gwiazdy motosportu są do dupy ?Mick Doohan , Noriyuki Haga , Colin McRae , Schumacher BOGÓW SIĘ CZCI WSBK jest lepsze od MotoGp bo więcej się dzieje Ile było takich wyścigów MotoGp gdzie wszyscy się rozjechali i nikt nie wyprzedzał

Nie chce mi sie pisac nic wiecej...
FORUM jest od tego aby mozna bylo wyrazac swoje opinie, a nie od tego zeby nabijac puste posty debilnymi prowokacjami... Skomentuj to co napisalem, jesli Ci sie nie podoba, a nie przypier...aj sie... Jeszcze mam Ci odpowiedziec na jakies pytanie?

Zgadza sie, tylko Ty interpretujesz moje slowa po swojemu... Dlatego nie bede juz nic pisal, bo masz swoja filozofie, na temat ktorej nie bede dyskutowal. Koniec.

Zgadza sie, tylko Ty interpretujesz moje slowa po swojemu... Dlatego nie bede juz nic pisal, bo masz swoja filozofie, na temat ktorej nie bede dyskutowal. Koniec.
Już dawno z twoich postów czuć było FILOZOFIE