Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kwestia Moto-port


Antek_5100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .jestem posiadaczem enduro które po ok 2 latach zaczło na nowo ,,zyć" .zaczło sie od tego kiedy oddałem swoje moto za zlecenie szlifu w serwisie moto-port w lublińcu, ponieważ wmówili mi że mój tłok jest pąkniety ale widać to tylko pod temperaturą, te mikro szczelinke, teraz wiem na 100% że tłok wcale niejest pęknięty.Wiec ja naiwy uwierzyłem na słowo i zleciłem zrobić szlif na nowym tłoku.narobili mi szkód i wzieli za to gróbe pieniądze. .Kiedy odebrałem po ponad roku motor mój na 3 kilometrze korbowód wyszedł bokiem: po rozebraniu we własnym zakresie bo już niechciałem dawać im go zpowrotem i czekać nastepne lata.. okazało sie że: tłok wsadzili nie z tego modelu, szlifowany z góry szlifierką kątową niemal spotykał sie z głowicą na milimetry, pozrywane gwinty w głowicy, malowana na odczepnego rama(niewiem czemu) poruściały motor...do tego jakby było mało tego ponad rok urzerania sie z tymi ,,uczniami a nie mechanikami"i kosmiczna cena za porażkke,nigdy go nie zrobili jak należy..polecam ich z serca aby omijać szeroko.mnie i nie jedynego oszukli.Jeśli jest wśród was jeszcze ktoś oszukany niech sie wypowie, na ich stronie również mają same najlepsze komentarze,zaniepokoiwszy sie tym faktem postanowiłem wysłać moją opinie,i jakoś nigdy nietrafiła na listy a pozytywne trafiają... ;) niedawajcie sie zrobić w bambuko jak ja ,uczcie sie na moim błędzie .Jak niepotrafią robić to niech nie robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje w tym że zrobiłem błąd moją nauką. ale nie macie racji że chciałem zaoszczedzić.jakbym chciał zaoszczedzić to bym oddał motor do tańszego serwisu a nie takiego drogiego o ile sie orientujesz , również nie zale sie tylko ostrzegam przed nimi Panie ,,Tazzman" pragnę tylko ostrzec przed drogimi partaczami i tyle.jeśli malowanie wyszło Ci ok 400zł to niemasz powodu do żalu bo niema nic za nic!ja zapłaciłem sporo wiecej.dowiedziałem sie że nie mnie jednego wystukali wiec ostrzegam takich naiwniaków jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie tak,Kazdy mechanik zaczynał od zera bo nigdzie w polsce nie uczą tego fachu.Tylko od niego zależało czy miejąc wiedze na temat mechaniki zrobi coś pierwszy raz z 8h i poskłada do kupy jk należy i czegoś sie nauczy a nie koniecznie zarobi czy po prostu jak w Twoim przypadku odpierniczy fuche o myśli jak tylko zarobić.Zeby naprawiać moto tzreba to kochać.To nie jest robota na "taśme na Fiacie" jak niektórzy myślą.W moim wypadku zawsze daje gwarancje na to co robie i tego sie trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety temat nie w tym dziale co trzebaod tego jest 'Friendly/Unfriendly', nie czytasz forum!!!!!!!!!!przenoszęproszę o pilnowanie ortografii i proszę pisać po polsku! bo już ręce opadają jak się czyta niektóre wypocinyFF albo Opera mają opcję sprawdzania pisowni na bieżąco, a jak nie macie polskiego słownika, to na stronie przeglądarki są dostępne wszystkie języki świata i polski też tam do k*** nędzy jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
prawda jest taka ze ja na motocyklu raz w zyciu chcialem oszczedzic... jak malowalem streeta u kolesia, ktory byl najtanszy ze wszystkich i powiedzial ze dobrze to zrobi heheh..potem musialem 2x wiecej zaplacic za naprawe partacza....od tej pory wiem, ze jak cos chcesz naprawic u przyslowiowego pana zdziska za flache w garazu, to on musi miec minimum 100 opinii pozytywnych ze strony moich znajomych.Jezeli zalozyciel tematu wszedl na forum po to zeby sie pozalic (i na 99% wiecej juz tutaj sie nie pojawi) i chcial zaoszczedzic pare zl oddajac motocykl do warsztatu, ktorego nikt nie zna to ma za swoje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.