Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

...i Po Bajce!


Franz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

....leze i tak mysle w tym szpitalu. Czy było to do uniknięcia? Wiecie co, mnie to chyba było pisane, zdarzało się , że myslałem o tym pierwszym..... a ostatnio częściej.
weź nie świruj. nieuniknięte jest nieuniknione... a Tobie pisane jest pisanie.zawołaj siostre oddziałową niech załatwi gęsie pióro, troche morfiny i miód w serca wlej wiernym czytelnikom...każdy był zachwycony tym rękawem.każdyps.3-4 dni, a właściwie noce po takim "tym" są najgorsze. przejdzie Ci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]Tu widzę tacy pasjonaci Ci lekarze jak My do moto oni do składania. Lekarz się cieszył, że jeszcze takiego przypadku nie miał, normalnie się cieszył. Szaleństwo!!!!
Tak, oni uwielbiają takich jak my Zwłaszcza te nietypowe przypadki. Także już widze ich miny, zainteresowanie Twoja osoba, bo wiem jak zachwycali sie moja nogą Ale conajważniejsze, kawał dobrej roboty odwalą Kto Cie składał?Ps. nawet dobre jedzenie mają i ksiaż jest za...fajnisty Kurde, odwiedziłabym Cie, ale jak mnie tam kery lekarz zobaczy... to możne jednak se odpuszczę i zdrowia życzę
....leze i tak mysle w tym szpitalu. Czy było to do uniknięcia? Wiecie co, mnie to chyba było pisane, zdarzało się , że myslałem o tym pierwszym..... a ostatnio częściej.
Tak, podobnie myślę o swoim wypadku... coś jest nam czasem pisane, niestety czasem coś bolesnego.Najważniejsze, że jesteś, ze masz rączkę i sie uśmiechasz
Wstawaj stary smile.gif Co tak bedziesz sam leżał w tym szpitalu wink.gif
eee.. spokojnie..miłe panie juz o 6 rano mu przyniosły miskę do mycia i szoruja podłogi, stukając mopem o łóżko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Franz @ Jun 18 2009, 09:21 PM) ....leze i tak mysle w tym szpitalu. Czy było to do uniknięcia? Wiecie co, mnie to chyba było pisane, zdarzało się , że myslałem o tym pierwszym..... a ostatnio częściej.Ja zawsze myślałam że bede mieć taką glebę parkingową albo jakiegoś małego szlifa... nigdy bym nie przypuszczała że sezon dla mnie się tak szybko skończy i że będę siedzieć w gipsie po pas... Ale tak chyba musiało być... Teraz nie ma co gdybać tylko wracać do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze myślałam że bede mieć taką glebę parkingową albo jakiegoś małego szlifa... nigdy bym nie przypuszczała że sezon dla mnie się tak szybko skończy i że będę siedzieć w gipsie po pas... Ale tak chyba musiało być... Teraz nie ma co gdybać tylko wracać do zdrowia
Rany co się stało?? W każdym razie Tobie też szybkiego powrotu do zdrowia i na moto !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mańka całuje Cie z całych sił!!! To mamy wyzwanie, razem zapiąć jedynkę i w drogę.Ha, dziś dowiedziałem sie,że operacja w poniedziałk. Super, muszą tylko na złomowcu kupić jakieś śruby i druty.Później rehabilitacja, udręka z kochanym ubezpieczycielem, policją.....ale nic to. Córa mnie odwiedza z kochaną Alicją, mama i reszta znajomych. Mogło być różnie ale jest zajebiście......ile ja miałem szczęścia!!!! Widać coś na tym padole mam do zrobienia. Kilka razy w życiu jadąc na moto przegiołem,poniosło mnie. Teraz sobie to analizuje, oj nie warto! Dojedz do celu, zawsze ! Pochwal się,że robisz 10 tyś km rocznie już przez 10 lat i nic, bądz prawie nic nie straciłeś ze zdrowia i życia. To jest Wielkość, To jest Szacunek i taki mam kurwa plan na przyszłość. Zawsze dojechać do celu,zawsze wrócić do domu,zawsze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz sobie to analizuje, oj nie warto! Dojedz do celu, zawsze ! Pochwal się,że robisz 10 tyś km rocznie już przez 10 lat i nic, bądz prawie nic nie straciłeś ze zdrowia i życia. To jest Wielkość, To jest Szacunek i taki mam kurwa plan na przyszłość. Zawsze dojechać do celu,zawsze wrócić do domu,zawsze......
I to są wypowiedzi, ktore moim skromnym zdaniem, wiecej zrobią tu dobrego, niż dzieątki swieczek...Jasne, nie każdy po dzwonie ma to szczeście by móc powiedziec cos innym... za Twoje zdrowie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córa mnie odwiedza z kochaną Alicją, mama i reszta znajomych. Mogło być różnie ale jest zajebiście......ile ja miałem szczęścia!!!! Widać coś na tym padole mam do zrobienia. Kilka razy w życiu jadąc na moto przegiołem,poniosło mnie. Teraz sobie to analizuje, oj nie warto! Dojedz do celu, zawsze ! Pochwal się,że robisz 10 tyś km rocznie już przez 10 lat i nic, bądz prawie nic nie straciłeś ze zdrowia i życia. To jest Wielkość, To jest Szacunek i taki mam kurwa plan na przyszłość. Zawsze dojechać do celu,zawsze wrócić do domu,zawsze......
Franz na prezydenta wiesz już co w życiu najważniejsze szacun za to... Ja w prawdzie jeszcze nie jeżdżę, ale im bliżej do tego tym częściej o tym myślę..... co będzie jak coś pujdzie nie tak..... a po przeczytaniu Twojego opowiadania, gdzie pisałeś, że też o tym myślałeś- ostatnio więcej, zaczynam się zastanawiać czy to moto to dobry pomysł....... może ja też o tym myślę więcej, bo coś mi jest pisane ... może można to jeszcze zmienić..... Sama już nie wiem co o tym myśleć.....W każdym razie za Twoje zdrówko i szczęście rodziny, że jesteś cały!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.