Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie Do Prawdzwych Motocyklistów


monika09

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten błysk swiatła w kamerze to od tego ze przycioł zbyt mocno przedni hamulec i połozył motocykl
chwila, jesli kamera jest wyzej a moto nizej i do tego jeszcze nasz bohater przyhamowal to swiatlo powinno swiecic chyba w ziemie a nie do gory - "oslepiajac" kamere ktora zamontowana jest wyzej od moto...Niewykluczone jednak, ze kamera jest az tak "czula" ze oslepila ja swiatlo lecacego bokiem motonga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze monika to ta laseczka, ktora sobie idzie chodnikiem po lewej stronie ?
albo Pan Nadkomisarz, sledczy z Wydzialu Ruchu Drogowego KP, prowadzacy te sprawe ... W koncu profil zalozyl praktycznie po to.. Swiadczylyby o tym rowniez info ze kolesiowi zabrano pare godzin wczesniej dowod za lyse gumy i o tym jak zeznawali jego koledzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jacy detektywi prosze Poprostu zdarzenie to było opisane tez na stronach gazety Wspolczesnej i tam była zawarta informacja o dowodzie rejestracyjnym. Temat zainteresował mnie dla tego ponieważ mieszkam w tym miescie, a nastepnego dnia po tym wypadku kiedy ze znajomymi podjechałam na stacje zatankować paliwo usłyszała tekst " ...o znowu będą szalec i znowu kogoś zabiją"Prawda jest taka ze ci bez wyobrazni psują opinie reszcie motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jacy detektywi prosze Poprostu zdarzenie to było opisane tez na stronach gazety Wspolczesnej i tam była zawarta informacja o dowodzie rejestracyjnym. Temat zainteresował mnie dla tego ponieważ mieszkam w tym miescie, a nastepnego dnia po tym wypadku kiedy ze znajomymi podjechałam na stacje zatankować paliwo usłyszała tekst " ...o znowu będą szalec i znowu kogoś zabiją"Prawda jest taka ze ci bez wyobrazni psują opinie reszcie motocyklistów.
wiec na drugi raz (bo tym razem juz za pozno) to zanim napiszesz na forum pierwszego posta to wypadaloby sie przedstawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzyjmując że miał 100km/h Ale tak jak pisał Pacza możemy tylko gdybać
no to gdybając patrząc na jadące samochody jechał conajmniej 2x szybcie, znając życie auta jechały z 70km/h czyli moto jakies 140 km, pieszy miał 1s na jego zobaczenie w tym czasie mógł być za winklem innym autem i takie tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co wy przeiez pieszy byl na bank na ciezkiej bani i wszedl prosto pod kolo jadacego przepisowo motocyklisty. oczywiscie nie zapomnijmy ze to na 1000% antychryst.Sprawa prosta, jak by jechal w granicach rozsadku to by go rowerowiec nie zaskoczyl a jak by go zaskoczyl to na 99% zdazyl by wyhamowac. dlugosc szlifa mała nie jest tak wiec wolno jak na warunki miejsckie nie bylo. prawo o ruchu drogowym mowi w miare jasno kto to pieszy na pasach ale cos takiego jak wymuszenie pierszenstwa przez pieszego istnieje jednak jak na moje oko w tym przypadku raczej nie koniecznie do zastosowania. kolejny szybki lopez opuścił szose co najmniej do wyjasnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Pan Nadkomisarz, sledczy z Wydzialu Ruchu Drogowego KP, prowadzacy te sprawe ... W koncu profil zalozyl praktycznie po to..
po ch.. ktos z lomzy czy skads tam loguje sie na forum slaskich???niech naprawde admin pomysli o zmianie sposobu rejestracji. dobrym przykladem byla akcja autostrada gdy nagle zalogowalo sie ilus tam nowych i nawrzucalo nam ze jestesmy do dupy bo stali przez nas iles w korkach..no tak.. ale kazdy uzytkownik wiecej to wieksza szansa na wiecej zlociszy za reklamy na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ch.. ktos z lomzy czy skads tam loguje sie na forum slaskich???niech naprawde admin pomysli o zmianie sposobu rejestracji. dobrym przykladem byla akcja autostrada gdy nagle zalogowalo sie ilus tam nowych i nawrzucalo nam ze jestesmy do dupy bo stali przez nas iles w korkach..no tak.. ale kazdy uzytkownik wiecej to wieksza szansa na wiecej zlociszy za reklamy na forum
To juz wole wprowadzic, ze kazdy z czynnych użytkowników np co miesiac 10zł(majątek to nie bęzie), a tu zrobic jakis porządek np czas na oswojenie sie z forum pare ni bez mozliwośći pisania...itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ch.. ktos z lomzy czy skads tam loguje sie na forum slaskich???niech naprawde admin pomysli o zmianie sposobu rejestracji. dobrym przykladem byla akcja autostrada gdy nagle zalogowalo sie ilus tam nowych i nawrzucalo nam ze jestesmy do dupy bo stali przez nas iles w korkach..no tak.. ale kazdy uzytkownik wiecej to wieksza szansa na wiecej zlociszy za reklamy na forum
Dla twojej informacji ja oraz kilku moich znajomych przegladamy to forum dość czesto po to aby poznac opinie uzytkowników na temat motocykli, znaleźc odpowiedzi na problemy natury technicznej dręczace nasze maszyny oraz przejrzec giełdę. Wg mnie to forum dostarcza wielu cennych informacji.Nie mieliśmy pojęcia ze to takie elitarne forum tylko dla slazaków, a ty ze swoim tokiem myslenia to lepeij nie osiagaj wiekszych predkosci PS. "po ch.. " sie udzielasz skoro nie masz nic ciekawego do dodania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji ja oraz kilku moich znajomych przegladamy to forum dość czesto po to aby poznac opinie uzytkowników na temat motocykli, znaleźc odpowiedzi na problemy natury technicznej dręczace nasze maszyny oraz przejrzec giełdę. Wg mnie to forum dostarcza wielu cennych informacji.Nie mieliśmy pojęcia ze to takie elitarne forum tylko dla slazaków, a ty ze swoim tokiem myslenia to lepeij nie osiagaj wiekszych predkosci PS. "po ch.. " sie udzielasz skoro nie masz nic ciekawego do dodania
nie chce byc ten teges ale adres to: forum.motocykle.slask.pl:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na ustalenia policji w tej sprawie. Niestety jak wiemy z sprawy Bladego-różnie to z tą prawdą bywa. Tak do oftopiku:Chyba wypierd... dziś koszulkę z logo forum.... Jeszcze mnie ktoś pobije, jak sobie w niej pojadę gdzieś dalej. Kiedyś byli tutaj ludzie nawet z pomorza i nikomu nie robiło to problemów. Był też temat, w którym pomocy szukał motocyklsta, który chciał nasz kraj przejechać i pytania miał.Ja w sumie nie urodziłem się na śląsku, a jedynie tutaj mieszkam..... Mam prawo tu pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac na filmiku swiatło motocykla oswietla pierw drzewa a nastepnie schodzi w dół i dochodzi do wypadku. Wyglada to troche jak by "motocyklista" leciał na gumie i wyladował kilka metrów przed przejsciem.
Przekadrujcie sobie ten film, widać że koleś położył moto przed przejściem, motonita poszedł lewą stroną od pieszego a moto prawą ścinając ze sobą rower.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.