Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Śmierć 23-latka


pantherMXR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

robienie szopek z pogrzebów motocyklistów mnie słabi , a to się jakaś ostatnio moda zrobiła . Nakręcanie takich spraw na forach prowadzi do takich sytuacji ,że na pogrzeb kolesia który przy pierwszej rundce zakozaczył na motorku za bardzo i pojechał zwiedzać latarnie w parku , przyjeżdza 200 motocykli z czego 3 ludzi gościa znało . Takie niedzielne zwiedzania M1 się robi . Chcesz się zadumać nad kumplem który zakończył żywot na tym łez padole , zrób to samotnie , nie pod jupiter , takie mam zdanie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karzdy prawdziwu motocyklista chciałby byc tak pochowany w gronie znajomych i motocykli.mam nadzieje,że było was wielu na jego pogrzebie ja dzis zaspałem i jak przyjechałem pod nemo była już 9;30 i nikogo już nie było a szkoda bo chciałem mu towarzyszyć przy jego drodze na niebieskie [*] [*] [*] moje kondolencje dla znajomych i rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega niepiśmienny??Naprawdę proszę , czytajmy z zrozumieniem I WYCIĄGAJMY WNIOSKI !!!-kręci cię taka dzampa ??? Chciałbyś (chciałabyś) być w centrum tej akcji ??No czekamy z utęsknieniem na nowe tak zajebiste niusy !znałeś ( znałaś) ? Bo pisany jest ten post ponoć na prośbę kogoś kogo znasz.diodowym podświetleniem na niebiesko ? czy na czerwono?Sorry za sarkazm , ale mnie szczypi już te święte pokłanianie . Nauka jazdy dopiero na własnych błędach zbiera niestety żniwo , to jest niestety smutny fakt .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robienie szopek z pogrzebów motocyklistów mnie słabi , a to się jakaś ostatnio moda zrobiła . Nakręcanie takich spraw na forach prowadzi do takich sytuacji ,że na pogrzeb kolesia który przy pierwszej rundce zakozaczył na motorku za bardzo i pojechał zwiedzać latarnie w parku , przyjeżdza 200 motocykli z czego 3 ludzi gościa znało . Takie niedzielne zwiedzania M1 się robi . Chcesz się zadumać nad kumplem który zakończył żywot na tym łez padole , zrób to samotnie , nie pod jupiter , takie mam zdanie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziękuję Wszystkim, którzy towarzyszyli Krzysiowi w jego ostatniej drodze.Pogrzebhttp://lh4.ggpht.com/_dFY4on6JSYI/Sh5yfIOBAjI/AAAAAAAAAOc/c3MI1fnu5-M/1.jpgJeśli ktokolwiek uważa że taki sposób pożegnania motocyklisty jest "festynem"to życzę mu aby na jego pogrzeb nie pofatygował się nawet pies z kulawą nogą ! tfuuu !K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.