Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mam do Was takie pytanie. Mianowicie chce zakupic solidne ciuszki na pierwsze moto.Nie bedzie to zaden litrowy scig tylko MZ-ETZ 251 ( < rozsadek do mnie przemowil... ). Chcialbym zakupic kask, kurtke i rekawice (buty i spodnie odchodza narazie na dalszy plan - finanse). Ogolem chce przeznaczyc na to okolo 800-1000 zlotych. Zwiedzilem juz moto-hybrid i poogladalem troszke rzeczy jednak moze ktos z Was ma cos sprawdzonego co nie wycislo by wszystkiego z mojego portfela a jest napewno godne polecenia? Byc moze da sie taniej lub niestety trzeba drozej, wiem, ze w gre wchodzi tutaj moje zycie i zdrowie ale niestety pewnych granic nie da sie przeskoczyc... Czekam na propozycje Pozdrawiam.P.S. prosze sie powstrzymac od pisania postow typu: "kup Arai XR1000, jest sprawdzony" etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele nie pomogę ale kurtałke tekstylną bez ochraniaczy nową idzie kupić za 150zł a ochraniacze komplet do niej za 90zł. Pisze po prostu tak jak mi sie udało, a w cale nie trafiłem na jakąś mega okazje. do 1000 pewnie ze sie ubierzesz, ale fajerwerków nie będzie, będą za to niezłe petardki. Ja moja kurtkę pro-bikera kupiłem w komisie w Mysłowicach. nie narzekam. chwale to co mam po prostu, a szkoda ze nie mam do czego porównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie chce stracic polowy skory przy jakims szlifie, albo obic wszystkie mozliwe stawy przy parkingowce. A jak sa konkretne protektory to zawsze jakas ochrona. Musze wyeliminowac z tej kasy 300 pln. Tyle mnie bedzie kosztowal kask Shiro. Wiec mysle, ze kurteczka za 300-400 pln rekawice okolo 130. Moze uda sie jeszcze jakies buty albo spodnie dorwac.. Moze powinienem spytac czego raczej nie kupowac? byloby latwiej...bo pewnie kazdy chwali to co ma lub mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę lekkie rękawice mttr no 1, wygodne, bez żadnych kevlarowo-tytanowych protektorów na każdą kość dłoni, a jedynie z piankowymi ochraniaczami na kostki i palce. Żaden topowy model, jeździłem w nich na skuterze i dają radę. Cena ok. 100 zł.A zapytam jeszcze gdzie w Katowicach i okolicach jest sklep z właśnie używaną odzieżą, gdzie można wyrwać tanio jakąś przyzwoitą kurtkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... marka Shiro jest nowa w Polsce, pokazali mi ja w sklepie moto-hybrid, ceny od okolo 280 do ? ... byly naprawde rozne i calkiem sie prezentowaly, napewno nie jak tornado ;) marka jest w Polsce nowa i malo znana dlatego pytam. W kwocie ok 300 pln na kask, p. Dorota z moto-hybrid polecila mi wlasnie model za 280 z Shiro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad ten wynalazek wygrzebales ? Siostrzana firma Tornado ? czy Tiger ?
Czesc. Wlasnie mojej polowce kupilem tan kask. Jezdzi w nim od ok 2 miesiecy i nie narzeka. Wyglada solidnie, jest to bodajze kask produkcji hiszpanskiej, w Polsce dopiero lapie klientow. Wykonany starannie, takze polecam, polecam! A i malowanie maja bardzo fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadJack ja jeżdżę w kurtce Ozone Monza, może miałeś okazje widzieć na pikniku w rudzie. Za takie pieniądze to kurtka super 4 ochraniacze gumowe pisze niby że CE.wykonanie super, długa nie podwiewa nigdzie regulowana w pasie, a i jeszcze podpinka ocieplająca REISSA. Za taka kasę to się opłaca wg. mnie.Co do kasku to polecałbym Naxe, bardzo fajne kaski dużo o nich nie mogę powiedzieć bo rzadko w nim jeździłem.Teraz mam Nitro F346 szczękowiec i za kasę 359 zł (WYPRZEDAŻ) to jest super tylko tyle że trzeszczy ale to CHYBA każdy szczękowiec.Buty mogą być PROBIKER za 129 pytaj Sebe on je ma też mam zamiar kupić takie buciki.A co do rękawic to też nie doradzę sam jeżdżę w REVOLUTION z Reala już 2 rok i nigdzie się nie rozpruły i szlif wytrzymały.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.