Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wtorek, 28-04-2009 Gliwice Zginął Motocyklista


123456789

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytuję słowa znajomej z WroclawiaMarzena jechała na jakis zlot w piątek 24-04-2009r. z Wrocławia w stronę Kątów Wrocławskich, przed tym cholernym zakrętem na którym zginęła chciała wyprzedzić jadącego przed nią renaulta trafica. Kierowca widział ją w lusterku jak się wysunęła zza niego, ale zaraz zobaczyła, że z przeciwka coś jedzie i się schowała. Miała jakieś 70 km/h. Co było dalej nikt nie wie. Nie ma tam kolein, w traffica też nie walnęła. Straciła panowanie i wywróciła się na lewy bark. Jadący z przeciwka Mercedes furgon hamował lecz nie zdążył. Jadący za nim osobowy widząc co się dzieje, poszedł do prawego rowu, a ostatni chyba seicento ostro hamował. To jego są najdłuższe ślady na asfalcie....Do tragedii mogły też się przyczynić łyse opony, które miała na dniach wymienić. Dlatego też, nie bagatelizujmy, nie mówmy jutro, później, mam jeszcze czas ...., bo tego czasu może nam zabraknąć.Wielka strata i smutek ogromny ..... smutnyKondolencje dla rodziny motonity z Gliwic
Mozę troszkę zbocze z tematu, ale powiem ze tam te zakręty są naprawdę niebezpieczne i dochodzi często do podobnych wypadków. Tylko najczęściej ludzie łapią rowy, na nieszczęście potwierdził to również mój kolega. Który tydzień temu w czwartek zmarł po wypadku w tych samych okolicach. Chciał ściąć zakręt lecz nagle z na przeciwka pojawiła się osobówka i wyładował w rowie. Dowodem tego mogą być również pogrzeby odchodzące na osobowicach w tzw kolejkach - masowo. Jeden sie kończy, a drugi zaczyna, część właśnie tez tam skończyła. To bardzo smutne, uważajmy na siebie. Jeżeli mój post az tak zbacza z tematu to można go skasować. Chciałem tylko nakreślić jak niebezpieczne sa Okolic Katów jak i trochę dalsza okolica.[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był kuzyn od dziewczyny mojego znajomego. Kondolencje dla najbliższych, rodziny jak i przyjaciół oraz wiecznego odpoczynku dla naszego brata [*]Również dla motocyklistki [*]Ps. w obecnych sytuacjach jakie są na drogach chyba lepiej przymknąć manetkę i obwiesić się lampkami jak choinkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.