Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku Przestrodze...


Aliert

Rekomendowane odpowiedzi

dużo takich filmików oglądałem.. ale tego od 0:28s nie widziałem. jestem za pokazywaniem takich materiałów, ale w osobnym temacie z zaznaczeniem ze to są filmiki tego typu, bo wchodząc na główne forum i widząc JAKIEGO KOL WIEK posta z działu ku przestrodze, to od razu ścina krew w żyłach o kolejny wypadku. wiec oszczędźmy sobie tej adrenaliny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze tekst ze 75% wypadkow jest z winy puszek to wiem co bedzie dalej.to montaz jakiegos gowniarza ktorego jedyna tragedia w zyciu jest genetyczna koniecznosc jazdy na motocyklu. Ta megalomania jest smieszna. Jasne ze puszkarze powoduja wypadki ale zap...acy motonici nie sa bez winy. Jak sie ma leb na karku to puszki nie straszne. Ja jak jade to nie ufam nikomu na drodze i na wszystro mam pewien margines. Jasne ze kiedys moze marginesu nie wystarczyc ale tu nie o to chodzi. Jak widze takie filmy to mam wrazenie ze katamarany przescigaja sie zeby pier...lac jakiego motocykliste na drodze.Wypadki sie zdarzaja ale zaden normalny czlowiek nie wyjedzie prawidlowo jadacemy motocykliscie pod kola o ile:1. motocyklista jecie z predkoscia zblizona do dozwolonej(przewidywalnej bo z takiej mozna wyhamowac)2. kierowca samochodu jest trzezwy3. motocyklista nie czuje sie panem szosy i ma swiadomosc tego ze sila rzeczy jest slabszy od puszki. Jak slysze tekst ze motocyklista przeciez mial pierwszenstwo to zaraz sie zastanawiam co sobie myslal? ze puszka w niego wjedzie to bedzie jej wina? bedzie! tylko co z tego.Mlodzi gniewni z R na koncu nicka zaraz obleja mnie pomyjami ale nie dbam o to. Wazne jest nasze zdrowie i uswiadomienie we wlasnym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadki sie zdarzaja ale zaden normalny czlowiek nie wyjedzie prawidlowo jadacemy motocykliscie pod kola o ile:1. motocyklista jecie z predkoscia zblizona do dozwolonej(przewidywalnej bo z takiej mozna wyhamowac)2. kierowca samochodu jest trzezwy3. motocyklista nie czuje sie panem szosy i ma swiadomosc tego ze sila rzeczy jest slabszy od puszki. Jak slysze tekst ze motocyklista przeciez mial pierwszenstwo to zaraz sie zastanawiam co sobie myslal? ze puszka w niego wjedzie to bedzie jej wina? bedzie! tylko co z tego.Mlodzi gniewni z R na koncu nicka zaraz obleja mnie pomyjami ale nie dbam o to. Wazne jest nasze zdrowie i uswiadomienie we wlasnym gronie.
Ar2rM masz wiele racji w tym co piszesz, ale zapominasz przy tym że wypadki to bardzo często sploty niekorzystnych zdarzeń. Możesz jechać z dozwoloną prędkością, nie czuć się panem szosy, kierowca puszki może być trzeźwy a do wypadku i tak dojdzie.... Poza tym nikt nie jest święty i każdemu z nas, nawet tym ostrożnym prędzej czy później będzie się gdzieś spieszyć albo na chwile się zdekoncentrują. Tak dla przykładu znalazłem właśnie taki filmik --->KLIK Nie każdej sytuacji da się uniknąć, a wypadki były, są i jeszcze długo będą niestety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik trafny. tez mialem takie sytuacje. ale za kazdym razem zakladalem ze ten kierowca tez jest zniecierpliwiony i moze to zrobic. To sie moze stac. To sie wlasnei nazywa wypadek. Ale jak widze motocykl wbity w samochod osobowy to moge sobie wyobrazic jaki pocisk przelatywal wlasnie droga.Szukalem innego filmiku gdzie motocyklista kompletnie nie zawinil a zaliczyl szlif. Na dojezdzie do skrzyzowania jakas babke zarzucilo przy hamowaniu , wjechala mu na pas a on w nia przyladowal.Ryzyko jest wpisane w jazde. Predkosc i przyspieczenie sa fantastyczne ale trzeba pamietac ze to my jestesmy Dawidami w srod coraz wiekszych Goliatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze tekst ze 75% wypadkow jest z winy puszek to wiem co bedzie dalej.to montaz jakiegos gowniarza ktorego jedyna tragedia w zyciu jest genetyczna koniecznosc jazdy na motocyklu. Ta megalomania jest smieszna. Jasne ze puszkarze powoduja wypadki ale zap...acy motonici nie sa bez winy. Jak sie ma leb na karku to puszki nie straszne. Ja jak jade to nie ufam nikomu na drodze i na wszystro mam pewien margines. Jasne ze kiedys moze marginesu nie wystarczyc ale tu nie o to chodzi. Jak widze takie filmy to mam wrazenie ze katamarany przescigaja sie zeby pier...lac jakiego motocykliste na drodze.Wypadki sie zdarzaja ale zaden normalny czlowiek nie wyjedzie prawidlowo jadacemy motocykliscie pod kola o ile:1. motocyklista jecie z predkoscia zblizona do dozwolonej(przewidywalnej bo z takiej mozna wyhamowac)2. kierowca samochodu jest trzezwy3. motocyklista nie czuje sie panem szosy i ma swiadomosc tego ze sila rzeczy jest slabszy od puszki. Jak slysze tekst ze motocyklista przeciez mial pierwszenstwo to zaraz sie zastanawiam co sobie myslal? ze puszka w niego wjedzie to bedzie jej wina? bedzie! tylko co z tego.Mlodzi gniewni z R na koncu nicka zaraz obleja mnie pomyjami ale nie dbam o to. Wazne jest nasze zdrowie i uswiadomienie we wlasnym gronie.
zgadzam sie z Toba bardzo bardzo ! Tez nieraz jakiś katamaran wyjechał mi lub zrobił jakaś trudna sytuacje ale na szczęście ale nawet czasem przez chwile pomyślałem a może lepiej było by przydupić bym miał duże odszkodowanie haha ale to bardziej myślę w kwestii żartu klnąc na puszkarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze tekst ze 75% wypadkow jest z winy puszek to wiem co bedzie dalej.to montaz jakiegos gowniarza ktorego jedyna tragedia w zyciu jest genetyczna koniecznosc jazdy na motocyklu. Ta megalomania jest smieszna. Jasne ze puszkarze powoduja wypadki ale zap...acy motonici nie sa bez winy. Jak sie ma leb na karku to puszki nie straszne. Ja jak jade to nie ufam nikomu na drodze i na wszystro mam pewien margines. Jasne ze kiedys moze marginesu nie wystarczyc ale tu nie o to chodzi. Jak widze takie filmy to mam wrazenie ze katamarany przescigaja sie zeby pier...lac jakiego motocykliste na drodze.Wypadki sie zdarzaja ale zaden normalny czlowiek nie wyjedzie prawidlowo jadacemy motocykliscie pod kola o ile:1. motocyklista jecie z predkoscia zblizona do dozwolonej(przewidywalnej bo z takiej mozna wyhamowac)2. kierowca samochodu jest trzezwy3. motocyklista nie czuje sie panem szosy i ma swiadomosc tego ze sila rzeczy jest slabszy od puszki. Jak slysze tekst ze motocyklista przeciez mial pierwszenstwo to zaraz sie zastanawiam co sobie myslal? ze puszka w niego wjedzie to bedzie jej wina? bedzie! tylko co z tego.Mlodzi gniewni z R na koncu nicka zaraz obleja mnie pomyjami ale nie dbam o to. Wazne jest nasze zdrowie i uswiadomienie we wlasnym gronie.
zgadzam sie z Toba w conajmniej 90% ,ale niestety z punktem 2gim w naszym kraju jest kiepsko,bardzo kiepsko i to "po obu stronach barykady"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.