Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Salon Motocyklowy Zabrze El. Roosvelta 55


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, społeczeństwo motocyklowe!! Mam pytanie był ktos w tym sklepie? Ja dzisiaj byłem buty kupic i olej do motoru, i powiem ze bardzo mila obsluga Pani ktora mnie obslugiwala gadala calkiem do rzeczy, i fajne rabaty uczyniła<lol2> z czego bylem bardzo uradowany...i zaproponowali wymiane oleju w atrakcyjnej cenie wiec sie zgodzilem, i ku mojemu zdziwieniu wykonana wymiana była nie adekwatna do ceny... motocykl poprostu lśnił po wyjeździe z servisu a to wszystko za jedyne 20zł! FRIENDLY 100% przystepne ceny i krotki okres oczekiwania... motoatv-sklep.pl(to ich stronka)miał ktoś juz doczynienia z tą firmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej bylo napisac ze taki sklep/serwis istnieje, a nie jakies jeszcze historie wymyslac do tego ? przeciez odrazu widac ze ktos zwiazany z tym sklepem to pisal wg. mnie ;)a co do ich sklepu, to na alledrogo sa i nawet cenowo dobrze wypadaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz na przem......8 tam ci motor wymyje mistrz utrzymania ruchu
Przecież wiesz, że mycie motocykla to u mnie konieczność, na którą niechętnie się porywam
Wicher, ja nie jestem jakims zamozwańczym mechanikiem i nie robie sam przy moto, oddaje robote tym co sie na tym znają... a jak servis mi odda czysciutki motor to tylko dobrze o nim świadczy... wiec nie ironizuj
Ja też nie jestem samozwańczym mechanikiem, ale co nieco umiem zrobić sam i fachowiec od oleju mi niepotrzebny Mowa jest o sklepie i serwisie. Jak pojawia się coś nowego na mieście, to lubię o tym wiedzieć, a motocykla myć nie lubię dlatego tak napisałem Z resztą i tak zalatuje mi tu autoreklamą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, społeczeństwo motocyklowe!! Mam pytanie był ktos w tym sklepie? Ja dzisiaj byłem buty kupic i olej do motoru, i powiem ze bardzo mila obsluga Pani ktora mnie obslugiwala gadala calkiem do rzeczy, i fajne rabaty uczyniła<lol2> (...)
Chyba od rzeczy...Miałem "przyjemność" słuchania co też ta Pani ma do powiedzenia i nie powiem żebym padł na kolana.Pomijam już fakt że nie doczekaliśmy się i nie zostaliśmy obsłużeni gdyż Pani była bardzo zaaferowana rozmową o niczym z jakimś klientem.Może mi sie w dupie poprzewracało ale chociaż minimum zainteresowania klientem byłoby mile widziane.Może się wyrobią,póki co zakupy zdecydowanie przyjemniej robi mi się w Motohybrydzie czy w AMRMotors*Jak dla mnie ani na + ani na -,ale pierwsze wrażenie słabiutkie... *pragnę nadmienić iż nie jestem w żaden sposób powiązany z żadną z w/w firm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,robi się po prostu normalnie . W samym zabrzu mamy już kilka sklepów , nie jak kiedyś ( nie tak dawno jeszcze) żadnego . Nic ino się cieszyć .
Tutaj masz rację. A jak komuś mało, to do Gliwic rzut beretem i też jest w czym wybierać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba od rzeczy...Miałem "przyjemność" słuchania co też ta Pani ma do powiedzenia i nie powiem żebym padł na kolana.Pomijam już fakt że nie doczekaliśmy się i nie zostaliśmy obsłużeni gdyż Pani była bardzo zaaferowana rozmową o niczym z jakimś klientem.Może mi sie w dupie poprzewracało ale chociaż minimum zainteresowania klientem byłoby mile widziane.Może się wyrobią,póki co zakupy zdecydowanie przyjemniej robi mi się w Motohybrydzie czy w AMRMotors*Jak dla mnie ani na + ani na -,ale pierwsze wrażenie słabiutkie... *pragnę nadmienić iż nie jestem w żaden sposób powiązany z żadną z w/w firm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, społeczeństwo motocyklowe!! Mam pytanie był ktos w tym sklepie? Ja dzisiaj byłem buty kupic i olej do motoru, i powiem ze bardzo mila obsluga Pani ktora mnie obslugiwala gadala calkiem do rzeczy, i fajne rabaty uczyniła<lol2> z czego bylem bardzo uradowany...i zaproponowali wymiane oleju w atrakcyjnej cenie wiec sie zgodzilem, i ku mojemu zdziwieniu wykonana wymiana była nie adekwatna do ceny... motocykl poprostu lśnił po wyjeździe z servisu a to wszystko za jedyne 20zł! FRIENDLY 100% przystepne ceny i krotki okres oczekiwania... motoatv-sklep.pl(to ich stronka)miał ktoś juz doczynienia z tą firmą?
oni nie maja servisu co TY bredzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba od rzeczy...Miałem "przyjemność" słuchania co też ta Pani ma do powiedzenia i nie powiem żebym padł na kolana.Pomijam już fakt że nie doczekaliśmy się i nie zostaliśmy obsłużeni gdyż Pani była bardzo zaaferowana rozmową o niczym z jakimś klientem.Może mi sie w dupie poprzewracało ale chociaż minimum zainteresowania klientem byłoby mile widziane.Może się wyrobią,póki co zakupy zdecydowanie przyjemniej robi mi się w Motohybrydzie czy w AMRMotors*Jak dla mnie ani na + ani na -,ale pierwsze wrażenie słabiutkie... *pragnę nadmienić iż nie jestem w żaden sposób powiązany z żadną z w/w firm
nie bylo chyba az tak zle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

JA w sobote byłem i w motoatv i wspomnianym motohybryd. Oba mogę polecić, w motoatv miła pani obsługująca, dostałem rabat przy zakupie spodni 50zł, cena wyszła porównywalna do tych na allegro. W motohybryd kupiłem kask a na drugi czekam, również rabat za zakupiony 50zł. Za drugi też myślę że cos w tych granicach. Jedno do drugiego i się nazbiera :D obsługa również bardzo miła tak więc polecam :lol: odnośnie tego serwisu, to obok motohybryd jakis działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem tam chyba ze dwa razy i dwa razy wyszedłem z niczym xD Obsługa też moim zdaniem kiepska.. Nie chcę w tym temacie robić reklamy innym sklepom dlatego nie podam nazw ale powiem tylko tyle, że w większości miejsc w których byłem, był taki.. pozytywny klimat.. ze sprzedawcą, mechanikiem, dało się normalnie pogadać, zawsze się człowiek czegoś dowiedział, itp. a w tym sklepie jest.. nijako.

Jak ktoś wcześniej napisał, każdy ma prawo do własnego zdania, ja wiem, że na pewno więcej tam nie wejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, o czym pisze kolega. Byłem w tym sklepie co prawda dwa razy, ale czułem się jak intruz, który zakłóca spokój. Pani zajęta rozmową z klientem, a ja przez kilka dobrych minut stałem jak kołek i czekałem cierpliwie na obsługę. Po czym kolejny telefon, a ja nie wytrzymałem i wyszedłem. Sklep za bardzo nastawia się na sprzedaż internetową, przez co cierpi ich ogólny wizerunek. Nawet niższe ceny nie skuszą mnie, bym ponownie ich odwiedził. Dla mnie nie tylko cena jest ważna, jak kolega napisał wyżej, klimat i podejście do klienta jest nie mniej ważne. Dlatego ja jestem stałym klientem sklepu na Grzybowicach - dla mnie niepowtarzalny klimat, można naprawdę ciekawych ludzi spotkać, sprzedawca rzeczowo doradzi w każdej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i w sklepie panuje lekki nieogar ale zrobiłem tam już troche zakupów i generalnie jest zadowolony, no i można wytargować zawsze przyzwoity rabat, z serwisu nie miałem okazji korzystać więc nie wypowiem się, a co do klimatu no to trzeba po prostu przywyknąć, za pierwszym razem też stałem jak kołek i pokornie czekałem na moją kolej, teraz jak wpadam po coś to nie mam żadnych problemów z kontaktem i myślę że można na niektóre tematy pogadać w miarę rzeczowo ;) po prostu jest tam troche specyficzny klimat ale jak dla mnie zdecydowanie "friendly"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.