Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ruda Śląska - Halemba - 1-go Maja


Ulf

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w okolicach 17:00 miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty w Rudzie Śląskiej - HalembieMiejsce zdarzenia: ul. 1-go Maja na wysokości postoju taksówek (Halemba 1) - byliśmy z Jacą na miejscu chwilę po wypadkuBabka wyjeżdżała z podporządkowanej Brzechwy (przy postoju Taxi) skręcając w lewo, motocyklista jechał od ronda w stronę Wirku.Motocykl - ciemno zielony (zieleń butelkowa) Suzuki Bandit 1200, ranny motocyklista został zabrany przez karetkę. Motocyklista jest z Halemby (rozmawiałem z jego bratem). Policjanci i strażacy nie udzielili więcej informacji. Oby wszystko skończyło się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedno z najgorszych miejsc do skretu w lewo. Skrecajac w prawo mozna sie ratowac tym ze jest drugi pas... Widocznosc ograniczona, widac tylko do swiatel (jakies 50 m.)Tez wiecej info co Ulf nie znam, zreszta policjant zbyt chetny do rozmowy nie byl... Motocykl wygladal okropnie Duzo zdrowia dla kolegi!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mje sam obgadujecie? nie ma źle ludziska, czekam na dwie operacje lewa noga i lewa ręka trzeba będzie wciepać jakie stary druty bo kości są w stanie gruzu. Prawa noga tez jakas niedojebana tak jak kręgosłup i żebra ale to tylko stłuczenia choć narazie nie pozwalaja mi wstac z lozka. Licznik do teraz stoi na 120km/h :> p.s. ogolnie lot był przyjemny. Pozdrawiam moto zapaleńców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę,że poczucie humoru dopisuje i to mnie cieszy tak samo fakt że nie zraziłeś się do motorów co prawda kilka zlotów cię omine ale mysle że to szybko nadrobisz i za pare miesięcy będziemy się mijać na szlaku daj znać kiedy wychodzisz to cię konkretnie przywitamy na jakimś grilu jak masz neta pod ręką to nie pozostaje ci nic innego jka szukanie nowego sprzęta pozdro i szybkiego powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam za te pocieszajace teksty. Powiem wam szczerze że już mi mina pobladła Jutro operacja ręki (2 kości) wstawią implanty na stałe. A najgorsze jest to że z noga trzeba czekać jest to złamanie otwarte narazie na wyciągu trzeba leżeć i czekać ch** wie na co Prawdopodobnie zaczne chodzić w zime Radze wszystkim by w godzinach szczytu, w mieście nie osiągać prędkości światła Baby w puszkach to największe ****wo chyba mają łoczy zalepione pudrym. Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.