Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Radzionków Wypadek


kwaq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy oprócz wyrazów solidarniści i współczucia , do których się dołączam, potrzebna jest jakaś konkretna pomoc ? / wiadomo jak jest w szpitalach a nigdy nie wiadomo w jakiej kondycji jest rodzina na którą spada takie nieszczęście/
Nie wiem czy jakieś wspracie jest potrzbne, porozmawiam z moją Żoną o tym dziś, z tego co wiem, to matka Oliwi sama wychowuje 2 dzieci, i nie jest tam za wesoło w domu jeśli chodzi o finanse , jak tylko bede coś wiedział to dam znać...
Spróbuj kwaq delikatnie wypytać o to. Delikatnie, bo mogę sobie tylko wyobrazić co czuje mama Oliwki na samo słowo "motocyklista". marsal- fajnie, że i Ty pomyślałeś o tym w ten sposób. Najważniejszy jest teraz stan zdrowia małej- jak wyjdzie z tego, to musimy wrócić do tego tematu. To jeden z nas narobił mnóstwo krzywdy dziecku i nieważne póki co chyba, czy jest debilem, czy tylko miał pecha. Jak potrzebna będzie pomoc-jakakolwiek- to powinniśmy pierwsi taką zaoferować i wcale nie dlatego, żeby się wybielić.Zdrowia dla Małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś wiozłem Matke dziewczynki do szpitala,z tego co widać jest strasznie załamana, powiedziałem jej że sam jestem motocyklistą, i o tym że napisałem na forum o tym wypdaku, zaproponowałem ze możemy jej pomóc, ale powiedziała że teraz i tak sie nie da nic zrobić, bo lekarze niewile mówią na temat stanu Oliwi .Jak napisałem wcześniej, Matka sama wychowuje 2 dzieci, i z tego co mi mówiła moja żona ,nie ma za wiele pieniędzy .Myśle że fajnie by było z naszej strony jakbyśmy zebrali dla niej jakąś kase, myśle że choć troche pomogłoby jej to w tej sytuacji, przynajmniej nie musiała by się martwić o finanse w tej chwili.NIe ma samochodu, a katowice daleko, nie wiem czy zawsze się ktoś znajdzie kto ją podwiezie za free do szpitala, więc napewno by się jej przydało troche grosza na taksówki , jakieś posiłki w szpitalu ... itd..Jeśli chcecie moge się zająć zbiurką kasy, przygotuje stonę na której bedzie info kto i ile włacił, może coś w tym stylu:Marcin Ka.(podam 2 pierwsze litery nazwiska ) nick 50 zł.Na dole zrobie posumowanie ile zebrałem itd...,dziennie ok 15-16 akutalizował bym liste, każdy by mugł sprawdzić czy sie na niej znajduje. jako że mam kontakt z Mamą Oliwi , będe mugł nawet dziennie przekazywać pieniądze.Jeśli chcecie to możecie dokonywać wpłat na moje konto:W tytule przelewu prosze wpisać "dla Oliwi i swój nick z forum jesli ktoś chce"Polbak:43 2340 0009 1720 4010 0000 5124Mirosław KwakPokażmy jej że motocykliści to ktoś kto potrafi pomóc, a nie debile zapierdzielający przez miasto 200 na gumie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moją żona rozmawiała z Mamą Oliwi, i mówiła że lekarka coś jej napominała dzisiaj że były by potrzebne pieniądze na jakiś sprzęt medyczny , czy coś, bo niby szpital biedny itd..., myśle że lekarze chcą kasy poprostu aby cokolwiek zrobić z dzieciakiem ,więc Prosze w imieniu Matki dziecka, o jakąkolwiek pomoc, jesli 1000 z nas wpłaci po 10 zł, to będzie całkiem niezła kwota ,która może pewnie wiele zmienić w podejści lekarzy do dziecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrowia Oliwce...Żal mi się robi jak czytam niektórych komentarze, potępiacie i mieszacie z błotem, a na dobrą sprawę nie wiecie jak było... To zapewne człowiek taki jak ja jak Wy, poprostu miał pecha, każdego może to spotkać, a może nawet to ktoś z tego forum, ktoś kto do niedawna był poważany w tym towarzystwie?... Autor tematu zaznaczył, że nie da się tam jechać szybko a moto leżało 15 metrów od przejścia czyli faktycznie bardzo blisko.Nie bronie nikogo, nie znam sprawcy, ale apeluję o stonowane podejście do tematu...Zbiórka pieniędzy to bardzo dobry pomysł postaram sie coś podesłać, tylko dajcie nr konta fundacji Kingi?pozdrawiam, rozwagi i szerokości wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" NIe ma samochodu, a katowice daleko, nie wiem czy zawsze się ktoś znajdzie kto ją podwiezie za free do szpitala, więc napewno by się jej przydało troche grosza na taksówki , jakieś posiłki w szpitalu ... itd.. "kwaq - jeżeli będzie potrzebny transport do Katowic to dzwoń lub sms. Żadna rewelacja, bo auto dostawcze (max-trzy osoby), ale chyba nie jest to akurat najważniejsze. Mój nr. 503 080 478 Kasa pójdzie w poniedziałek- dograjcie sprawę kontaKwestia sprawcy jest moim zdaniem teraz nieistotna- tu trzeba pomóc po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że potwierdziły sie moje przewidywania z poprz. postu. Kwaq - z tego co piszesz to wynika że konkretnie zaangażowałeś się w sprawę pomocy dla tej rodziny i odwalasz kawał dobrej roboty -chwała Ci za to !! Jesteś teraz / z naturalnego wyboru /przedstawicielem forumowej społeczności i uważam że należy CI się wparcie z naszej strony- oczywiście wsparcie dla Oliwii za Twoim pośrednictwem. W jakiej formie ? - każdej, jaka będzie możliwa i potrzebna i w zależności kto co może zaoferować. Zbiórka kasy to pierwszy/ wiadomo ważny / etap . Zamiast licytować się, co kto chce zrobić sprawcy tego wypadku, nadajmy naszym życzeniom i wyrazom solidarności konkretny wymiar!!Jeżeli deklarujesz chęć poprowadzenia takiej zbióki - to ja to popieram. Mówiąc otwartym tekstem sądzę że możemy zaufać naszemu koledze w takiej sprawie podobnie jak wymienianej tu Kindze/ prowadzi jakąś fundację -nie znam szczegółów/ .Atuty tej opcji to czas i bezpośredni kontakt z matką dziewczynki. Jednym słowem ; jest sprawa, jest osoba która deklaruje realizację , jest nr konta - co więcej jest potrzebne? wiadomo- wpłaty !! Decydujmy się na któryś wariant bo czas nagli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłata poszła.Przypominam,że w razie kłopotów z transportem jestem do dyspozycji- tyle,że fajnie by było z jednodniowym wyprzedzeniem.Pisz Kwaq jak tylko będziesz coś wiedział na temat zdrowia Oliwki.A za to co do tej pory już udało Ci się zrobić stawiam duże piwo. Całego świata się nie zbawi, ale cholera tym razem tu trzeba pomóc i super, że się zaangażowałeś. A właściwie to zaangażowaliście razem z żoną.Pozdrawiam i trzymam kciuki za małą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie co teraz powiem, ale to chyba dobrze, że to motocyklista zrobił cos takiego. Przy założeniu że zrobiłby to kierowca samochodu, badź rozpędzony rowerzysta, lub podobny pojazd, temat pomocy by się nie pojawił. Z podziwem obserwuje boom niesienia pomocy przez forumowiczów, robi wrazenie - serca w góre. Sam narazie nie bardzo mogę pomóc, wiec wrzuciłem tylko na opisach z komunikatorów linkiem na temat tego oraz wsparcie w modlitwie. Więcej nie mogę narazie.Życzę dużo zdrowia dla dziewczynki i siły dla mamy!!!oraz dojrzałych wniosków dla motocyklisty, za popełniony błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loose- to sie nie powinno stac i nie ma to nic wspolnego z poziomem naszego zorganizowania. A ze sie stalo? - tylko tyle mozemy zrobic dla dziecka potraconego przez nieodpowiedzialnego czlowieka. Wypadki sie zdazaja. Nie wylaczajac potracen dzieci na pasach, ale jak juz ktos wyprzedza pojazd ktory zatrzymal sie aby przepuscic pieszych to trzeba miec naprawde pstro w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie wylaczajac potracen dzieci na pasach, ale jak juz ktos wyprzedza pojazd ktory zatrzymal sie aby przepuscic pieszych to trzeba miec naprawde pstro w glowie.
Moi Drodzy...Nie osądzajmy tak bezkrytycznie...Rozmawiałem z moim synem i podobno to troszke inaczej wygladało...Kierującym tym motocyklem, mógł byc każdy z nas...Nawet tym jeżdzącym najostrozniej mogło sie to przytafić...Ale nie ma to większego znaczenia...Starajmy sie pomóc Oliwii - to jest w tej chwili najwazniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jestem mamą Oliwi chciałabym z całego serca podziękowac za wsparcie i udzielaną pomoc finansową Dzięki waszej pomocy w tych ciężkich chwilach nie muszę martwic się o pieniądze Nie wierzylam że jest tylu wspaniałych i dobrych ludzi gotowych pomagać bardzo się myliłam Szczególne podziękowania dla Sławka i jego żony Basi za otoczenie nas opieką BÓG zapłać za wszystkie modlitwy jeszcze raz dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.