Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak łatwo O Wypadek


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny film z którego warto wziac przykładNie zawsze jesteśmy widoczni, pomimo pierwszeństwa możemy miec wypadek, lepiej zwolnic i upewnic sie czy ktoś nam nie wyjedzie

proponuje wrzucac tutaj ciekawe filmy ilustrujące błedy kierowców.uczmy sie na cudzych błedach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak narazie kieruje jedynie skuterem ale od jakiegoś czasu interesuję się motocyklami, oglądam filmy, czytam forum itp. Znalazłem taki filmik

prawdopodobnie kierowca samochodu dostał wystrzału opony. Chwali się zachowanie osób "ratujących" nie przeszli obok tego obojętnie, w Polsce pewnie nikt by się nie zatrzymał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny filmdorzucam kolejnyhttp://www.youtube.com/watch?v=lqKfdTPzbFg...feature=relatedleciwe opony ktore traca przyczepnosc na zakrecie albo nieczystości na jezdni(piasek etc)kolejny film, głupawy!brawura kierowcy suzuki, nadmierna prędkosc i na zakręcie pojechał prosto.http://www.youtube.com/watch?v=9RPCHhFrJQ0...feature=relatedwyprzedzanie przed skryzżowaniem, do tego nadmierna prędkość

Nie wrzucajcie tutaj tylko wypadków przy stuncie albo innych akrobacjach, temat dotyczy tylko wypadków w normalnych warunkach uzytkowania motocykla (no powiedzmy;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedzanie przed skryzżowaniem, do tego nadmierna prędkość

z tego co ja widze to byl policjant na sygnale;wiec nadmierna predkosc i wyprzedzanie przed skrzyzowaniem jest tu uzasadnione.wiem wiem ze uprzywilejowany tez musi uwazac co robi na drodze,ale takie to ryzyko w ich pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak narazie kieruje jedynie skuterem ale od jakiegoś czasu interesuję się motocyklami, oglądam filmy, czytam forum itp. Znalazłem taki filmik
prawdopodobnie kierowca samochodu dostał wystrzału opony. Chwali się zachowanie osób "ratujących" nie przeszli obok tego obojętnie, w Polsce pewnie nikt by się nie zatrzymał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troszke nie na temat ale zapodaje link do 2 filmikow, przedstawiaja ludzka głupote, jazde po alkoholu lub niezapiecie pasow ;(http://www.youtube.com/watch?v=n9qdPRp-syIhttp://www.youtube.com/watch?v=gM9I6biec7U...feature=relatedw tym 1 filmiku nie wiem czy mogło by sie tak zdarzyc jak tego chłopaka co pisał smsa dostawczak potracił ale było widac ze on go ewidentnie podcioł, i powinien chyba upasc na plecy, w filmiku było pokazane ze upadł na twarz, przyjrzyjcie sie i powiedzcie czy sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił 100 konna cebre której potencjału nie wykozysta na polskich drogach bo zabraniają tego przepisy a innym wygarnia.Rometa sobie kup świętoszku! I popatrz na swój licznik ile jedziesz przez miasto!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic mówić ale takich rumaków jest dużo i to nie tylko z tego forum, mieszkam dokładnie na przeciwko owego basenu i często słyszę jak śmigają, nie jest to miejsce gdzie dzieci wyskakują na drogę, mi się jeszcze nigdy nie zażyło, więc wybiórcze traktowanie jest tutaj zbędne, a prywatne sprawy załatwiajcie w 4 oczy. Sam na tym odcinku daję po garach, gorszym miejscem są okolice Tesco w Lędzinach. Jak wiemy kilka osób miało tam już niemiłe sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.