Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice - Chorzowska


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jechałem tam, kiedy sanitariusze opatrywali rannych. Widziałem 2 osoby leżące na pasie zieleni (podejrzewam, że motonita i pasażer(ka?)). Trudno mi powiedzieć na ile poważnie byli potłuczeni - oboje na deskach ortopedycznych i z tego co widziałem przytomni. Nie znam zbyt dobrze starszych modeli motocykli, ale wyglądało to na Hondę Fireblade w czerwonym malowaniu. Od razu mi się odechciało odkręcania w drodze do domu...Oby wrócili jak najszybciej do zdrowia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na służbie ale nie byłem przy tym wypadku był to teren JRG I Katowice-Szopienice ale przy wypadku był zastęp z JRG Chorzów. Czytałem meldunek i z niego wynikało, że motocykl marki Honda cbr 600 f o nr rej. SI.... uderzył w Hondę CRX. Kierowca motocykla i jego pasażerka zostali zabrani do szpitala w celu hospitalizacji. Nie wiem jaka była przyczyna wypadku i nie wiem w jakim stanie są poszkodowani. Wiem tyle, że cbr 600 (tak było napisane w meldunku ale czy tobyła cbr 600 czy 900 nie wiem opieram się tylko na danych z meldunku) po wypadku się zapaliła i została ugaszona przez wyżej wymieniony zastęp. Danych personalnych osób poszkodowanych nie podaję, bo wiadomo... Szkoda, że ten sezon się tak zaczyna ale jest tak co rok początek sezonu i zakończenie zbiera żniwo niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez przejezdzalem i widzialem dwoje ludzi na deskach, przede mna jeszcze para jechala na moto z rejestracjami SO, przywitalismy sie i nagle taki zonk, patrze rozbite moto, dwa kaski leza...a chcialem przedzidowac do ronda i spowrotem, bo se mysle paliwo spale zeby bak zdjac i swiece wymienic...w porzednia sobote dwoch chlopakow w katowicach na suzi...mam nadzieje ze przynajmniej z tego nie bedzie wiekszych problemow, ten kawalek drogi jest popieprzony, lewy pas ktorym wiekszosc leci szybciej, i jeszcze mozna sobie z niego skrecic w lewo...kiedys bylo tam duzo wiecej wypadkow z tego tytulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakladam tematu bo tez bedzie to niezgodne z regulaminem ale opisze sytuacje z wczoraj.Zaczelo sie w piekarach przelotem (i to doslownie) przez rondo na bytomskiej aby zakonczyc sie dzwonem w bytomiu na skrzyzowaniu Jana Pawla z Siemianowicka. Chyba nic sie nie stalo bo bajker rozmawial z kierowca stara ktory bral udzial w wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.