Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorzow Estakada 07.06


kiler600r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[*] kondonelncje dla znajomych i rodzinyW kolejnym artykule dziennikarz swoim elektronowym nieomylnym wzrokiem stwierdził :"Oglądając zniszczenia pojazdu można sobie wyobrazić z jaką ogromną siłą uderzył w samochód. " n/c
a wiesz kolego, że w tym miejscu gdzie uderzył jest belka wzmacniająca i żeby ją wgiąć trzeba mocno przyłożyć. Dodatkowo prędkości na czołowym się sumują....(*) - odechciewa mi się powoli wsiadać na motocykl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rodziny i przyjaciół kondolencje, szkoda tak młodego życia.I trochę oftopowo: Po co jest ten dział skoro nie można prawie nic do niego wpisywać. Skoro ktoś widział wypadek to dla czego ma go nie opisać, czy od razu musimy znać osobiście poszkodowanego żeby zamieścić tutaj swój post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.urwa czy My nie możemy z szacunkiem złozyć kondolecji, zawsze te szczeniackie docinki z jednej bądż drugiej strony. Odechciewa się wszystkiego.Bądż w Niebie Szczęsliwy.
Niestety coraz więcej plew na Forum, aż przykro sie robi. Uważajcie na estakadzie bo w tym miejscu już nie jeden człowiek pożegnał sie z życiem....przykro mi
[*] a o docinkach sie juz wypowiedzialem w poprzednim temacie ... brak mi slow Panowie, dorosli ludzie ...
Przeczytałem cały ten temat i chyba za bardzo nie czaję o jakie docinki Wam chodzi ? Czy temat "ku przestrodze" ma polegać na tym, że każdy stawia świeczkę czy jednak powinien mieć głębszy sens wyciągania wniosków z czyjegoś nieszczęścia tak aby następny rajder jadący tamtędy pohamował trochę swoje zapędy uliczne i przypomniał sobie, że to najczęściej prędkość zabija !!Analiza i wyciąganie wniosków - do tego powinniśmy dążyć aby zmniejszyć liczbę wypadków śmiertelnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały ten temat i chyba za bardzo nie czaję o jakie docinki Wam chodzi ? Czy temat "ku przestrodze" ma polegać na tym, że każdy stawia świeczkę czy jednak powinien mieć głębszy sens wyciągania wniosków z czyjegoś nieszczęścia tak aby następny rajder jadący tamtędy pohamował trochę swoje zapędy uliczne i przypomniał sobie, że to najczęściej prędkość zabija !!Analiza i wyciąganie wniosków - do tego powinniśmy dążyć aby zmniejszyć liczbę wypadków śmiertelnych.
jakie wnioski wyciagniesz z przepychanek kto mądrzejszy i ktory pajac a ktory nie ? raczej powinien tym sie zajac moderator forum i sprzatac szczegolnie ten dzial. Kto cos wie niech pisze, jak ma cos madrego do powiedzenia na temat okolicznosci wypadku, ewentualnie jak mozna bylo go uniknac - to bedzie dzial spelnial swoja role. A tak.. kolejny dzial z przepychankami ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wnioski wyciagniesz z przepychanek kto mądrzejszy i ktory pajac a ktory nie ? raczej powinien tym sie zajac moderator forum i sprzatac szczegolnie ten dzial. Kto cos wie niech pisze, jak ma cos madrego do powiedzenia na temat okolicznosci wypadku, ewentualnie jak mozna bylo go uniknac - to bedzie dzial spelnial swoja role. A tak.. kolejny dzial z przepychankami ...
Czy możesz mi przytoczyć gdzie tu widzisz przepychanki ? Czy ktoś zna okoliczności tego wypadku ? Czy znowu nie był tu za szybko ? za mało umiejętności ? Jak do tego doszło ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przyczyn wypadku wiem tylko tyle co pisze na stronie policji, na luku motocyklista przewrocil sie lub go zarzucilo i wpadl na przeciwny pas, moze predkosc za duza, moze umiejetnosci zabraklo, moze kolo piasku zlapalo, a moze to najzwyklejszy pech.... nie wiem, ale faktem jest ze ten winkiel przy tym fotoradarze nie jest bezpieczny, przy wiekszej predkosci <wiekszej...tzn. tam jest ograniczenie do 60> jesli nie usztywni sie przeciwskretem ukladu "kierownica-reszta motocykla" potrafi zabujac, zawezykowac motocyklem. Czy to bylo przyczyna? nie wiem, ale uwazajcie na tym winklubtwjesli kazdy powstrzymal by tylko siebie od przepychanek na forum, a nie staral sie powstrzymywac innych wygladaloby to inaczej<tak moim zdaniem>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto cos wie niech pisze, jak ma cos madrego do powiedzenia na temat okolicznosci wypadku, ewentualnie jak mozna bylo go uniknac - to bedzie dzial spelnial swoja role.
kondolencje i szczere współczucie to przede wszystkimw tym miejscu jest pod górkę i na wyjściu z winkla jest trochę nierówna nawierzchnia i trzeba trochę odpuścić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze tam dziennie. nie ciekawe miejsce. po pierwsze to skrzyzowanie jest poryte bo nic tam nie widac z pozycji osoby wlaczajacej sie na katowicka (jest tam jakies lustro ale to jakis zart) , a po drugie wlaczaja sie tam autobusy i ciezarowki, ktore zawsze musza "nadebrac" troche lewego pasa zeby sie zmiescic.Jest tam tez dylatacja mostowa - stalowy pasek w poprzek drogi.ku przestrodze dodam zeby uwazac tez zjezdzajac w tym miejscu z katowickiej do centrum. Ten luk strasznie sie zaciesnia - trzeba ostro dohamowac przed zakretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondolencje i szczere współczucie to przede wszystkim
Dla kondolencji powinien byc nowy dzial pt. kondolencje.To jest dzial ku przestrodze, kiedys opisywalo sie tutaj wypadkji, analizowalo i wyciagalo wnioski. Tak jak to powinno byc w dziale ku przestrodze.Niestety ostatnio zrobil sie tu syf i zamiast analizowac zdarzenia wszyscy stawiaja tylko swieczki, ktore moim zdaniem sa niczym jak tylko pokazem proznosci.Od stawiania swieczek i zniczy jest cmentarz badz miejsce gdzie wydarzyl sie tragiczny wypadek.Odnosnie tematu.Droga w tamtym miejscu jaka jest wie kazdy kto tamtedy przejezdzal. Dodatkowo dosc kiepski wyjazd z prawej strony (kierunek katowice - bytom).Niewiele trzeba zeby tam polatac, a ruch dosc natezony.Jak sie to dokladnie wydarzylo, niewiadomo, jedno jest pewne, zabraklo szczescia i na trajektorji lotu znalazlo sie auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.