Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant


olko

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tak jeżdżą te tępe szXXXmaty, mi nie raz wymusiła baba, one tak mają teraz chodzę na prawko na B i to co widzę to masakra, duża część kobiet to PMM (potencjalny morderca motocyklisty), szkoda p. policjanta. Ale bez przyczyny bym nie jechał na kobiety(czytaj nie wszystkie są tępe), jeśli kogoś uraziłem przepraszam:) PozdRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale masakra . Profesjonalista, szkolony do warunków drogowych wiec na pewno nic nie dało się zrobić . Czy ja dobrze zrozumiałem że on miał wypadek podczas służby na policyjnym motocyklu?
Motocykl Suzuki, a z tego co widziałem to policja ma tylko Hondy i Yamahy ale dokłanie nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondolencje dla rodziny dopiero 33 lata i już na cmentarzu szkoda naprawdę !!! czemu tak jest dlaczego prawidziwi motocykliści giną czemu tak jest ja tego nie rozmumię szkoda mi naprawdę !!! dlaczego ci puszkarze muszą zawsze wymuszać!!! sam jeżdzę puszką obecnie ale zawsze patrzę w lusterka dlaczego inni nie patrzą ???? ludzie patrzcie w lusterka bo motocykle są wszędzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje dla rodziny i przyjaciół [*]Aż strach jeździć. Wszędzie się czyta że za dużo jest motocykli na drodze i takie tam..... a może za łatwo niektórzy kierowcy dostają prawo do kierowania samochodami ? Wiem że ciężko zdać, ale widać jak niektórzy jeżdżą.... Szkoda tylko ofiar jakie powodują tacy kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i maja swoje warzywa!!jak widac najlepszym się to zdarza i wcale nie trzeba prędkości, bo podobno jechał przepisowociekaw jestem jak wytłumaczony zostanie wypadek motocyklisty policjanta, czy też będzie nagonka jak na każdego z nas w takim przypadku, może ktoś w końcu zrozumie że takie wypadki dzieją się nie tylko z naszej winy!!!Kondolencje dla rodziny [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chlopa... tym bardziej to smuci ze facet byl jednym z najlepszych z nas.Ciekaw jestem jednak czy rzeczywiscie jechal z dozwolona predkoscia. Przyjmuje ze tak, ale czy gdyby wiedzieli ze jechal ponad dozwolona , powiedzieliby o tym publicznie? Sadze ze nie. Z drugiej strony potwierdza sie jedna z regol zyciowych... jak ci sie ma cos stac , to sie stanie (a przed tem ci rozum odbierze).Zadna technika jazdy, nawet najlepsza nie wyeliminuje bledow innych ludzi.Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jeszcze powiem,że wczoraj zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych, piesi przeszli i ruszyłem, 200m dalej było skrzyżowanie, jeden wyjechał wiozłem już wcześniej poprawkę ale jeszcze jednemu palantowi zachciało się wyjechać i wymusił mi na całe szczęście nie miałem prędkości i wyhamowałem, ale nie wytrzymałem i zatrzymałem go i mu sie zapytałem czy wie co to jest wymuszenie i że właśnie to zrobił to wiecie co odpowiedział że długo stał, a najgorsze to że prawdopodobnie jest motocyklistą bo wyskoczył z Częstochową i że też był w niedziele, więcej mi się z nim nie chciało gadać - poza tym że palant. także miejmy oczy szeroko otwarte, i przewidujmy to co inni mogą zrobić jeszcze raz współczucia dla motocyklisty policjanta [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.