Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Firmy Produkujące Tanie, Dobre Ciuchy.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Chciałbym na jesieni skompletować sobie strój:- kask szczękowy (już wybrałem, bo potrzebuję na wczoraj)- kurtka skórzana z ochraniaczami stawu barkowego, łokci i klatki piersiowej (lub bez ochraniaczy + buzer)- żółw (lub zamiast żółwia buzer bo tanie kurtki mają ochraniacze kiepskiej jakości)- skórzane spodnie z ochraniaczami kolan- rękawiczki z ochraniaczami kostek i stawów- buty Mój budżet to około 2000-2500zł, z tego trzeba odjąc 550zł na kask - pozostaje więc maksymalnie 2000zł do wydania. Poradzcie proszę jakie firmy gwarantują dobrą jakość za przystępną cenę, a jakie należy omijać szerokim łukiem.PozdrawiamTomekPS. Na tą chwilę myślę o tych kombinezonach:- http://moto-akces.pl/product_info.php?cPat...roducts_id=1564- http://moto-akces.pl/product_info.php?cPat...roducts_id=1738Co o nich sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tshula 727 jak jeszcze 950 zł kosztował. Brat ma rzeczy Shoei i wielkiej różnicy jakości nie ma. Nawet miałem okazję się przekulać w nim troche na aslfalcie ( 40 km/h ) i nie stało mu się absolutnie nic, mnie z resztą też...Polecam.Buty wytargałem Puma Desmo 800 - jak jeszcze 400zł kosztowały ( teraz troszkę więcej ) - jak zależy Ci na nieszpanerskich bez bajerów, butach sportowo-turystycznych to świetna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię.Dzwoniłem do dystrybutora Tschula i wstępnie ustaliliśmy że w przypadku kombinezona mój rozmiar to 44, a w przypadku samej kurtki S (46). Za dwa dni będe widział czy będą mieli moje rozmiary. Jestem już zdecydowany na kombinezon 728 (buć może będzie mój rozmiar) lub kurtkę 902 (mają mój rozmiar) plus spodnie M-90 (o ile będzie rozmiarówka).Przymierzyłem ostatni kask i koniec końcow kupiłem ten na który wcześniej się zdecydowałem. Teraz tylko wybrać rękawiczki (błahostka) i kombik.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła kurtka z Niemiec. Pierwsze wrażenia mega pozytywne. Jestem niesamowicie zadowolony. Jakościowo wygląda bardzo dobrze, pasuje idealnie (jest przyciasnawa). Warto dać za nią nawet cenę polskiego importera. ;)Także mam już kask, kominiarkę, kurtkę. Potrzebuję jeszcze spodnie, buty, rękawiczki, bielizne termoaktywną i być może żółwia z pasem nerkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach zadośćuczynienia za otrzymany zły model kurtki dostałem zwrot pewnej sumy. Tym samym kurtka kosztowała mnie 357zł.
A ja używam RetBike'a, zarówno tekstylnych jak i skóry. Lepszy stosunek jakosci do ceny niz u Modeki. No i przeszlifowac nie zal... Wszystkie protektory dobrej jakosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.