Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam kurtki dla Siebie tekstylnej i spodobała Mi sie taka http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...amp;id_ass=3681powiedzcie Mi miał moze ktoś taka? czym sie głównie kierować przy zakupie? jakie marki sa dobre? pozdrawiam
masz jakies 200 zl taniej a jakos ta sama:http://allegro.pl/item728627196_kurtka_mot...rior_roz_l.htmlmam taka i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27go jest oldtimerbazar. poszukaj na nim stoiska z ubraniami tekstylnymi FELIKS.http://www.moto-feliks.pl/na zdjeciach wygladają one okropnie - jak dres.moja dziewczyna kupila u nich wlasnie kurtke rok temu. bylismy na oldtimerbazar ubrała kurtkę, gość pomierzył i zrobił dla niej na miare (dluzsze rekawy, wieksze wciecie w talii itp). kurtka przyszla po 2tygodniach pocztą za pobraniem. za szycie na miarę nic nie doliczyli, oraz wysylka byla free.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masters moze to zabrzmi dziwnie ale kieruj sie tym czy jest oddychajaca. Ja sie tym nie kierowalem, kupilem Helda Strato i jest dramat! Nawet jak jest 12st.C. to sie w niej zaparzam! Wiekszosc lata przejezdzilem poprostu bez kurtki (w koszulce i kamizelce z windstoperem)...
Held Strato jest wyposażona w oddychającą membranę REISSA Z-liner.Sekret działania oddychających kurtek tkwi w zakładaniu pod nie bielizny termoaktywnej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Held Strato jest wyposażona w oddychającą membranę REISSA Z-liner.Sekret działania oddychających kurtek tkwi w zakładaniu pod nie bielizny termoaktywnej...
Ja posiadam helda maddox i pomimo membrany reisa i zakladania odziezy termoaktywnej w cieple dni i tak sie czlowiek spoci .Przy zakupie zwroc uwage czy kurtka wyposazona jest w jakis system wentylacji.dobrze jak otwory wentylacyjne sa tez z tylu zeby uniknac napompowania kurtki.no i dobrze jakby miala wypinana nie tylko podpinke ale i sama membrane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Kurtka z cordury wykorzystuje w pełni swoje właściwości jedynie przy współpracy z bielizną termoaktywną. Jest tego na rynku trochę:Knox Dry InsideRacer Seamlees Transtexitd itpKolejną istotną rzeczą jest pranie kurtki tekstylnej - otóż pranie w zwykłym proszku powoli ale konsekwentnie pozbawia kurtkę właściwości. Do prania należy używać specjalnych środków, jak na przykład ten (opakowanie starcza na ok 7- 10 prań)S100 Textil Washitd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.