Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak To Nazwać?


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

byłem świadkiem bardzo podobnej sytuacji w okol. częstochowy , za Poczesną w stronę Katowic , jechałem terenówką ,więc prawym pasem , kierowca wyjechał z podporządk. i skręcił w lewo '' za wcześnie '' , o wypadku nie słyszałem , więc musiał w końcu zjechać na pobocze , nazwał bym to brakiem koncentracji , rozkojarzeniem z nieobliczalnym skutkiem , faktem jest że dzisiaj jeździ każdy kto ma dziurę w d...e .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to zastanawiam się, czy nie robi się z tego swego rodzaju moda - chodzi mi o sytuację opisaną przez Manke. Kolega jadąc w niedziele, drogą Bielsko-Cieszyn, napotkał na lewym pasie, właśnie takiego osobnika, który za wszelką cenę chce dojechać do celu, cały czas jadąc pod prąd (z tego co mówił kumpel, to do najbliższego zjazdu miał jakieś 5km). Takim świrom powinni ucinać ręce u samej du.py. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to nazwać ale kiedyś się już z czymś takim spotkałem. Na szczęście było to w nocy i mały ruch był, gość wjechał pod prąd myślę że przez nieuwagę, ale miał na tyle rozumu że jadąc do najbliższego zjazdu miał włączone awaryjne i dawał znaki długimi światłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamKilka dni temu jechalem puszka do Katowic od Czestochowy, i w Czeladzi na wysokosci M1 jade spoko prawym pasema tu z wjazdu pod M1 wyskakuje GolfII pod prad facet ok. 40lat i zdziwony trabi na mnie co ja robie na jego pasie . Ledwie D.....(kandydat do proktologa) mienełem bez stłuczki. Patrze a ten zaiwania do najblizszego skrzyzowania zamiast zawrócić. A tam stali Niebiescy.........Ciekawe ile mu potracili pkt. za taki numerPozdrawiam Czesław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na forum Hondy Hornet, jeden z użytkowników umieścił swój filmik z przejażdzki. 2 pasmówką, krajowa 10-tka na wysokości miejscowości Motaniec ( gdzies tam nad morzem) chcę wyprzedzić dwa campingi doznał szoku...

No, aż się zastanawiam, czy aby na pewno na autostradzie nie grozi czołówka.Tak dla przestrogi, jesli ktoś jest przekonany, że na takiej drodze można spokojnie pociskać lewym pasem Ps. komentuje w miarę kulturalnie
takie rzeczy tylko w Polsce, ale tak to jest, chlop nigdy nie widzial autostrady (bo u nas w Polsce wiele ich mamy) to i mu sie jakos dziwnie pojechalo...(wystarczajaco kulturalnie ?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na forum Hondy Hornet, jeden z użytkowników umieścił swój filmik z przejażdzki. 2 pasmówką, krajowa 10-tka na wysokości miejscowości Motaniec ( gdzies tam nad morzem) chcę wyprzedzić dwa campingi doznał szoku...

No, aż się zastanawiam, czy aby na pewno na autostradzie nie grozi czołówka.Tak dla przestrogi, jesli ktoś jest przekonany, że na takiej drodze można spokojnie pociskać lewym pasem Ps. komentuje w miarę kulturalnie
Ja coś takiego przeżyłem pod Piotrkowem siedem lat temu. Niestety kierujący lat 77, który jechał pod prąd swoim Cinquecento przypłacił to życiem, bo zmiotłem go z autostrady. Ja cudem przeżyłem...Założę się, że koleś z filmiku, jadący pod prąd też pewnie był w wieku mocno emerytalnym. Jestem zdania, że prawko powinno obowiązywać do pewnego wieku, np 60 a potem już sorry gregory, prowadzi ktoś młodszy albo komunikacja zbiorowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jadąc w niedziele, drogą Bielsko-Cieszyn, napotkał na lewym pasie, właśnie takiego osobnika, który za wszelką cenę chce dojechać do celu, cały czas jadąc pod prąd (z tego co mówił kumpel, to do najbliższego zjazdu miał jakieś 5km).
masakra jakas.ostatnio jadac S1 od cieszyna na bielsko zaraz za zjazdem na makro jakis 1km gosc COFAL poboczem spowrotem do tego zjazdu, dobrze ze poboczem.... ale na expresowce nie mozna sie zatrzymywac na poboczu a co dopiero cofac.... co sie dzieje na tych drogach ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że takie rzeczy to tylko na YT można zobaczyć.Dziś na żywo miałem podobną akcje.Jade sobie spokojnie ul.Portowa w Gliwicach,zjazd z DK88 w kierunku Bytomia sie zbliża,wrzucam prawy kierunek,już widze jak fajnie wpisuje sie w ten łuk a tu nagle widze tył jakiegoś merca który wyłania sie zza winkla i ciśnie w moja strone Jakoś udało mi sie typa wyminać,siwiuteńki pan siedzący za sterami tego bolidu jakoś nie wyglądał na specjalnie przejętego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bez obrazy ale wiekszość z was najwidoczniej nie patrzy na znaki ;] w 20 sekundzie widać znak mówiący o odcinku jezdni o ruchu dwukierunkowym (A-20).
No dobra ale jaka trzeba być łamagą by nie widzieć tak dużej wymalowanej wysepki i wjechać pod prąd z drugiej strony jak to coś zdało prawo jazdy szacunek dla motonity za zachowanie zimnej krwieditco niektórym przypomnę ze ten znak informuje ze droga za kilkaset metrów będzie dwukierunkowa a nie ze jest to dwukierunkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie o tym znaku ?! Znak jest bo jak zauważycie to później kończą się BARIERKI czyli jezdnia jest dwukierunkowa, ale to dopiero za ZWĘŻENIEM jak skończyły się barierki przecież, a nie w miejscu gdzie stoi znak Ogólnie no ktoś pojechał po bandzie co tu dużo gadać ludzie wyobraźni nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wypowiedzi użytkowników brian i kondraxk śmiem twierdzic że panowie są chyba uzytkownikami kosiarek ogrodowych a zrobic prawo jazdy planują za kilka lat. LUDZIE!!!!! K...WA JAK MOŻNA PISAC TAKIE BREDNIE???!!!! Rozumiem że jak następnym razem ktoś spotka na drodze takiego debila to może to byc któryś z was?? Skoro wg waszej wiedzy kierowca vw pojechał zgodnie z przepisami to ja wysiadam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.