Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Michał


honeyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Asiu proszę, powiedz jak ma się Michał, on jest mi naprawdę bliski a tu taka niepewność....... proszę, wszyscy na to czekamy.
i poczekac musimy do czwartku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic lekarze nie chcą mowic Musimy wierzyc i czekac na to że będzie wszystko oki!!! nie mamy wpływu na nic , nawet jak bym chciała oddac największe pieniądze świata to i tak to jest bezsensudzisja razem z Mchała Rodzicami byłam u Michała i dowiedziałam się że ON wszystko może słyszec i czuc naszą obecnośc .Marze o tym żeby dostac telefon że jest wszystko oki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOCHAM CIĘ SKARBIE:**:*:*:*:**:*:**:*,`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze.Mojej rodzinie lekarze mowili ze sie nie obudze pozniej ze bede roslina a ja zyje i jest prawie git wiec bedzie dobrze zobaczysz. Ja sie wybudzilem po szesciu tygodniach dzien przed odlaczeniem respiratora juz chcieli sie mnie pozbyc. A co tego czy sie slyszy to jest nie prawda nic nie slyszalem czuc podobno reagowalem na dotyk rodziny.Hiszpan budz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mamy wpływu na nic , nawet jak bym chciała oddac największe pieniądze świata to i tak to jest bezsensudzisja razem z Mchała Rodzicami byłam u Michała i dowiedziałam się że ON wszystko może słyszec i czuc naszą obecnośc .Marze o tym żeby dostac telefon że jest wszystko oki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!`
Wiem co czujesz bo 3 miesiące temu przeżywałem dokładnie to samo. Niestety u mnie skończyło się to przegraną... i dlatego mocno trzymam kciuki żeby jemu się udało. Dużo siły życzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.