Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wczoraj -gliwice Łabędy


lbs5

Rekomendowane odpowiedzi

O matko ...sądząc po stanie motocykla to ładnie musieli zap****lać. Na każdego przyjdzie kiedyś pora odejścia na niebieskie autostrady...losu nie oszukasz. Ale strasznie czyta się takie rzeczy w których piszą że 2 BARDZO MŁODYCH ludzi zgineło... kondolencje dla rodziny,przyjaciół, i znajomych. ps.nie był to ktoś przypadkiem z forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nietety widzłem to na miejscu tuz po wypadku, kadług motoru, i osobno koło i bak fioletowego suzuki, leżał jakieś 30 metrów dalej.smutne, oceniam juz na chłodno że kobieta w pasacie nie widziała ich, albo źle oceniła odległość, nie doceniła prędkości. wjechał na ich pas ruchu skręcając w lewo i oni wbili sie w jej przód.pozdrawiam, i jeszcze mam dreszczeEGON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczus mieszka tam obok zaraz i chyba takiego samego gsa sprzedał nie dawno
To nie był GS,głowy niedam ale stawiałbym na jakiegoś imbryka czy coś w tym kierunku,zresztą nieważne.Fakt mieszkam niedaleko,gościa nie znałem ale sądząc po tym co zostało z moto chyba chłopaki troszke przegieli z prędkością a miejsce ewidentnie sie do tego nie nadaje-wąsko,zaraz przy drodze zaparkowane samochody,bloki dookoła,plac zabaw,przystanki autobusowe,boczne uliczki.A widząc niektórych okolicznych bohaterów na 2OO (bluza,krótkie gacie i jazda na kole albo na 2 do odciny )jestem w stanie uwierzyć w to że sobie troche pocisneli.Żeby nie było,do żadnego kółka różańcowego nie należe,zdarza mi sie przegiąć o czym sam dobrze wiem ale wydaje mi sie że potrafie ocenić gdzie sie da a gdzie nie...Co nie zmienia faktu że szkoda gościa i chciało by sie powiedzieć że znów nieszczęsny lewoskręt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.