Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ratka Motocykle


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Ja o Ratce nie mogę powiedzieć nic dobrego chociaż byłem raz. Czas, koszty i rzetelność do bani. Czekałem długo, zapłaciłem kilkakrotnie więcej niż poprzednio gdzie indziej za tuleję a na dodatek posypało się po kilku tygodniach i znów robota. W drugim serwisie powiedzieli że dostałem jakiś zamiennik i że to dziadostwo a zapłaciłem za oryginał. Bez sensu. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Banda nieudolow !!!! Jesli chcesz kupic tam jakas odziez to jedz przymierz i kup u konkurencji bo na pewno bedzie taniej. ALLLLLLE jesli chcesz skorzystac z uslug warsztatu to lepiej daj pokopac w bike'u tesciowej. W zeszlym roku ci pseudo mechanicy przygotowywali moj motocykl do jazdy po torze. Nie dosc ze odj[bali kaszane to jeszcze skasowali jak za zloto. Malo tego kiedy chcialem wrocic do oryginalnej wersji motocykla okazalo sie, ze brakuje sporej ilosci czesci, ktorych zwyczajnie mi nie oddali a czesc tych, ktore dostalem jest uszkodzona. Do dzis jestem na "dzien dobry" z allegro poszukujac brakujacych elementow do zlozenia ukladanki jaka mi przygotowali. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem tam w poszukiwaniu kombi, ale nic specjalnego nie wyszło. Skór pełno, ale same 'kompaktowe' rozmiary. Obsługa taka sobie, znudzona. Żadnej skóry nie znalazłem na siebie to zaproponowali mi tekstylne. Nie powiem, były wygodne i lekkie, ale jednak gore tex to nie to samo co skóra o czym się sam przekonałem. Chciałem wyjść ze sklepu z jakimś ubrankiem, a wyszedłem z pustymi rękami. Na końcu Pan zaproponował mi samą zbroje .. Pojechałem do zabrza do sklepu www.motoor.pl i tam kupiłem wszystko co potrzebne oprócz spodni, bo akurat nie było w czym wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Byłem raz... i wystarczy! Sprawa banalna - schodziło powietrze z opony. Przyjechałem w czwartek popołudniu, oddałem moto, pytam się czy przed weekendem zdążą bo planuję weekendowy wypad - usłyszałem, że jasne, nie ma problemu, motocykl będzie do odbioru jutro (tj. piątek) ok. 16:00.

Przyjeżdzam na drugi dzień, motocykl jak stał, tak dalej stoi, nie ruszony. Na pytanie czemu nie naprawiony usłyszałem, że nie dadzą rady i motocykl będzie do odbioru we wtorek!!!! TAK NIEPOWAŻNEGO TRAKTOWANIA KLIENTÓW NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM! ODRADZAM!!

Co do innych serwisów to korzystałem też z usług Booster`a - naprawdę nieźli, ale chooooleeernie drodzy. Ostatecznie zostałem przy AP-Moto - już raz chwaliłem chłopaków i słowo podtrzymuję - szybko, profejsonalnie i cena też do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja jestem na nie!! odalem swoja kawke na maly serwis a skasowal jak za zboze...i od dupy strony sie wziol za robote,tak jakby budowac dom od komina a ceny??jakbym byl na utrzymaniu nadzianych rodzicow to by mnie to walilo ale niestety tak dobrze niema :P gosc mysli ze kazdy ma 6 cyfr na koncie!gadke ma dobra umie wbic komus swoje zdanie ale nie mi :D mial pecha i w sumie zostawilem 1000zl a i tak motor niebyl taki ze spokojnie wsiadam i jade na wycieczke <_< znalazlem innego kolesia ktory naprawde wie oco kaman i za naciag lancucha wziol mi az 10zl a radka cos tam pobajerowal i powiedzial ze jest ok <_< a lancuch byl luzny wiec niech sie paluje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będe pamiętał :) Nie mam daleko :)

Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o cennik to Ratki już są w strefie euro ;)

Zamiast pamiętać to sobie zakoduj że to jedyny w najbliższej okolicy mechanik który żyje motocyklami od małego i to co robi to z pasji a nie tylko i wyłącznie z myśli o kasie jak 99% "pseudo serwisów". Dla porównania mi dziś Mirek po znajomości zmieniał przednią oponę (bez wyważania, bo i tak nie było potrzeby) i wyszło 10 zeta. więc wg tego porównania to zapłaciłeś wg jakiejś kosmicznej waluty, a nie euro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pamiętać to sobie zakoduj że to jedyny w najbliższej okolicy mechanik który żyje motocyklami od małego i to co robi to z pasji a nie tylko i wyłącznie z myśli o kasie jak 99% "pseudo serwisów". Dla porównania mi dziś Mirek po znajomości zmieniał przednią oponę (bez wyważania, bo i tak nie było potrzeby) i wyszło 10 zeta. więc wg tego porównania to zapłaciłeś wg jakiejś kosmicznej waluty, a nie euro ;)

a wedlug mnie on juz nabil sobie renome i ma to w d... bo wciskac komus zamiennik a placisz za orginal to juz przesada i niema nic wspolnego z pasja od dziecinstwa :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.