Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Orzesze 1,08


_MEFIU_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Wypadek w Orzeszu ja mialem.Kierowca samochodu wymusil pieszenstwo. Mam potłuczona i szytą noge naszczescie nie jest złamana. Pozdrawiam
zycze powrotu do zdrowia. Nie chce nikogo nawracac ani moralizowac, ale chcialem pokazac swoje przezycie, ktore uswiadomilo mi, ze odpowiednia predkosc i przeciwskret powoduja bezpieczna i przewidywalna jazde. Myslicie ze ten kurier mnie widzial?http://www.vholdr.com/node/42892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze powrotu do zdrowia. Nie chce nikogo nawracac ani moralizowac, ale chcialem pokazac swoje przezycie, ktore uswiadomilo mi, ze odpowiednia predkosc i przeciwskret powoduja bezpieczna i przewidywalna jazde. Myslicie ze ten kurier mnie widzial?http://www.vholdr.com/node/42892
mysle ze Cie widzial ;wiedzial ze nagrywasz i chcial wystapic w Twojej produkcji:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze powrotu do zdrowia. Nie chce nikogo nawracac ani moralizowac, ale chcialem pokazac swoje przezycie, ktore uswiadomilo mi, ze odpowiednia predkosc i przeciwskret powoduja bezpieczna i przewidywalna jazde. Myslicie ze ten kurier mnie widzial?http://www.vholdr.com/node/42892
O Boziu... jak mogłeś wyprzedzać kiedy jest tak ciasno ? nie wiesz że kierowca mógł omijać studzienkę kanalizacyjną i Cię uderzyć! Toż to straszne! Brawura! Wariat na dwóch kołach! Wywalić go z kółka różańcowego!...A tak poważnie : gdybyś jechał dwie paki to dawno minąłbyś to skrzyżowanie jeszcze zanim GLSiak dojechałby w ogóle w tę część miasta. Wniosek : nie schodzić poniżej 150 w zabudowanym - gwarancja bezpieczeństwa....A tak zupełnie poważnie : dziwie Ci się, że takie sytuacje są dla Ciebie przeżyciem, to nie wiem ile kilometrów nawinąłeś po polskich drogach, bo to zupełna normalka. Po drugie, nie wiem co za bardzo ma to wspólnego z tym wypadkiem, i już żaczynam żałować że sprawiłeś sobie te kamerke, bo znając Twoją postawę, do wykładów o bezpieczniej jeżdzie dorzucisz filmiki instruktażowe.Uwierz mi, miejsca miałeś tu w cholere, zapas miejsca z przodu jak i z prawej, sytuacja zupełnie normalna w miescie, i jesli jestes dobrym motocyklistą to będziesz na tyle patrzał w przód by Cię to nie zaskoczyło. Wiec nie rozumiem tutaj jarania się tą sytuacją. Do kolegi z wypadku : kuruj sie chłopie i wracaj na droge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze powrotu do zdrowia. Nie chce nikogo nawracac ani moralizowac, ale chcialem pokazac swoje przezycie, ktore uswiadomilo mi, ze odpowiednia predkosc i przeciwskret powoduja bezpieczna i przewidywalna jazde. Myslicie ze ten kurier mnie widzial?http://www.vholdr.com/node/42892
No przeżycie niczego sobie, dzieki bogu masz tego ABSa bez niego niewiadomo jak ta sytuacja by się skończyła ps. pamietaj - nie hamuj, gdy skrecasz, bo Cie wyprostuje i pojedziesz prosto!!! SERIO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze ten kurier mnie widzial?http://www.vholdr.com/node/42892
Witam Za bardzo nie wiem o co chodzi, ogladalem go dwa razy. Jesli chodzi o tego busa - to dobrze oszacowal Twoja predkosc i odleglosc i nie zmusil Ciebie do gwaltownego hamowania. Jak dla mnie to normalne zachowanie sie ludzi w miescie. Ciezko mi to zaliczyc do ekstremalnych sytuacji na miescie. Jednak dobrze, ze widzisz w takiej sytuacji zagorozenie - bedziesz jezdzil bezpieczniej :) pozdrawiamMedyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy!prosze cie... nie pisalem o wielkim przezyciu a dostosowaniu predkosci to warunkow.wiekszosc niebezpiecznych przypadkow na drodze wystepuje przy zbyt duzej roznicy predkosci pojazdow. A po pietnastu tysiacach nawinietych tym sprzetem moge pokusic sie o takie stwierdzenie tym tekstem to mnie rozwaliles... widze ze strasznie sie meczysz ;)jednego meczy kamera, drugiego abs... mam jeszcze BT do telefonu? Jest ktos chetny?
Zgadzam sie ale jest drobny szkopuł. Większość ludzi na 2 sekundy przed wypadkiem sądzi że miało prędkość dostosowaną do warunków jazdy(pomijam prawdziwych kaskaderów ulicznych :) np. mnie ;) ). Jak będziesz jechał 45/50, a gość Ci wyskoczy 3 metry przed Tobą to też dzwona zaliczysz. Czy to znaczy że akurat w tamtym miejscu miałeś jechać 10km/h ? Jakbys wiedział że sie przewrócisz to byś usiadł. Jedyny sposób to w ogóle z garażu nie wyjeżdżać To że bedziesz jechał wolniej czasami po prostu zmniejsza straty a zwiększa szansę ale od dzwona nie zawsze uratuje. Niektórzy nadrabiają umiejętnościami, a inni rozwagą.No i tak na marginesie - nie czepiam sie samego faktu posiadania kamerki. Tylko nie używaj jej do tych niecnych celów, o których napisałeś wytłuszczonym drukiem ;) A ludzie sie czepiają bo... no cóż, chyba sam wiesz dlaczego ;) To nic osobistego Peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.