Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorzow Estakada 07.06


kiler600r

Rekomendowane odpowiedzi

CB1 co Ty piszesz bo zaraz Cię zjedzą na śniadanie , obiad i kolacje jest tak jak piszesz ale już nic z tym nieda sie zrobic bo kazdy jest lepszy od kazdego
Nikt nie jest lepszy niż ja Żart...... CB1 - dobrze pisze i podpisuję sie pod tym obiema rękami. Dość bezmyślnego stawiania wirtualnych świeczek bo wypada. Dyskutujmy, analizujmy i wyciągajmy wnioski a jeśli ktoś ma ochotę stawiać świeczki to niech założy temat i da jasno do zrozumienia że nie życzy sobie komentarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sławku nie chodzi tu o bezmyślne stwierdzenie - na pewni za szybko jechał ale o opinie osób które tamtędy jechały lub jeżdżą z różnymi prędkościami. Tak jak to opisał kolega że jest to na tyle niebezpieczny łuk- może ktoś następnym razem jadąc tamtędy zastanowi się nad prędkością pokonywania zakrętów. Koledze życia nie zwrócimy a możemy przyczynić się do uratowania innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że w bólu rodzina i znajomi będą nam mieć za złe roztrząsanie takich kwestii. Ale zawsze jest powód wypadku i nie zawsze podoba się on wszystkim
Jeśli to roztrząsanie przyczyn miałoby zapobiec kolejnemu wypadkowi to ja jestem za tym żeby podyskutować na ten temat bo wirtualne stawianie świeczek chyba niewiele nam pomoże...Zresztą,do tego chyba został stworzony ten dział,jeśli sie myle to mnie poprawcie.Tyle tylko że temat jest dość śliski i analizowanie przyczyn wypadku jest jak chodzenie po cienkim lodzie-ktoś z bliskich czy znajomych może poczuć sie urażony że zamiast uszanować pamięć zmarłego ktoś usiłuje dojść dlaczego stało sie tak a nie inaczej...Mimo wszystko osobiście chyba wolałbym dowiedzieć sie ze np.na tym i na tym winklu jest nierówno i można wylądować na barierkach jak sie przesadzi z prędkością albo regularnie leży piach niż zobaczyć 5 stron świeczek i nic pozatym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ktoś z bliskich czy znajomych może poczuć sie urażony że zamiast uszanować pamięć zmarłego ktoś usiłuje dojść dlaczego stało sie tak a nie inaczej...Mimo wszystko osobiście chyba wolałbym dowiedzieć sie ze np.na tym i na tym winklu jest nierówno i można wylądować na barierkach jak sie przesadzi z prędkością albo regularnie leży piach niż zobaczyć 5 stron świeczek i nic pozatym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to mialem na mysli mowiąc o przyczynach...Nie bójmy sie o tym pisac, bo "...co powie rodzina..."...Takze jesli to jest predkośc...byc moze w połaczeniu z deszczem, piachem, koleiną czy plamą oleju...
Wlasnie o to chodzi.Kto z jaka predkoscia smiga sam osobiscie wie.Nie chodzi mi o roztrzasanie wlasnie w tej kategorji tylko tak jak kolega napisal.Nasze drogi jakie sa, wie kazdy, czasem z pozoru rowna, gladka droga ma jakis zdradliwy punkt i niewiele wystarczy zeby troche motocyklem bujnelo.Zarowno dla doswiadczonego jezdzca jak i tego poczatkujacego nagle szarpniecie, uslizg to sytuacja niezaplanowana i wymagajaca natychmiastowej, prawidlowej reakcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem gościa. Nie ukrywam "dusza człowiek" ciągle nie mogę w to uwierzyć. Szok. Pogrzeb w piątek 9.30. Zainteresowanym odpiszę gdzie na emila. Był 200m od domu. Nawet nie mogę o tym pisać tak mi przykro. Marcin na zawsze w naszej pamięci.
czesc napisz gdzie sie zbieracie [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.