Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motobastion Tychy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa, to szczególnie ważna na samym początku.Dla Wszystkich którzy chcieliby nas odwiedzi podaję namiary:MotoBastional. Jana Pawła II 10 (przy Hotelu Tychy)43-100 Tychydzwońcie: 32 782 76 38piszcie na maila: [email protected]: 19922749nasz sklep internetowy: www.motobastion.plDo zobaczenia na drodze!PozdrawiamMariusz Domachowskihttp://profile.ak.fbcdn.net/object2/1048/76/q457127080330_3499.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem motocklistą od niedawna, "no prawie", więc jestem na etapie uzupełniania wyposażenia. Byłem w tym sklepie, robi on bardzo pozytywne wrażenie, łatwy dojazd - przynajmniej z Mysłowic, duży wybór. Ja co prawda peferuję zakupy internetowe, ale tutaj też jest taka możliwość. A co najważniejsze jest on prowadzony przez "starych" motomaniaków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje firmie motobastion lojalnych i zdolnych do poświęceń klientów.. Zeby się logować specjalnie na jakims forum, tylko po to zeby pochwalić.... No to chyba faktycznie obsługa musi być na mega wysokim poziomie, ze nowym klientom, którzy pierwszy raz coś u was kupili, specjalnie dla was poświęcili chwilę swojego cennego czasu na wychwalenie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Sklep fajny obsługa bardzo miła i cierpliwa. Pomimo iż kupiłem tylko kurtkę (najtańszą w dodatku) to sprzedawca chętnie prezentował resztę asortymentu. Przymierzyłem chyba wszystkie kaski i dużo rękawic. Bez problemu umówiłem się że jakby kurtka okazała się przyciasna to mogę ją na drugi dzień wymienić (oczywiście jeżeli jej nie ścioram ;) ). Pozdrawiam obsługę sklepu. P.S. kurtka zgodnie z sugestią sprzedawcy okazała się być idealnego rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

adanior @ 06.07.2010 16:18Sklep fajny obsługa bardzo miła i cierpliwa. Pomimo iż kupiłem tylko kurtkę (najtańszą w dodatku) to sprzedawca chętnie prezentował resztę asortymentu. Przymierzyłem chyba wszystkie kaski i dużo rękawic. Bez problemu umówiłem się że jakby kurtka okazała się przyciasna to mogę ją na drugi dzień wymienić (oczywiście jeżeli jej nie ścioram :) ). Pozdrawiam obsługę sklepu. P.S. kurtka zgodnie z sugestią sprzedawcy okazała się być idealnego rozmiaru.
Dzięki, miłego śmigania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.