Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie byłem na bajzlu. Widziałem kaski firmy LS2. Ciekawie wykonane. Aż nie mogłem uwierzyć że są tak tanie ( 200 - 300 zł )Miałem w ręce Lazera i LS2 i bez porównania. Wagowo podobnie. Ale wykonanie LS2 jest świetne. Środek ładnie wykończony. Wyglądał solidnie. Wyciągany "nosek" i "podbrudek" Coś czego w Lazerze za prawie 450 zł NIE BYŁO. Ogólnie chcieliśmy kupić dziewczynie HJC. Ale znalazła fajne malowanie Lazera i poszliśmy oglądać. No i .... kapa Zagadaliśmy babkę która przyjechała w takim i chwaliła go sobie .Póki co nic nie kupiliśmy ( kurtkę ) ale coś będzie trzeba kupić.Ma ktoś? Kojarzy? Słyszał coś o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja w nim nie jeździłem, ale również dzisiaj na bajzlu oglądałem, nie pytałem o ceny bo jak to wziąłem w rękę to myślałem ze podnoszę pustaka ... ( mówię o szczękowcu ) - ostatecznie kupiłem SHARKA z wcześniejszych modeli ( 2006 ) , obadamy czy będzie godny polecenia, jakość wykonania oceniam na bdb porównując z Nolanem N84, wiem ze SHARK na pewno szybciej paruje ... - trzeba chyba folię mu dokupić.Co do nosków i podbródków to kaski do 400 zł posiadają już takie bajerki, ale czy są one ważniejsze aniżeli mechanizm domykania szybki ? , sama szybka jak jest zrobiona ?, czy on skrzypi, jaka ma wentylacje ? a ostatnie czy się nie rozpadnie ... ?, podbródek miałem chyba założony raz w swoim kasku ;| jakoś mi on nie jest niezbędny potrzebny ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem że zbędny , napisałem że posidam, ale raczej nie używam, jak jadę w kombiku to w chłodniejsze dni mam kołnierz, który wypełnia mi lukę, w cieplejsze dni nie odczuwałem przeciągów, a jak go miałem to w kasku było dość gorąco bo powietrze przy wolniej jeździe zostawało i grzało w buzie mnie Temat jest o kaskach LS2 , nie róbmy kolejnego bajzlu i off topa bez odbioru Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wykonanie LS2 było dość ciekawe. no ale qrde.... boję się czy to nie jest TIGER extra co z tego że środek fajnie wykonany, cały system szyby też ładnie wykonany. a przy mocniejszym puknięciu kask pęka w pół cholera wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak dla mnie to ls2 jest nie do przyjecia ze względu na wagę 2 kg na głowie to żadna przyjemność z jazdy tylko męczarnia ja kupiłem naxe za 385zł o wadze 1450 i jestem zadowolony można te kaski porównać w większych sklepach bo kasku nie kupuje się co tydzień wiec warto je obejrzeć przed zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ls2 jest nie do przyjecia ze względu na wagę 2 kg na głowie to żadna przyjemność z jazdy tylko męczarnia ja kupiłem naxe za 385zł o wadze 1450 i jestem zadowolony można te kaski porównać w większych sklepach bo kasku nie kupuje się co tydzień wiec warto je obejrzeć przed zakupem
hm, dałeś mi do myślenia, dzisiaj specjalnie go położe na wadze, tylko że ja mam LS2 delta czyli szczękowiec.i on chyba waży 2 kg ! ;)za małą kaskę wydaję sie naprawdę dobrą propozycją , w środku i na zewnątrz jakoś wykonania - b.dobra, wentylacja zawsze mogła by byś lepsza, hałas - myśle że do 100 jeszcze ujdzie, powyżej robi sie głośno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam kask LS2 o taki ;)http://moto.allegro.pl/item951071100_kask_...ozmiar_xxl.htmlNa bajzlu były za 360zł i ja na allegro też kupiłem w tej cenie...teraz widzę że ceny promocyjne wrzucili...Długo w nim nie śmigałem ponieważ no nie było okazji ale przez ten krótki czas powiem że nie mogę narzekać ;)Powiem tylko tyle co mnie troszkę denerwuje bo jak wyciągam blende to ten okular tak jakby za daleko czasem wychodzi i przy chowania okularu to czasem muszę palcem popchnąć ją do środka żeby się mógł schować. Ale ogólnie ok Co do wagi to na pewno nie waży 2 kg Tak jak pisze Sznurek 113 - 1550 gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.