Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradziono Motocykl


krzychu-zabrze

Rekomendowane odpowiedzi

motocykl skradziono z garażu złodzieje weszli przez drzwi sąsiedzi nic nie słyszeli drzwi były metalow są całe pokrzywione więc niesądze że zrobili to strasznie szybko moto miało blokade kierownicy więc musieli je wynieść to by wyglądało na przynajmniej 4 ludzi bo xx zatankowana po kurek waży blisko 300 kg i poszła z pewnością na lawete lub dostawczaka bo odpalenie jej na miejscu kogoś by wybudziło (glośna była)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuję całkowitą pomoc w odnalezieniu sprzęta.Dodatkowo dorzucam kilka litrów bezołowiowej 98 i miejsce w bagażniku jakby kto znalazł tych szmaciarzy.Trzeba zrobić z gnojami porządek bo to jedna szajka brudasów grasuje ostatnio w katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier****Jeszcze na bajzlu go widziałem, jeszcze w WRM podziwiałem jak kupiłeś i na piątek na piwko jesteśmy umówieni : (Słuchaj stary - jade na WRM sam więc w piątek moge ci transport załątwić i podjechać po Ciebie polecimy na dzierżno.Oby się znalazł Jak zobaczyłem opis na gg od Boczusia to tylko pomyślałem sobie żebyś to nie był TYshit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przegladac allegro, bo skoro faktycznie sobie zadali tyle trudu to musieli juz miec zamowienie na czesci. Ja ostatnio mam swira na punkcie zabezpieczenia przed kradzieza, i wyczytalem ze warto przed dojazdem do domu upewnic sie czy ktos za nami nie jedzie, zanim skrecimy do garazu. To tylko jeden ze sposobow, ale zawsze moze cos pomoc. Szukajmy ludziska na allegro czesci do Xx, zobaczymy co sie da zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze te kutasy beda chcialy to puscic w Polske a raczej nie tu na miejscu14 czerwca w Krakowie bedzie Oldtimerbazar i tam by trzeba dobrze szukac a potem zaraz za tydzien jest we Wroclawiukuria ze tez przyszlo nam zyc w takim dzikim kraju gdzie dzicy zamieszkujapowinno sie takim lapy ucinac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.