Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga Morgerca W Audi


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek po południu na ul.Lenartowicza w Sosnowcu kierowca samochodu Audi Q7 wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zajechał drogę prawidłowo jadącej Hondzie NSR przyjmując uderzenie w lewe drzwi. Kierowca motocykla w stanie poważnym odwieziony do szpitala górniczego a potencjalny morderca oglądał szkody własnego samochodu z głupim uśmieszkiem.Zwracajcie uwagę na czarne Audi o numerze rejestracyjnym SJ-47615 bo następnym razem może mu się udać zabić któregoś z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W piątek po południu na ul.Lenartowicza w Sosnowcu kierowca samochodu Audi Q7 wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zajechał drogę prawidłowo jadącej Hondzie NSR przyjmując uderzenie w lewe drzwi. Kierowca motocykla w stanie poważnym odwieziony do szpitala górniczego a potencjalny morderca oglądał szkody własnego samochodu z głupim uśmieszkiem.Zwracajcie uwagę na czarne Audi o numerze rejestracyjnym SJ-47615 bo następnym razem może mu się udać zabić któregoś z nas.
Bardzo dobrze Piotrze ze piszesz ostrzeżenie ludzie beda zwracać uwagę na ten samochód,lecz mogłeś chociaż ostania cyfre rejestracji nie wpisywać, ponieważ to publiczne forum i rożnie może to byc potraktowane.pozdrawiam Bodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrku w piatek byly ogolnie 3 wypadki w Sosnowcu z udzialem motocyklistów wszystkie w skutek wymuszenia. w 2 z nich niestety dosiegło moich przyjaciol. Chłopaki maja ogole obrazenia ciała ale na szczescie nic powazniejszego, aczkolwiek dluga rehabilitacja przed nimi...Kuba i Sadzony, trzymajcie sie chłopaki!!!!!!!Duzo zdrowka dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, dzieki za ostrzeżenie Z prawdziwą przyjemnością czytam Twoje riposty, mimo że cięte to i napisane w zabawny sposób. Szacun A co do gościa - może faktycznie kręci w jakiś sposób, naciąga ubezpieczalnie na kase albo cuś ? Liczy na to że wina zostanie przypisana motocykliście?Trzeba uważać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci się nie podoba że go tak nazwałem to podeślij mu swojego adwokata i niech mi zrobią sprawę karną.
Ekspercie we wszystkich tematach, sprawę karną może zrobić ci prokurator a kolego co najwyżej może pozwać Cię z powództwa cywilnego.Wypadek jednego z nas to tragedia w każdym tego słowa znaczeniu, ale nazywanie kogoś mordercą to istne przegięcie !!Panie Dudek, kto dał panu prawo do osądzania ?? !! Widzialem już twoje epitety i określanie kogoś pedałem, ale nazywanie mordercą to już istna przesada !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam jako jeden z pierwszych ale nie pierwszy niestety nikt się nie kwapił żeby udzielić pomocy poszkodowanemu wiec zatrzymałem się i postanowiłem pomóc ...Chłopak był w ciężkim szoku nie wiedział co się stało ciągle krzyczał że się dusi i "co się stało ... " powtarzał również ze nic mu nie jest z zewnątrz wszytko wyglądało jak najbardziej ok niestety okazało się ze wewnątrz trochę gorzej z tego co wiem chłopak jest juz po operacji ma wyciętą śledzionę i coś tam jeszcze nie tak zebro złamane ale nie wiem dokładnie dziś przez przypadek spotkałem się z jego tata w PZU i zgłaszał szkodę niestety rozmawialiśmy 2 min z chłopakiem juz dużo lepiej ... zdrowieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dudek, kto dał panu prawo do osądzania ?? !! Widzialem już twoje epitety i określanie kogoś pedałem, ale nazywanie mordercą to już istna przesada !!
Jak widać można czerpać satysfakcję z obrażania innych . Piotrze , rozumiem ,że widziałeś całą sytuację , rozmawiałeś z tym gościem od Audi , i na tej podstawie wydajesz wyroki . Powiedziałeś "A" , wypadało by powiedzieć "B" - idź na Policje , i przedstaw swoją opinię , może przyczynisz się do skazania tego gościa kierującego Audycją , o świadków wypadków jest trudno dzisiaj , bo wymaga to pewnej cywilnej odwagi . Żeby nie było , kierowca auta zachował się jak się zachował - ŹLE , i należało by go za to srogo ukarać . Możesz się do tego przyczynić , ale nie lejąc swoje złości na forum ( bo to do niczego nie prowadzi niestety , nikt i tak tego nr.rej. nie zapamięta ) tylko działając w realu . Najgorsze że chłopak przez kogoś ma po śledzionie , i to jest niestety tragedia największa w tym . Karać należy i piętnować , ale w sposób cywilizowany nie dla uzyskania poklasku na forum .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Kube to było "złote" punto - Pan nie zauważył na prostej drosze motocyklisty i skręcił w lewo, a z tego co wiem to na Juliszu też było wymuszenie ale nie przez Audi
Oluś duzo zdrowka dla Kuby, niech sie chłopak trzyma. Wiemy ze jest twardy i niedlugo bedzie sie smial z tego. Co do wypadku na Juliuszu to wymuszenia dokonala Skoda, kierowca Skody byl pod wplywem %%%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram temat piotra ale takich ludzi jest mnustwo i nic z tym nie zrobimy marni dresiaze bujający sie 20 letnia bejcą za 6.000zł bo na nic lepszego nie stać lub starymi audikami 80 czy 100 bo na nic nowszego ich tez nie stać pozazdroszczą nam motorów wartych 10.000-30.000 dlatego z zazdrości to robią dlatego trzeba ich tempić jeich właśną bronią.kto od miecza wojuje,od miecza ginie.powinien ktoś wymysleć jakąś bron do motocyklistów na takich debili.kiedyś mieli fajne metalowe kule na łańcuchach z kolcami hahahahah wtedy by się podjechało wzieło dobry zamach i jak by się takiemu przyp... w auto to odrazu by sie obudził a pamiątke to by nawet 5kg szpachlą nie załatal hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspercie we wszystkich tematach, sprawę karną może zrobić ci prokurator a kolego co najwyżej może pozwać Cię z powództwa cywilnego.
Ekspercie... błądzisz. Są przestępstwa ścigane na wniosek, ścigane z oskarżenia prywatnego i cała reszta publicznoskargowych... (w przypadku tych ostatnich też może się okazać, że osoba fizyczna będzie występowała w roli oskarżyciela). Oskarżyciele publiczni to też nie tylko prokurator...Powrotu do zdrowia dla Chłopaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspercie... błądzisz. Są przestępstwa ścigane na wniosek, ścigane z oskarżenia prywatnego i cała reszta publicznoskargowych... (w przypadku tych ostatnich też może się okazać, że osoba fizyczna będzie występowała w roli oskarżyciela). Oskarżyciele publiczni to też nie tylko prokurator...Powrotu do zdrowia dla Chłopaka.
Ty tu gadugadu, a motocykl się kurzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.